# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
0. 1. Tomáš Jaša (CZE) AK Škoda Plzeň M (1.) Muži (1.) 1992 00:37:14
0. 2. Martin Černý (CZE) AK Škoda Plzeň M (2.) Muži (2.) 1991 00:38:50
0. 3. Jiří Kesl (CZE) USK Akademik Cheb M (3.) Muži (3.) 1995 00:40:26
0. 4. Ivan David (CZE) Cyklodrak Stříbro M (4.) Veteráni II (1.) 1964 00:41:57
0. 5. Ivan Stach (CZE) Stříbro M (5.) Muži (4.) 1986 00:41:59
0. 6. Jaroslav Stahl (CZE) Kladrubska pětka 16.9.2018 - SV Stříbro M (6.) Muži (5.) 1980 00:42:05
0. 7. David Kellner (CZE) Gladiator Race Team M (7.) Veteráni I (1.) 1975 00:42:39
0. 8. Jan Majer (CZE) Silvini Ski Trab Team M (8.) Veteráni I (2.) 1973 00:42:42
0. 9. Václav Nejedlý (CZE) Kermi Stříbro M (9.) Muži (6.) 1990 00:42:44
0. 10. Karel Jukl (CZE) Skviřín M (10.) Veteráni I (3.) 1977 00:42:54
0. 11. Jiří Procházka (CZE) RUN magazine team M (11.) Veteráni II (2.) 1962 00:43:01
0. 12. Petr Veselý (CZE) Squash club Plzeň M (12.) Veteráni I (4.) 1973 00:43:39
0. 13. Jan Zíka (CZE) SK Atlantis Plzeň M (13.) Muži (7.) 1987 00:43:53
0. 14. Jan Bíba (CZE) LK Škoda Plzeň M (14.) Veteráni I (5.) 1976 00:44:02
0. 15. Jiří Trávníček (CZE) Sdružení vytrvalců Stříbro M (15.) Veteráni I (6.) 1972 00:44:31
0. 16. Lukáš Kopča (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek M (16.) Muži (8.) 1990 00:45:23
0. 17. Petr Bukovjan (CZE) BUKY MALAMUT M (17.) Muži (9.) 1985 00:45:34
0. 18. Miroslav Benda (CZE) Domažlice M (18.) Veteráni II (3.) 1962 00:45:52
0. 19. Jan Flaks (CZE) Sdružení vytrvalců Stříbro M (19.) Veteráni II (4.) 1962 00:46:17
0. 20. Tomáš Peteřík (CZE) Horšovský Týn M (20.) Muži (10.) 1980 00:46:24
0. 21. Josef Zíka (CZE) SV Stříbro M (21.) Veteráni II (5.) 1960 00:47:53
0. 22. Lucie Davidová (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek Ž (1.) Ženy I (1.) 1994 00:48:04
0. 23. Tomáš Vlasák (CZE) AVL Stříbro M (22.) Muži (11.) 1986 00:48:56
0. 24. Štěpánka Šlechtová (CZE) Atletika Klatovy Ž (2.) Ženy I (2.) 1992 00:49:16
0. 25. Alexander Kaiss (CZE) Kermi M (23.) Veteráni II (6.) 1969 00:49:29
0. 26. Pavla Stachová (CZE) SV Stříbro Ž (3.) Ženy I (3.) 1985 00:49:42
0. 27. Radek Andrle (CZE) TJ Baník Stříbro M (24.) Muži (12.) 2002 00:50:03
0. 28. Rudolf Mokrusch (CZE) Hájek M (25.) Veteráni II (7.) 1969 00:50:19
0. 29. Petr Dvorský (CZE) AT BABÍ Hollywood M (26.) Veteráni I (7.) 1978 00:50:47
0. 30. Václav Dufek (CZE) Velo Sport Domažlice M (27.) Veteráni III (1.) 1958 00:50:57
0. 31. Tomáš Poláček (CZE) Stříbro M (28.) Muži (13.) 1991 00:51:14
0. 32. Šárka Vančurová (CZE) PLZEŇ BUKOVEC Ž (4.) Ženy II (1.) 1972 00:51:22
0. 33. Radek Andrle (CZE) TJ Baník Stříbro M (29.) Veteráni I (8.) 1978 00:51:28
0. 34. Tamara Hlaváčová (CZE) Baník Stříbro Ž (5.) Ženy I (4.) 1988 00:51:29
0. 35. Jan Macák (CZE) SV Stříbro M (30.) Veteráni II (8.) 1961 00:51:45
0. 36. Jaroslav Kroupa (CZE) Sport klub Chodová Planá M (31.) Veteráni II (9.) 1964 00:52:06
0. 37. Marek Pokrupa (CZE) Krásnohorská myslivna M (32.) Veteráni I (9.) 1977 00:52:25
0. 38. Miroslav Kříž (CZE) Kermi Stříbro M (33.) Muži (14.) 1984 00:52:41
0. 39. František Rabada (CZE) SV Stříbro M (34.) Veteráni I (10.) 1974 00:52:59
0. 40. Kateřina Kellnerová (CZE) Gladiator Race Team Ž (6.) Ženy I (5.) 1986 00:53:04
0. 41. Štefan Kučík (CZE) Cyklodrak Stříbro M (35.) Veteráni II (10.) 1967 00:53:40
0. 42. Zlata Lukášková (CZE) AC FALCON ROKYCANY Ž (7.) Ženy III (1.) 1968 00:53:56
0. 43. Jan Šůcha (CZE) Buldoci Stříbro M (36.) Veteráni I (11.) 1978 00:53:58
0. 44. Silvestr Kotek (CZE) Atletclub Nýřany M (37.) Veteráni II (11.) 1962 00:54:06
0. 45. Jana Naxerová (CZE) USK CS Plzeň Ž (8.) Ženy III (2.) 1966 00:54:14
0. 46. Stanislava Forsterová (CZE) SC MARATHON Plzeň Ž (9.) Ženy II (2.) 1978 00:54:59
0. 47. Jindra Zahálková (CZE) CHB Chlumčany Ž (10.) Ženy III (3.) 1961 00:55:24
0. 48. Alena Borecká (CZE) Nyřany Ž (11.) Ženy IV (1.) 1957 00:55:28
0. 49. Jaroslav Vlasák (CZE) Sdružení vytrvalců Stříbro M (38.) Veteráni III (2.) 1958 00:55:34
0. 50. Petr Halva (CZE) Stříbro M (39.) Veteráni II (12.) 1963 00:55:34