# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jan Macoun (CZE) T. J. Sokol České Budějovice M (1.) M1 (1.) 1992 00:16:30
2. 2. Petr Veselý (CZE) GLASSMAN TRIATHLON TEAM TEPLICE M (2.) M1 (2.) 1990 00:17:38
3. 3. Stanislav Holub (CZE) Koloshop Team M (3.) M3 (1.) 1978 00:17:45
4. 4. Zdeněk Rež (CZE) Spona Teplice M (4.) M3 (2.) 1972 00:19:35
5. 5. Štěpán Růžička (CZE) OOB Lokomotiva Teplice M (5.) M1 (3.) 1998 00:19:41
6. 6. Lukáš Eliáš (CZE) BK Běkodo Teplice M (6.) M2 (1.) 1980 00:19:50
7. 7. Miroslav Veselý (CZE) Glassman TT Teplice M (7.) M4 (1.) 1963 00:20:00
8. 8. Jan Chott (CZE) Ústí nad Labem M (8.) M3 (3.) 1976 00:20:20
9. 9. Ivo Feix (CZE) Teplice M (9.) M3 (4.) 1974 00:20:34
10. 10. Vladimír Valtr (CZE) Roudnice nad Labem M (10.) M4 (2.) 1967 00:20:39
11. 11. Pavel Králik (CZE) LOKO Teplice běžecké lyžování M (11.) M1 (4.) 2003 00:20:41
12. 12. Petr Watzke (CZE) Vita Sport.cz / Teplice M (12.) M4 (3.) 1966 00:20:52
13. 13. Jaroslav Lang (CZE) dtrias.rajce.net M (13.) M3 (5.) 1972 00:20:58
14. 14. Adam Rež (CZE) Atletika Krupka M (14.) M1 (5.) 2005 00:21:00
15. 15. Petr Kříž (CZE) Teplice M (15.) M3 (6.) 1979 00:21:25
16. 16. Michal Oppelt (CZE) SPONA Teplice M (16.) M2 (2.) 1983 00:21:30
17. 17. Miroslav Molcar (CZE) BK Běkodo Teplice M (17.) M4 (4.) 1964 00:21:39
18. 18. Jaroslava Bredlová (CZE) Ústí nad Labem Ž (1.) Z1 (1.) 1987 00:22:02
19. 19. Petr Janda (CZE) Teplice M (18.) M2 (3.) 1988 00:22:06
20. 20. Jiří Marek (CZE) Spona Teplice M (19.) M2 (4.) 1981 00:22:12
21. 21. Lukáš Heřman (CZE) SPONA Teplice M (20.) M2 (5.) 1980 00:22:18
22. 22. Petr Farda (CZE) Krušnoman TT Litvínov M (21.) M3 (7.) 1973 00:22:23
23. 23. Vladimír Veselý (CZE) Hasiči Neratovice (Mělník) M (22.) M3 (8.) 1971 00:22:27
24. 24. Jan Klusáček (CZE) Rozběháme Teplice M (23.) M3 (9.) 1978 00:22:30
25. 25. Jarmila Sobecká (CZE) USK Provod Ústí nad Labem Ž (2.) Z2 (1.) 1977 00:22:38
26. 26. Petr Kavalír (CZE) Teplice M (24.) M3 (10.) 1973 00:22:38
27. 27. Olga Kantová (CZE) SPONA Teplice Ž (3.) Z2 (2.) 1979 00:22:42
28. 28. Miroslav Civín (CZE) SPONA Teplice M (25.) M3 (11.) 1979 00:22:42
29. 29. Michal Špírek (CZE) Bystřany M (26.) M1 (6.) 2003 00:22:43
30. 30. Jan Molcar (CZE) BK Běkodo Teplice M (27.) M1 (7.) 2004 00:22:44
31. 31. Jaroslav Dušek (CZE) Prosetice M (28.) M2 (6.) 1982 00:23:06
32. 32. Rostislav Gramskopf (CZE) AK Bílina M (29.) M2 (7.) 1983 00:23:08
33. 33. Jiří Voska (CZE) M (30.) M4 (5.) 1967 00:23:10
34. 34. Petra Bublová (CZE) TJ Krupka Ž (4.) Z1 (2.) 2000 00:23:12
35. 35. Jan Hudec (CZE) VÝTOŇ RUNNING CLUB M (31.) M2 (8.) 1981 00:23:14
36. 36. Zdeněk Jahoda (CZE) Eddie Edwards Team M (32.) M3 (12.) 1977 00:23:23
37. 37. Pavel Majer (CZE) Klub Domažlice M (33.) M3 (13.) 1976 00:23:24
38. 38. Matěj Kaiser (CZE) Kaiserteam M (34.) M1 (8.) 2006 00:23:26
39. 39. Jan Kaiser (CZE) Kaiser team M (35.) M3 (14.) 1977 00:23:29
40. 40. Karel Linhart (CZE) BK REKA M (36.) M5 (1.) 1950 00:23:29
41. 41. Stanislav Králik (CZE) Tj lokomotiva Teplice běh na l M (37.) M1 (9.) 1999 00:23:36
42. 42. Mirek Fridrichovský (CZE) SbK Teplice M (38.) M3 (15.) 1975 00:23:38
43. 43. Vojtěch Frolík (CZE) USK PROVOD Ústí n.L. M (39.) M1 (10.) 2007 00:23:40
44. 44. Světla Karešová (CZE) BK Běkodo Teplice Ž (5.) Z2 (3.) 1977 00:23:45
45. 45. Tomáš Richter (CZE) SPONA Teplice M (40.) M1 (11.) 2008 00:23:51
46. 46. Jan Tvrzník (CZE) TJ Krupka M (41.) M4 (5.) 1969 00:23:55
47. 47. Renata Fišerová (CZE) BK Běkodo Teplice Ž (6.) Z2 (4.) 1975 00:23:57
48. 48. Jan Sauer (CZE) SPONA Teplice M (42.) M3 (16.) 1977 00:24:05
49. 49. Miloš Hruška (CZE) Větruše Ústí nad Labem M (43.) M3 (17.) 1970 00:24:12
50. 50. Václav Valenta (CZE) Rozběháme Teplice M (44.) M3 (18.) 1971 00:24:36