# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Milan Viktora (CZE) Veslařský klub Dukla Praha M (1.) M (1.) 1990 01:24:42
2. 2. Miloš Kratochvíl (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (2.) M1 (1.) 1975 01:24:55
3. 3. Lukáš Maier (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim M (3.) M1 (2.) 1978 01:28:28
4. 4. Dominik Šmarda (CZE) FbK Svitavy M (4.) M (2.) 1995 01:29:38
5. 5. Jiří Horčička (CZE) SDH Ostřetín M (5.) M (3.) 1981 01:30:44
6. 6. Jan Chleboun (CZE) Ždírec nad Doubravou M (6.) M1 (3.) 1971 01:31:01
7. 7. Tomáš Rohan (CZE) Opavský sportovní klub M (7.) M (4.) 1990 01:32:14
8. 8. Jakub Kaplan (CZE) SDH Vysoká u Holic M (8.) M (5.) 1996 01:32:19
9. 9. Pavel Dvořák (CZE) Česká Třebová M (9.) M1 (4.) 1975 01:33:25
10. 10. Jiří Kaplan (CZE) SDH Vysoká u Holic M (10.) M (26.) 1980 01:33:44
11. 11. Jiří Špaček (CZE) Šogorisa - Ostřetín M (11.) M (6.) 1983 01:34:26
12. 12. Paolo Cammarota (CZE) - M (12.) M (7.) 1996 01:37:48
13. 13. Radek Slavík (CZE) Střední škola podnikání VM s.r.o. M (13.) M2 (1.) 1966 01:37:54
14. 14. Denisa Kozáková (CZE) Hvězda SKP Pardubice Ž (1.) Z1 (1.) 1979 01:38:48
15. 15. Vladislav Richter (CZE) FbK Svitavy M (14.) M (8.) 1992 01:39:37
16. 16. Michal Trejtnar (CZE) Kunvald M (15.) M (9.) 1992 01:39:50
17. 17. Radek Dvořák (CZE) Hasiči Pardubice M (16.) M1 (5.) 1974 01:40:55
18. 18. Aleš Smolka (CZE) Pardubice M (17.) M1 (6.) 1979 01:41:03
19. 19. Tomáš Hynek (CZE) Svitavy M (18.) M (10.) 2019 01:42:52
20. 20. Daniel Kubík (CZE) BK TŘESKOPRSKY M (19.) M1 (7.) 1979 01:42:55
21. 21. Pavel Vojtěch (CZE) HORNÍ JELENÍ M (20.) M1 (8.) 1972 01:43:30
22. 22. Roman Tandler (CZE) Kutná Hora M (21.) M (11.) 1980 01:43:53
23. 23. Lukáš Bechynský (CZE) M (22.) M (12.) 1980 01:44:55
24. 24. Marek Žabčík (CZE) Pardubice M (23.) M (13.) 1980 01:45:05
25. 25. Tomáš Kyncl (CZE) Holice M (24.) M1 (9.) 1974 01:45:08
26. 26. Pirkl Vlastimil (CZE) Pardubice 19 M (25.) M1 (10.) 1970 01:45:13
27. 27. Tomáš Čihař (CZE) Chvojenec M (26.) M1 (11.) 1970 01:45:29
28. 28. Miroslav Šulc (CZE) Benesovsky běžecký klub M (27.) M2 (2.) 1968 01:45:39
29. 29. Pavel Karal (CZE) Luže M (28.) M1 (12.) 1970 01:46:19
30. 30. Petr Štembera (CZE) Pardubice M (29.) M2 (3.) 1969 01:47:07
31. 31. Jiri Kucera (CZE) dolni roven M (30.) M1 (13.) 1977 01:47:28
32. 32. Tomáš Garabík (CZE) Polička M (31.) M (14.) 1982 01:48:34
33. 33. Pavel Lisý (CZE) FRC Hradec Králové M (32.) M2 (4.) 1966 01:49:57
34. 34. Stanislav Smrčka (CZE) Vege jidelna Zahrada run sport team M (33.) M1 (14.) 1979 01:50:00
35. 35. Jiří Pšenička (CZE) Fajn Tým Chlumec nad Cidlinou M (34.) M2 (5.) 1968 01:50:08
36. 36. Filip Horký (CZE) Bludov M (35.) M (15.) 1992 01:50:15
37. 37. Zdeněk Andres (CZE) Šlapeme vesele tváříme se radostně M (36.) M (16.) 1984 01:52:41
38. 38. Vladimír Kaplan (CZE) Vysoká u Holic M (37.) M1 (15.) 1973 01:53:22
39. 39. Jiří Novotný (CZE) Dukla Liberec M (38.) M1 (16.) 1971 01:54:43
40. 40. Martin Koudelka (CZE) Pardubice M (39.) M (17.) 1991 01:55:10
41. 41. František Zelenka (CZE) Ostřetín M (40.) M (18.) 1984 01:55:21
42. 42. Aleš Mohout (CZE) Pardubice M (41.) M1 (17.) 1975 01:55:32
43. 43. Zbyněk Šponar (CZE) Horní Jelení M (42.) M1 (18.) 1971 01:55:44
44. 44. Kateřina Rešová (CZE) Brno Ž (2.) Z (1.) 1990 01:55:49
45. 45. Markéta Sákrová (CZE) KPA Pardubice Ž (3.) Z1 (2.) 1971 01:55:58
46. 46. František Markl (CZE) SDH Ostřetín M (43.) M (19.) 1982 01:56:39
47. 47. Gabriela Fassati (CZE) Equicentrum Jaroměř Ž (4.) Z2 (1.) 1967 01:56:39
48. 48. Šárka Vachalová (CZE) NO TY VOLE Ž (5.) Z (2.) 1986 01:57:07
49. 49. Jan Pekáč (CZE) TJ MAMIL M (44.) M1 (19.) 1975 01:57:46
50. 50. Roman Dvořák (CZE) fitness centrum A-M M (45.) M1 (20.) 1971 01:58:18