# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Vít Hlaváč (CZE) A. C. TEPO Kladno M (1.) A (1.) 1997 01:11:36
2. 2. Tomáš Řenč (CZE) AC Tepo Kladno M (2.) A (2.) 1990 01:13:39
3. 3. Jakub Schoř (CZE) AO TJ Sokol Unhošť M (3.) A (3.) 1983 01:15:48
4. 4. Filip Havel (CZE) ASK Elna Počerady M (4.) A (4.) 1991 01:17:24
5. 5. Jan Kárník (CZE) Běžecká parta Žižkov (BPŽ) M (5.) A (5.) 1980 01:18:05
6. 6. Miloš Smrčka (CZE) VETERÁN VK M (6.) D (1.) 1954 01:18:36
7. 7. Adam Jindra (CZE) TJ Stodůlky Praha M (7.) A (6.) 1990 01:18:55
8. 8. Jan Šmíd (CZE) A.C. TEPO Kladno M (8.) A (7.) 1997 01:19:37
9. 9. František Dočekal (CZE) Maratón klub Kladno M (9.) B (1.) 1975 01:20:11
10. 10. Jan Kaliberka (CZE) SK Slovan Blesk M (10.) A (8.) 1984 01:20:16
11. 11. Miloš Kořínek (CZE) T.J.Sokol Unhošť M (11.) A (9.) 1992 01:20:20
12. 12. Tomáš Banka (CZE) Hovaďáci M (12.) A (10.) 1991 01:20:25
13. 13. Petr Havlásek (CZE) OOFEM.org / Maratón klub Kladno M (13.) A (11.) 1984 01:21:14
14. 14. Ondřej Čadek (CZE) Athletic Club Ústí n/L. z.s. M (14.) A (12.) 1991 01:21:48
15. 15. Pavel Frelich (CZE) T. J. Sokol České Budějovice M (15.) B (2.) 1971 01:22:04
16. 16. Tomáš Pucholt (CZE) AO TJ Sokol Unhošť M (16.) A (13.) 1994 01:22:17
17. 17. Martin Štíbal (CZE) Maratón klub Kladno M (17.) A (14.) 1988 01:23:18
18. 18. Aleš Pluháček (CZE) Nové Strašecí M (18.) A (15.) 1990 01:23:40
19. 19. David Rosenkranz (CZE) Běžci Slaný M (19.) A (16.) 1981 01:23:40
20. 20. Petr Píša (CZE) KLADNÍ BĚŽCI KLADNO M (20.) A (17.) 1984 01:24:04
21. 21. Bohumil Nevím (CZE) Nové Strašecí M (21.) B (3.) 1976 01:24:13
22. 22. Jan Reichl (CZE) BURZA CENNÝCH PAPÍRŮ PRAHA M (22.) B (4.) 1970 01:24:19
23. 23. Jakub Nešvera (CZE) A.C. TEPO Kladno M (23.) A (18.) 1986 01:24:20
24. 24. Metoděj Fikes (CZE) eleven sport test team M (24.) C (1.) 1967 01:24:30
25. 25. Pavel Žlábek (CZE) Maratón klub Kladno M (25.) B (5.) 1979 01:24:53
26. 26. Miroslav Fleišman (CZE) - M (26.) A (19.) 1989 01:25:01
27. 27. Josef Poduška (CZE) TJ Sokol Unhošť B M (27.) C (2.) 1962 01:25:10
28. 28. Pavel Štajer (CZE) Maratón klub Kladno M (28.) A (20.) 1986 01:25:45
29. 29. Jaroslav Ouředník (CZE) Sk Doksy M (29.) B (6.) 1979 01:26:19
30. 30. Jindřich Lhota (CZE) Lány M (30.) B (7.) 1977 01:26:55
31. 31. Marek Bublík (CZE) A.C. TEPO Kladno M (31.) A (21.) 1985 01:27:35
32. 32. Antonín Černý (CZE) Maratón klub Kladno M (32.) C (3.) 1968 01:27:47
33. 33. Miroslav Holý (CZE) Motolský běžci Praha 5 M (33.) A (22.) 1984 01:28:17
34. 34. Martin Hlavsa (CZE) Tuchlovice M (34.) B (8.) 1975 01:28:24
35. 35. Pavel Bodnar (CZE) Maratón klub Kladno Ž (1.) B (9.) 1976 01:28:30
36. 36. Ondřej Kodras (CZE) K2 travel & tips M (35.) A (23.) 1988 01:28:55
37. 37. Kateřina Kašparová (CZE) Maratón klub Kladno Ž (2.) F (1.) 1986 01:29:06
38. 38. Florian Diepold (CZE) P-Czech M (36.) A (24.) 1984 01:30:39
39. 39. Michal Axamit (CZE) Ruda M (37.) B (10.) 1979 01:30:51
40. 40. Vilém Novák (CZE) Czech porno team M (38.) A (25.) 1983 01:30:52
41. 41. Jiří Bernášek (CZE) A.C. TEPO Kladno M (39.) A (26.) 1989 01:31:30
42. 42. Ondřej Dědina (CZE) Mibcom M (40.) B (11.) 1979 01:31:31
43. 43. Jaroslav Šťastný (CZE) Maratón klub Kladno M (41.) D (2.) 1957 01:31:45
44. 44. Daniel Kovář (CZE) Tuchlovičtí Tuleni M (42.) A (27.) 1984 01:31:59
45. 45. Tomáš Tlustý (CZE) Maratón klub Kladno M (43.) A (28.) 1984 01:32:43
46. 46. Petr Němeček (CZE) TK Lány M (44.) B (12.) 1979 01:33:43
47. 47. František Plšek (CZE) Mattoni Free Run Kladno M (45.) A (29.) 1986 01:33:56
48. 48. Martin Růžička (CZE) Tuchlovice M (46.) A (30.) 2002 01:33:59
49. 49. František Křeček (CZE) Maratón klub Kladno M (47.) D (3.) 1958 01:34:01
50. 50. Jakub Beránek (CZE) TJ Lokomotiva Beroun M (48.) A (31.) 1983 01:34:45