# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Matouš Kareš (CZE) Sokol Horní Ředice M (1.) MJ (1.) 2008 00:17:47
2. 2. Vítek Červený (CZE) M (2.) MJ (2.) 2005 00:17:54
3. 3. Daniel Uchytil (CZE) M (3.) MJ (3.) 2006 00:17:59
4. 4. Anna Mohoutová (CZE) Pardubice Ž (1.) ZJ (1.) 2007 00:18:39
5. 5. František Markl (CZE) M (4.) MJ (4.) 2007 00:19:28
6. 6. Hana Stallerová (CZE) Ž (2.) ZJ (2.) 2005 00:19:52
7. 7. Kryštof Červený (CZE) M (5.) MJ (5.) 2009 00:19:53
8. 8. Tomáš Jakoubek (CZE) M (6.) MJ (6.) 2009 00:20:16
9. 9. Alžběta Nováková (CZE) Ž (3.) ZJ (3.) 2008 00:20:19
10. 10. Lukáš Jedlička (CZE) M (7.) MJ (7.) 2006 00:20:44
11. 11. Lukáš Novotný (CZE) Tragedos Team Vysoké Mýto M (8.) MJ (8.) 2008 00:20:56
12. 12. Antonín Jedlička (CZE) M (9.) MJ (9.) 2010 00:20:58
13. 13. Vojtěch Tandler (CZE) M (10.) MJ (10.) 2006 00:21:06
14. 14. Kateřina Kaplanová (CZE) SDH Vysoká u Holic Ž (4.) ZJ (4.) 2010 00:21:07
15. 15. Kateřina Hemerová (CZE) Ž (5.) ZJ (5.) 2011 00:21:13
16. 16. Jakub Lienert (CZE) SK Holice M (11.) MJ (11.) 2008 00:21:25
17. 17. Justýna Šponarová (CZE) Ž (6.) ZJ (6.) 2004 00:21:28
18. 18. Nela Dušánková (CZE) Ž (7.) ZJ (7.) 2009 00:21:28
19. 19. Jiří Šumpík (CZE) M (12.) MJ (12.) 2009 00:21:44
20. 20. Daniel Rýzler (CZE) SDH Ostřetín M (13.) MJ (13.) 2009 00:21:45
21. 21. Anna Marklová (CZE) Ž (8.) ZJ (8.) 2012 00:21:46
22. 22. Tereza Kopecká (CZE) Ž (9.) ZJ (9.) 2005 00:21:52
23. 23. Daniel Zárybnický (CZE) Sk Chrast M (14.) MJ (14.) 2011 00:22:08
24. 24. Nella Mladková (CZE) Ž (10.) ZJ (10.) 2004 00:22:14
25. 25. Barbora Štorková (CZE) Ž (11.) ZJ (11.) 2004 00:22:14
26. 26. Veronika Červená (CZE) Ž (12.) Z (1.) 1981 00:22:38
27. 27. Marcela Stallerová (CZE) Ž (13.) Z (2.) 1977 00:22:54
28. 28. Martina Stallerová (CZE) Ž (14.) ZJ (12.) 2007 00:23:02
29. 29. Matěj Markl (CZE) M (15.) MJ (15.) 2010 00:23:21
30. 30. Lukáš Suchý (CZE) M (16.) MJ (16.) 2010 00:23:31
31. 31. Jan Vlk (CZE) Vysoká u Holic M (17.) MJ (17.) 2010 00:23:33
32. 32. Daniel Horčička (CZE) SDH Ostřetín M (18.) MJ (18.) 2009 00:23:38
33. 33. Natálie Bartoníčková (CZE) ASPV Atletika Holice Ž (15.) ZJ (13.) 2007 00:23:50
34. 34. Barbora Hájková (CZE) ASPV Atletika Ž (16.) ZJ (14.) 2008 00:23:50
35. 35. Michaela Kalinová (CZE) Ž (17.) ZJ (15.) 2008 00:24:40
36. 36. Petra Zárybnická (CZE) Sk. Chrast Ž (18.) Z (3.) 1981 00:25:09
37. 37. Filip Horčička (CZE) SDH Ostřetín M (19.) MJ (19.) 2012 00:25:10
38. 38. David Čimbora (CZE) Pardubice M (20.) MJ (20.) 2012 00:25:11
39. 39. Michaela Pešinová (CZE) Ž (19.) ZJ (16.) 2006 00:25:24
40. 40. Pavlína Jedličková (CZE) Ž (20.) Z (4.) 1979 00:25:25
41. 41. Lucie Mohoutová (CZE) Ž (21.) Z (5.) 1979 00:25:58
42. 42. Barbora Šedová (CZE) STS Chvojkovice - Brod Ž (22.) ZJ (17.) 2010 00:26:10
43. 43. Bára Tandlerová (CZE) Ž (23.) ZJ (18.) 2008 00:26:24
44. 44. Tereza Voříšková (CZE) SDH Vysoká u Holic Ž (24.) ZJ (19.) 2007 00:26:31
45. 45. Pavel Voříšek (CZE) SDH Vysoká u Holic M (21.) M (1.) 1975 00:26:31
46. 46. Radim Pěkný (CZE) M (22.) MJ (21.) 2013 00:26:44
47. 47. Alena Drahokoupilová (CZE) --- Ž (25.) Z (6.) 1990 00:26:56
48. 48. Jindřich Hemer (CZE) M (23.) M (2.) 1975 00:26:56
49. 49. Veronika Vlková (CZE) Vysoká u Holic Ž (26.) ZJ (20.) 2008 00:27:54
50. 50. Irena Valentova (CZE) Ž (27.) Z (7.) 1974 00:28:00