# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Lukáš Soural  (CZE) Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M (1.) M (1.) 1982 00:30:37
2. 2. Pavel Dvořák  (CZE) M (2.) M (2.) 1982 00:30:47
3. 3. Vojtěch Grün  (CZE) Elite Sport Boskovice/Rozběháme Če... M (3.) M (3.) 1992 00:31:37
4. 4. Martin Kleibl  (CZE) AK Kuřim M (4.) MV1 (1.) 1973 00:31:55
5. 5. Martin Pohanka  (CZE) AC Track & Field Brno M (5.) MV1 (2.) 1973 00:32:32
6. 6. Rostislav Pukl  (CZE) UNI Brno - ASC Bučovice M (6.) M (4.) 1982 00:32:53
7. 7. Lukáš Koudelka  (CZE) AK Drnovice/AC Okrouhlá M (7.) M (5.) 1983 00:32:55
8. 8. Tomáš Hrdina  (CZE) M (8.) MV1 (3.) 1979 00:33:08
9. 9. Stanislav Široký  (CZE) AK Blansko Dvorská M (9.) MV1 (4.) 1977 00:33:19
10. 10. Lukáš Kocur (CZE) Orel Šitbořice M (10.) MV1 (5.) 1977 00:33:27
11. 11. Daniel Turek  (CZE) M (11.) M (6.) 1993 00:33:38
12. 12. Petr Palát (CZE) SK OB Moira Brno M (12.) MV1 (6.) 1974 00:33:48
13. 13. Lukáš Plachý (CZE) VSK Univerzita Brno M (13.) M (7.) 1985 00:33:51
14. 14. Petr Bořil (CZE) Moravec Sokol Benešov M (14.) M (8.) 1986 00:34:00
15. 15. Svatoš Coufal  (CZE) SK Žabovřesky Brno M (15.) MV2 (1.) 1967 00:34:11
16. 16. Pavel Kratochvíl  (CZE) Atletic Třebíč M (16.) MV2 (2.) 1960 00:34:36
17. 17. Petr Kincl  (CZE) M (17.) M (9.) 1983 00:34:44
18. 18. Zdeněk Hochman (CZE) SK ICA / Orel Blučina M (18.) M (10.) 1985 00:34:48
19. 19. Kristián Škoda  (CZE) CK Continental Frenštát p. R. M (19.) M (11.) 1990 00:34:58
20. 20. Petr Horák  (CZE) SDH Okrouhlá M (20.) M (12.) 1991 00:35:04
21. 21. Patrik Bejček  (CZE) AK Drnovice/Ostrov u Macochy M (21.) M (13.) 1994 00:35:07
22. 22. Jan Čapek  (CZE) M (22.) M (14.) 1986 00:35:08
23. 23. Jiří Vemola  (CZE) AK Tišnov M (23.) MV1 (7.) 1977 00:35:19
24. 24. Tomáš Liščinský  (CZE) SK Žabovřesky M (24.) M (15.) 1984 00:35:28
25. 25. Martin Veleba  (CZE) Run sport team M (25.) M (16.) 1998 00:35:46
26. 26. Tomáš Jančík  (CZE) Elite Sport Boskovice/Suchý M (26.) MV1 (8.) 1972 00:35:49
27. 27. Martin Šperka  (CZE) Minerva Boskovice M (27.) MV1 (9.) 1970 00:35:52
28. 28. Gustav Grün  (CZE) AC Okrouhlá / Boskovice M (28.) MV2 (3.) 1968 00:36:03
29. 29. Martin Rábel  (CZE) M (29.) M (17.) 1991 00:36:04
30. 30. Jiří Potůček  (CZE) FIT plus Blansko M (30.) M (18.) 1988 00:36:09
31. 31. Petr Kazda  (CZE) Brno M (31.) MV1 (10.) 1970 00:36:16
32. 32. Marek Polák  (CZE) HO Lemra M (32.) MV1 (11.) 1973 00:36:20
33. 33. Lukáš Ryba  (CZE) BB Cyklosport Superior M (33.) MV1 (12.) 1979 00:36:21
34. 34. Steve Chalk  (CZE) SK Radiosport M (34.) MV2 (4.) 1965 00:36:21
35. 35. Miroslav Klíma  (CZE) Brno M (35.) MV1 (13.) 1975 00:36:38
36. 36. Martin Šerák  (CZE) Sokol Bílovice nad Svitavou M (36.) MV1 (14.) 1978 00:36:39
37. 37. Vítězslav Nečas (CZE) Velenov 85 M (37.) MV1 (15.) 1978 00:36:52
38. 38. Ondrej Habarka  (CZE) M (38.) M (19.) 1993 00:36:56
39. 39. Marek Páral  (CZE) SK TRI CykloChlubna M (39.) M (20.) 1996 00:36:57
40. 40. Radek Petr  (CZE) Králíky M (40.) M (21.) 1985 00:37:09
41. 41. Martin Lipenský  (CZE) Fort SMC M (41.) MV2 (5.) 1969 00:37:12
42. 42. Pavel Bachratý  (CZE) Blansko M (42.) MV2 (6.) 1965 00:37:25
43. 43. Luděk Finstrle  (CZE) SK Žabovřesky M (43.) MV1 (16.) 1979 00:37:26
44. 44. Kamil Ševčík (CZE) Bučovice M (44.) MV1 (17.) 1978 00:37:37
45. 45. Radek Priputen  (CZE) Trutnov M (45.) M (22.) 1985 00:37:39
46. 46. Luděk Dolíhal (CZE) M (46.) M (23.) 1988 00:37:43
47. 47. Jiří Čuhel jiří (CZE) SK Křtěnov M (47.) MV3 (1.) 1958 00:37:46
48. 48. Jaroslav Dušil  (CZE) Běžecký klub Brno M (48.) MV1 (18.) 1970 00:37:48
49. 49. Marek Svoboda  (CZE) M (49.) MV1 (19.) 1977 00:37:58
50. 50. Petr Jančařík  (CZE) AAC Brno M (50.) MV2 (7.) 1968 00:38:03