# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jan Janů (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (1.) Muži A (1.) 1993 00:17:47
2. 2. Pavel Hladík (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (2.) Muži A (2.) 1996 00:17:55
3. 3. Jan Kalous (CZE) HVEPA M (3.) Muži A (3.) 1998 00:19:06
4. 4. Jiří Chyba (CZE) Nutrend Specialized Racing M (4.) Muži A (4.) 1979 00:19:18
5. 5. Antonín Malatek (CZE) Pardubice M (5.) Muži B (1.) 1977 00:20:36
6. 6. Mojmír Svoboda (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (6.) Muži C (1.) 1966 00:21:02
7. 7. Radek Havlíček (CZE) AC Čáslav M (7.) Muži A (5.) 1980 00:21:07
8. 8. David Kubias (CZE) TK Čermná nad Orlicí M (8.) Muži A (6.) 1979 00:21:11
9. 9. Roman Bedroš (CZE) RETIA Pardubice M (9.) Muži A (7.) 1988 00:21:20
10. 10. Ladislav Semrád (CZE) AC Čáslav M (10.) Muži C (2.) 1967 00:21:58
11. 11. Jiří Bláhovec (CZE) MEDUNA kalírna M (11.) Muži A (8.) 1992 00:22:05
12. 12. Marcel Jordanov (CZE) Cyklokraus author Přelouč M (12.) Muži B (2.) 1974 00:22:11
13. 13. Martin Pěček (CZE) Auto MERCIA M (13.) Muži A (9.) 1993 00:22:15
14. 14. Pavel Šimonek (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (14.) Muži C (3.) 1966 00:22:21
15. 15. Radek Dvořák (CZE) Hasiči Pardubice M (15.) Muži B (3.) 1974 00:22:36
16. 16. Josef Vondra (CZE) HVĚZDA PARDUBICE Z.S. M (16.) Muži B (4.) 1971 00:23:11
17. 17. Petr Gdula (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (17.) Muži C (4.) 1961 00:23:32
18. 18. Miroslav Štyndl (CZE) Atletika Polička M (18.) Muži D (1.) 1957 00:23:50
19. 19. Radim Eliáš (CZE) Vysoke Myto M (19.) Muži B (5.) 1970 00:24:05
20. 20. Zdeněk Šofr (CZE) Pardubice M (20.) Muži D (2.) 1956 00:24:22
21. 21. Petr Schaffer (CZE) Mlýn Janderov spol. s r.o. M (21.) Muži C (5.) 1960 00:24:32
22. 22. Viktor Blovský (CZE) Česká pojišťovna M (22.) Muži A (10.) 1988 00:24:42
23. 23. Milan Vaško (CZE) Slatiňany M (23.) Muži B (6.) 1978 00:25:03
24. 24. Miroslav Voženílek (CZE) Dračí lodě Ponorka Pardubice M (24.) Muži B (7.) 1969 00:25:30
25. 25. Václav Kraus (CZE) Masáže Kraus Přelouč M (25.) Muži C (6.) 1964 00:25:53
26. 26. Radek Pokorný (CZE) Komorní filharmonie Pardubice M (26.) Muži B (8.) 1975 00:26:04
27. 27. Milan Dušek (CZE) Pardubice M (27.) Muži B (9.) 1972 00:26:11
28. 28. Zdeněk Bílý (CZE) HVĚZDA PARDUBICE Z.S. M (28.) Muži C (7.) 1959 00:26:24
29. 29. Václav Němec (CZE) Pardubice M (29.) Muži B (10.) 1973 00:26:44
30. 30. Jan Novotný (CZE) Atletický školní klub Mazurská, z. s. M (30.) Muži B (11.) 1978 00:26:58
31. 31. Petr Eliáš (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (31.) Muži C (8.) 1960 00:27:20
32. 32. Leoš Horák (CZE) Cafe Bajer Pardubice M (32.) Muži C (9.) 1964 00:27:48
33. 33. Jiří Alexa (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim M (33.) Muži D (3.) 1953 00:28:24
34. 34. Jiří Kanda (CZE) Pardubice M (34.) Muži B (12.) 1972 00:30:27
35. 35. Josef Krátký (CZE) Hvězda Pardubice Z.S. M (35.) Muži C (10.) 1965 00:31:43
36. 36. Jiří Pšenička (CZE) Pardubice M (36.) Muži E (1.) 1946 00:31:45