# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Daniel Kotyza (CZE) VSK Univerzita Brno M (1.) Jři (1.) 2000 00:16:54
2. 2. Jakub Stibal  (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (2.) Jři (2.) 2001 00:16:59
3. 3. Martin Zajíc  (CZE) VSK UNI BRNO M (3.) Jři (3.) 2000 00:17:00
4. 4. Pavel Staníček (CZE) VSK Univerzita Brno M (4.) Jři (4.) 2001 00:17:23
5. 5. Jan Havlena  (CZE) SK SPIRIT Brno M (5.) Jři (5.) 2000 00:17:33
6. 6. Marek Effenberger (CZE) VSK Univerzita Brno M (6.) Jři (6.) 2001 00:17:50
7. 7. Ondřej Slavík (CZE) VSK Univerzita Brno M (7.) Jři (7.) 2001 00:18:11
8. 8. Filip Tlamka (CZE) KONRAD TOOLS TEAM M (8.) Dci (1.) 2002 00:18:24
9. 9. Michal Šmída (CZE) Drahanský sport team M (9.) Jři (8.) 2001 00:18:57
10. 10. Petr Pazourek (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (10.) Jři (9.) 2000 00:19:03
11. 11. Martin Pohanka (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (11.) Dci (2.) 2002 00:19:05
12. 12. Daniel Růža (CZE) VSK Univerzita Brno M (12.) Dci (3.) 2002 00:19:11
13. 13. Jakub Urbánek (CZE) BYAC Brno M (13.) Dci (4.) 2003 00:19:12
14. 14. Martin Kolář  (CZE) biatlon Blansko M (14.) Dci (5.) 2003 00:19:12
15. 15. Michal Tešnar  (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (15.) Jři (10.) 2001 00:19:17
16. 16. Ondřej Němec  (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (16.) Dci (6.) 2002 00:19:31
17. 17. Patrícia Puklová  (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (1.) Ž (1.) 1986 00:19:58
18. 18. Adam Čerbák (CZE) Kakao tým M (17.) Jři (11.) 2000 00:20:14
19. 19. Alžběta Hrušková  (CZE) Kondrát tools team Ž (2.) Jky (1.) 2000 00:20:20
20. 20. František Křivánek (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (18.) Dci (7.) 2002 00:20:24
21. 21. Adam Petru  (CZE) M (19.) Dci (8.) 2002 00:20:25
22. 22. Lenka Jančaříková (CZE) AAC Brno Ž (3.) ŽV1 (1.) 1970 00:20:28
23. 23. Markéta Mulíčková (CZE) KOB Alfa Brno Ž (4.) Dky (1.) 2003 00:20:29
24. 24. Barbora Kopřivová (CZE) TJ Sokol Přísnotice Ž (5.) Ž (2.) 1993 00:20:31
25. 25. Šimon Šťasta (CZE) Lodní sporty Brno M (20.) Dci (9.) 2002 00:20:35
26. 26. Adam Hladký (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (21.) Jři (12.) 2000 00:20:37
27. 27. Alena Matějáková (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (6.) Jky (2.) 2000 00:20:38
28. 28. Tereza Charvátová  (CZE) Elite Sport Boskovice Ž (7.) Dky (2.) 2002 00:20:53
29. 29. Markéta Tesařová  (CZE) AK Olymp Brno Ž (8.) Ž (3.) 1994 00:21:11
30. 30. Michal Kadeřábek  (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (22.) Dci (10.) 2003 00:21:26
31. 31. Natálie Hluší  (CZE) SK Speed Brno Ž (9.) Dky (3.) 2002 00:21:31
32. 32. Linda Beniačová (CZE) Běžecký klub Brno Ž (10.) ŽV1 (2.) 1978 00:21:31
33. 33. Marta Klobásková  (CZE) JAC Brno Ž (11.) Dky (4.) 2003 00:21:41
34. 34. Daniel Indra  (CZE) AK Prostějov M (23.) Dci (11.) 2004 00:21:42
35. 35. Magda Janková  (CZE) Run and mum Ž (12.) Ž (4.) 1980 00:21:56
36. 36. Jakub Košťál (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (24.) Dci (12.) 2003 00:22:05
37. 37. Andrea Dobrovolná (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (13.) Jky (3.) 2001 00:22:06
38. 38. Karolína Kleiblová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (14.) Dky (5.) 2002 00:22:09
39. 39. Eva Zemánková (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (15.) Ž (5.) 1991 00:22:10
40. 40. Richard Stloukal (CZE) Drahanský sport team M (25.) Dci (13.) 2002 00:22:21
41. 41. Lenka Topinková (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek Ž (16.) ŽV1 (3.) 1976 00:22:21
42. 42. Dagmar Doležalová (CZE) VSK Univerzita Brno Ž (17.) Jky (4.) 2001 00:22:22
43. 43. Dagmar Koudelková (CZE) ASK Blansko Ž (18.) Ž (6.) 1991 00:22:33
44. 44. Sebastian Pučera jan (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (26.) Dci (14.) 2002 00:22:40
45. 45. Zdeňka Komárková  (CZE) Kometky Olešnice Ž (19.) ŽV1 (4.) 1974 00:22:40
46. 46. Petra Seberová  (CZE) AK Tišnov Ž (20.) ŽV1 (5.) 1979 00:22:52
47. 47. Barbora Názlerová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (21.) Dky (6.) 2002 00:22:59
48. 48. Štěpán Rada (CZE) KOB Alfa Brno M (27.) Dci (15.) 2004 00:23:04
49. 49. Dita Hořínková (CZE) Orel Židenice - Střelka Brno Ž (22.) Ž (7.) 1994 00:23:06
50. 50. Anežka Machotová  (CZE) Plavecký klub Kuřim Ž (23.) Dky (7.) 2003 00:23:10