# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Sergyi Tkach (CZE) Slezan FM M (1.) (1.) 1998 00:15:44
2. 2. Jan Zemaník (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (2.) (2.) 1990 00:15:52
3. 3. Daniel Raška (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (3.) (3.) 1996 00:16:11
4. 4. Petr Filipec (CZE) Hukvaldy M (4.) (1.) 1970 00:16:32
5. 5. René Sasyn (CZE) TJ TŽ Třinec M (5.) (4.) 2000 00:16:38
6. 6. Vladan Šindelek (CZE) TiS Vilhelm M (6.) (2.) 1967 00:16:43
7. 7. Daniel Šindelek (CZE) MARATON KLUB SEITL OSTRAVA Z.S. M (7.) (3.) 1965 00:16:51
8. 8. Radim Pokorný (CZE) VZS Ostrava M (8.) (1.) 1971 00:16:59
9. 9. Richard Helcel (CZE) SSK Vítkovice M (9.) (2.) 1972 00:17:03
10. 10. Rostislav Trávníček (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (10.) (4.) 1968 00:17:09
11. 11. Roman Baláž (CZE) Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. M (11.) (5.) 1965 00:17:27
12. 12. Michael Václavík (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (12.) (3.) 1976 00:17:37
13. 13. Vít Polášek (CZE) Atletický oddíl Slavia Havířov M (13.) (5.) 1994 00:17:45
14. 14. Jakub Beránek (CZE) Frýdek-Místek M (14.) (4.) 1979 00:17:52
15. 15. Kamil Sasyn (CZE) 1. běžecký Jablunkov M (15.) (5.) 1979 00:17:54
16. 16. Marek Škapa (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (16.) (6.) 1971 00:17:58
17. 17. Roman Slowioczek (CZE) MARATON KLUB SEITL OSTRAVA Z.S. M (17.) (1.) 1959 00:18:06
18. 18. Tomáš Ernst (CZE) TJ TŽ Třinec M (18.) (7.) 1973 00:18:12
19. 19. Tomáš Černý (CZE) Ostrava (Běžecký klub České spoř M (19.) (6.) 1990 00:18:14
20. 20. Róbert Husánik (CZE) Pepa Team Frýdek-Místek M (20.) (7.) 1985 00:18:28
21. 21. David Belej (CZE) SPORTOVNÍ KLUB MĚSTSKÉ POLICIE FRÝDEK - MÍSTEK M (21.) (8.) 1981 00:18:30
22. 22. Martin Bušek (CZE) BK SAK Ložiska Karviná M (22.) (6.) 1964 00:18:33
23. 23. Radim Liptík (CZE) Pepa team FM M (23.) (8.) 1979 00:18:36
24. 24. Tomáš Mrajca (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (24.) (9.) 1972 00:18:38
25. 25. Jan Šrubař (CZE) SK ČERNÉ PLÍCE M (25.) (9.) 1986 00:18:39
26. 26. Veronika Siebeltová (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. Ž (1.) (1.) 1996 00:18:41
27. 27. Zdeněk Martinák (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek M (26.) (10.) 1998 00:18:45
28. 28. Jaroslav Vernarský (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (27.) (7.) 1967 00:18:46
29. 29. David Wawreczka (CZE) TJ Jäkl Karviná, z. s. M (28.) (11.) 1981 00:18:47
30. 30. Jiří Masopust (CZE) Fryčovice M (29.) (12.) 1996 00:18:50
31. 31. Natálie Závorková (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek Ž (2.) (2.) 1996 00:18:52
32. 32. Ivana Lubojacká (CZE) TJ TŽ Třinec Ž (3.) (3.) 1998 00:18:59
33. 33. Tomáš Vlk (CZE) Enduro team Sviadnov M (30.) (10.) 1976 00:19:01
34. 34. Karolína Sasynová (CZE) TJ TŽ Třinec Ž (4.) (4.) 2002 00:19:13
35. 35. Kamil Lubojacki (CZE) 1. Běžecký Jablunkov M (31.) (11.) 1971 00:19:14
36. 36. Jiří Sumbal (CZE) Trimarni.com Příbor M (32.) (8.) 1965 00:19:18
37. 37. Vojtěch Pavelek (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (33.) (13.) 2004 00:19:20
38. 38. Martin Vícha (CZE) Frydek-Mistek M (34.) (14.) 1987 00:19:21
39. 39. Ladislav Březina (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (35.) (9.) 1961 00:19:22
40. 40. Daniel Lapiš (CZE) BK Klasik M (36.) (15.) 1996 00:19:25
41. 41. Marián Stres (CZE) Šantánek M (37.) (12.) 1976 00:19:28
42. 42. Ondřej Pavelek (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (38.) (16.) 2004 00:19:32
43. 43. Marek Mitrenga (CZE) Royal Rangers v ČR M (39.) (13.) 1977 00:19:35
44. 44. Martin Kopecký (CZE) FM M (40.) (17.) 1985 00:19:41
45. 45. Petr Böhm (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (41.) (10.) 1961 00:19:42
46. 46. Patrik Stankov (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (42.) (18.) 2002 00:19:45
47. 47. Libor Mikloš (CZE) Beskydští nomádi M (43.) (2.) 1960 00:19:46
48. 48. Vlastimil Pajurek (CZE) FM M (44.) (19.) 2001 00:19:50
49. 49. Milouš Honěk (CZE) Lysůvky M (45.) (3.) 1958 00:19:53
50. 50. Patrik Lučan (CZE) SSK Vítkovice, z.s. M (46.) (20.) 2001 00:20:01