# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Michal Burián (CZE) Sal. RunningTR M (1.) Muži A (1.) 1994 00:16:21
2. 2. Jan Hřích (CZE) AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. M (2.) Muži A (2.) 2003 00:17:45
3. 3. Martin Lázna (CZE) BK Louny M (3.) Muži A (3.) 1993 00:17:55
4. 4. Miloš Dlouhý (CZE) AK Duchcov M (4.) Muži A (4.) 1982 00:18:01
5. 5. Petra Helebrantová (CZE) AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. Ž (1.) Ženy A (1.) 2003 00:18:04
6. 6. Michal Stumpf (CZE) Rozběháme Most M (5.) Muži A (5.) 1980 00:18:19
7. 7. Jiří Zelenka (CZE) TJ Sokol Domoušice M (6.) Muži A (6.) 2000 00:18:20
8. 8. Pavel Štajnc (CZE) BK Louny M (7.) Muži A (7.) 1984 00:18:24
9. 9. Simona Nekolová (CZE) Maratón klub Kladno Ž (2.) Ženy A (2.) 1985 00:18:25
10. 10. Jiří Hampejs (CZE) Most M (8.) Muži B (1.) 1978 00:18:37
11. 11. Tomáš Ovčačík (CZE) Březno u Chomutova M (9.) Muži B (2.) 1972 00:19:09
12. 12. Veronika Vávrová (CZE) AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. Ž (3.) Mladší žákyně (1.) 2006 00:19:33
13. 13. Eliška Zahrádková (CZE) AK Most Ž (4.) Ženy A (3.) 2003 00:19:33
14. 14. Karel Grasl (CZE) Postoloprty M (10.) Muži B (3.) 1971 00:19:48
15. 15. Josef Czervoniak (CZE) AVZO Raná M (11.) Muži B (4.) 1974 00:19:49
16. 16. Denisa Rajchlová (CZE) BK Louny - příště Ž (5.) Ženy A (4.) 1993 00:20:00
17. 17. Jan Vágner (CZE) Fit. Zimák M (12.) Muži A (8.) 1984 00:20:14
18. 18. Tomáš Herink (CZE) AK Louny M (13.) Starší žáci (1.) 2005 00:20:33
19. 19. Miroslav Blažek (CZE) B.S. Žatec M (14.) Muži B (5.) 1978 00:20:37
20. 20. Ondřej Valoušek (CZE) AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. M (15.) Mladší žáci (1.) 2006 00:20:44
21. 21. Sára Lošťáková (CZE) AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. Ž (6.) Mladší žákyně (2.) 2006 00:20:45
22. 22. Zbyněk Fojtík (CZE) Hliněné kuličky M (16.) Muži C (1.) 1959 00:20:49
23. 23. Miroslav Bartoš (CZE) Louny (BK Louny) M (17.) Muži C (2.) 1953 00:21:01
24. 24. Zuzana Vítková (CZE) Most Ž (7.) 10 bodů (1.) 1962 00:21:08
25. 25. Adéla Drážďanská (CZE) BK BĚKODO Teplice Ž (8.) Ženy A (5.) 1993 00:21:23
26. 26. Tomáš Vokrouhlík (CZE) Senkov M (18.) Muži B (6.) 1972 00:21:33
27. 27. Tomáš Jílek (CZE) Havraň M (19.) Muži A (9.) 1980 00:21:43
28. 28. Věra Mrnková (CZE) Louny (BK Louny) Ž (9.) 8 bodů (2.) 1972 00:22:05
29. 29. Jan Kučerka (CZE) KOB Litvínov M (20.) Muži A (10.) 1980 00:22:18
30. 30. Veronika Karfíková (CZE) AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. Ž (10.) Mladší žákyně (3.) 2006 00:22:32
31. 31. Viktorie Slavíková (CZE) AK Louny Ž (11.) Mladší žákyně (4.) 2006 00:22:57
32. 32. Vít Hrnčíř (CZE) 2. AVZO Raná M (21.) Muži B (7.) 1974 00:22:57
33. 33. Petr Gernert (CZE) G-PEND M (22.) Muži B (8.) 1969 00:23:01
34. 34. Pavel Petrik (CZE) Postoloprty M (23.) Muži A (11.) 1985 00:23:26
35. 35. Romana Kučerková (CZE) S. Nový Bor Ž (12.) 7 bodů (3.) 1981 00:23:42
36. 36. Rostislav Kadlec (CZE) Malé-R Bílina M (24.) Muži B (9.) 1971 00:23:55
37. 37. Petr Tyl (CZE) BK Louny M (25.) Muži C (3.) 1954 00:24:03
38. 38. Václav Šámal (CZE) BK Louny M (26.) Muži A (12.) 1985 00:24:11
39. 39. Iveta Hartlová (CZE) Březno u Chomutova Ž (13.) Ženy A (6.) 1987 00:24:14
40. 40. Jiří Smetana (CZE) AK Louny M (27.) Muži B (10.) 1974 00:24:16
41. 41. Vladislava Turčanová (CZE) Fit. Zimák Ž (14.) 6 bodů (4.) 1984 00:24:54
42. 42. Lucie Smeková (CZE) B.S. Žatec Ž (15.) Ženy A (7.) 1986 00:25:07
43. 43. Jiří Smetana (CZE) VKO Louny M (28.) Mladší žáci (2.) 2006 00:25:52
44. 44. Kateřina Bachová (CZE) AK Louny Ž (16.) Starší žákyně (1.) 2004 00:25:56
45. 45. Tereza Sajdlová (CZE) AK Louny Ž (17.) Starší žákyně (1.) 2004 00:25:56
46. 46. Radek Bach (CZE) AK Louny M (29.) Muži B (11.) 1973 00:26:10
47. 47. Václav Kotěšovec (CZE) BK Louny M (30.) Muži B (12.) 1964 00:26:15
48. 48. Kateřina Graslová (CZE) Postoloprty Ž (18.) Ženy A (8.) 1992 00:26:22
49. 49. Ladislav Mihalyk (CZE) B.S. Žatec M (31.) Mladší žáci (3.) 2007 00:28:04
50. 50. Hana Graslová (CZE) Postoloprty Ž (19.) 5 bodů (5.) 1970 00:29:08