# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jan Volár (CZE) ETriatlon team M (1.) 1992 00:32:24
2. 2. Jindřich Král (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (2.) 1973 00:32:43
3. 3. Daniel Vejmelka (CZE) Corinthia hotel Prague M (3.) 1986 00:33:26
4. 4. Jakub Kymr (CZE) Odolena Voda M (4.) 1989 00:34:16
5. 5. Dima Rogovik (CZE) Road Cafe Pardubice M (5.) 1984 00:34:16
6. 6. Jan Lachnit (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (6.) 1980 00:34:17
7. 7. Josef Křivánek (CZE) ROCKTECHNIK Triatlon M (7.) 1979 00:34:30
8. 8. Lukáš Buřval (CZE) M (8.) 1994 00:34:47
9. 9. Václav Rohlík (CZE) AC Pardubice M (9.) 1980 00:35:19
10. 10. Jan Kopáček (CZE) SK OB Chrast M (10.) 1985 00:35:38
11. 11. Roman Koravský (CZE) ELEVEN RUN TEAM Jablonec n M (11.) 1969 00:35:48
12. 12. Martin Vacek (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (12.) 1969 00:35:57
13. 13. Tomáš Mocek (CZE) AC Pardubice M (13.) 1979 00:36:05
14. 14. Michal Glier (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (14.) 1982 00:36:06
15. 15. Adam Ondruch (CZE) Polerady (LightBike Running Tea M (15.) 1990 00:36:37
16. 16. Tomáš Doktor (CZE) Přezletice M (16.) 1982 00:36:39
17. 17. Marta Fenclová (CZE) AC Pardubice Ž (1.) 1976 00:36:48
18. 18. Antonín Malátek (CZE) Pardubice M (17.) 1977 00:36:49
19. 19. Jakub Hlas (CZE) PSK Olymp Praha M (18.) 1989 00:37:01
20. 20. Luboš Čapek (CZE) PJ Ústí nad Labem M (19.) 1974 00:37:02
21. 21. Bedřich Čermák (CZE) Atletic Třebíč Ž (2.) 1974 00:37:04
22. 22. Aleš Maloch (CZE) Atletico Fabiani M (20.) 1979 00:37:12
23. 23. Stanislav Kowalczyk (CZE) VÚ 2316 PRAHA M (21.) 1983 00:37:17
24. 24. Patrik Novák (CZE) Bobr Bike Team Libice M (22.) 1999 00:37:42
25. 25. Roman Bedroš (CZE) RETIA Pardubice M (23.) 1988 00:37:53
26. 26. Petr Schüler (CZE) M (24.) 1990 00:38:05
27. 27. Ladislav Semrád (CZE) AC Čáslav M (25.) 1967 00:38:10
28. 28. Pavel Novotný (CZE) TJ Chyšky,z.s. M (26.) 1967 00:38:12
29. 29. Denisa Kozáková (CZE) Hvězda SKP Pardubice Ž (3.) 1979 00:38:13
30. 30. Aleš Fligl (CZE) Vícebojaři Blansko M (27.) 1977 00:38:17
31. 31. Luděk Výduch (CZE) Vazební věznice Praha Pankrác M (28.) 1988 00:38:22
32. 32. Pavel Lank (CZE) M (29.) 1990 00:38:24
33. 33. Jiří Urbánek (CZE) Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou M (30.) 1976 00:38:30
34. 34. Martin Vyšínský (CZE) Mp Praha 1 M (31.) 1976 00:38:49
35. 35. Václav Dumek (CZE) HO Tanvald / Desná M (32.) 1987 00:39:19
36. 36. Pavel Mužátko (CZE) 43. VPR M (33.) 1989 00:39:31
37. 37. Tomáš Nádvorník (CZE) AK Olomouc M (34.) 1988 00:39:43
38. 38. Ján Gogola (CZE) Imel´ (SK) M (35.) 1977 00:39:46
39. 39. Pavel Štys (CZE) RETIA RUNNING TEAM M (36.) 1978 00:39:46
40. 40. Pavel Heřman (CZE) Rosice nad Labem M (37.) 1973 00:39:53
41. 41. Petr Bartůněk (CZE) VS Rýnovice M (38.) 1975 00:39:53
42. 42. Milan Bláha (CZE) AF Křovice M (39.) 1957 00:40:00
43. 43. Martin Kubrycht (CZE) Kardio - Pardubice M (40.) 1981 00:40:00
44. 44. Radek Dvořák (CZE) Hasiči Pardubice M (41.) 1974 00:40:05
45. 45. Petr Eliáš (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (42.) 1960 00:40:07
46. 46. Zbyněk Ocásek (CZE) MP Krnov M (43.) 1977 00:40:11
47. 47. Antonín Marek (CZE) Čd, A.S. Opt Olomouc M (44.) 1975 00:40:16
48. 48. Pavel Prchal (CZE) GP Kolín (Kutná Hora) M (45.) 1959 00:40:18
49. 49. Ivan Januška (CZE) TJ Šanov M (46.) 1958 00:40:22
50. 50. Vaclav Modry (CZE) Beast shapes M (47.) 1981 00:40:26