# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. David Král (CZE) Sokol Opava - Kingteam M (1.) 1996 00:28:06
2. 2. Mojmír Svoboda (CZE) Hvězda SKP Pardubice M (2.) 1966 00:29:07
3. 3. Lukáš Závodní (CZE) Cykloklub Bendl Vysoké Mýto M (3.) 1979 00:29:20
4. 4. Martin Roček (CZE) Vysoká u Holic M (4.) 1997 00:30:32
5. 5. Luboš Mládek (CZE) M (5.) 1979 00:31:16
6. 6. Marce Jordanov (CZE) Klamoš M (6.) 1974 00:31:18
7. 7. Vlastislav Zárybnicky (CZE) Family Chrast M (7.) 1979 00:31:28
8. 8. Martin Šulc (CZE) Hvězda Pardubice M (8.) 2000 00:32:13
9. 9. Jan Krhovský (CZE) Vysoké Mýto M (9.) 1982 00:32:25
10. 10. Marek Dostál (CZE) Mokrá-Horákov M (10.) 1971 00:33:10
11. 11. Šárka Eliášová (CZE) SPV Sezemice Ž (1.) 1977 00:33:32
12. 12. Petr Strachoň (CZE) SDH Třebosice M (11.) 1957 00:33:36
13. 13. Karel Pěkný (CZE) M (12.) 1980 00:34:11
14. 14. Michal Kober (CZE) M (13.) 1967 00:34:35
15. 15. Radek Kučera (CZE) Pardubice M (14.) 1975 00:34:57
16. 16. Jaroslav Rieger (CZE) M (15.) 1998 00:36:19
17. 17. Dušan Jkásko (CZE) SK Srch M (16.) 1973 00:36:24
18. 18. Ema Dvořáková (CZE) Iscarex Česká Třebova Ž (2.) 2004 00:36:39
19. 19. Jan Louženský (CZE) SC Moravany M (17.) 1953 00:37:36
20. 20. Andrea Vargová (CZE) Pardubice Ž (3.) 2001 00:37:37
21. 21. Aleš Rieger (CZE) M (18.) 1973 00:37:49
22. 22. Lucie Teplá (CZE) Ž (4.) 1992 00:38:55
23. 23. Marek Beliš (CZE) M (19.) 1990 00:39:05
24. 24. Petr Lochman (CZE) M (20.) 1990 00:39:08
25. 25. Henry Schunke (CZE) Horní Roveň M (21.) 1971 00:39:10
26. 26. Zdeněk Havlík (CZE) AC čerti a kafíčkáři M (22.) 1974 00:39:46
27. 27. Kamil Pecivál (CZE) M (23.) 1980 00:40:04
28. 28. Silvie Vítková (CZE) Ž (5.) 1993 00:40:25
29. 29. Radomíra Nováková (CZE) Ž (6.) 1971 00:40:28
30. 30. David Červený (CZE) M (24.) 1975 00:40:59
31. 31. Lukáš Roček (CZE) TJ JIskra Holice M (25.) 2007 00:41:04
32. 32. Leona Blažková (CZE) Ž (7.) 1980 00:41:06
33. 33. Lenka Pešinová (CZE) Ž (8.) 1977 00:41:11
34. 34. Matyáš Majce (CZE) M (26.) 1996 00:41:39
35. 35. Jan Horák (CZE) Holice M (27.) 1996 00:41:39
36. 36. Tomáš Kysela (CZE) balkánská skupina M (28.) 1975 00:42:09
37. 37. Miloš Morávek (CZE) TJ Sokol Horní Ředice M (29.) 1974 00:42:23
38. 38. Rebeka Lízlerová (CZE) Ž (9.) 1997 00:43:09
39. 39. Martin Drahoš (CZE) M (30.) 1971 00:43:16
40. 40. Iveta Bakešová (CZE) Ž (10.) 1993 00:43:31
41. 41. Martina Wolfová (CZE) Ostrov Ž (11.) 1973 00:43:31
42. 42. Jakub Petráň (CZE) AC čerti a kafíčkáři M (31.) 1986 00:43:52
43. 43. Michal Bárta (CZE) JSDH Komárov M (32.) 1976 00:43:58
44. 44. Martina Slavikova (CZE) Litomyšl Ž (12.) 1988 00:44:03
45. 45. Dita Kalinová (CZE) Hradec Králové Ž (13.) 1972 00:44:08
46. 46. Lubomír Beran (CZE) M (33.) 1957 00:44:36
47. 47. Šárka Kaplanová (CZE) Vysoká u Holic Ž (14.) 1980 00:44:58
48. 48. Miroslav Šeda (CZE) M (34.) 1974 00:44:58
49. 49. Stanislav Kopecký (CZE) M (35.) 1974 00:45:11
50. 50. Tomáš Konečný (CZE) Nechat Niku v kanclu M (36.) 1989 00:45:17