# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Čivrný (CZE) SK Nové Město nad Metují M (1.) Muži A (1.) 1980 01:16:12
2. 2. Petr Cmunt (CZE) AC Česká Lípa M (2.) Muži A (2.) 1996 01:17:45
3. 3. Tomáš Mach (CZE) Ztělesněné Zlo (Praha) M (3.) Muži A (3.) 1992 01:19:44
4. 4. Miroslav Daňko (CZE) ASK Děčín M (4.) Muži B (1.) 1977 01:21:34
5. 5. Tomáš Šťastný (CZE) PSK Olymp Praha, z.s. M (5.) Muži B (2.) 1979 01:21:58
6. 6. Roman Koravský (CZE) ELEVEN RUN TEAM Jablonec n M (6.) Muži C (1.) 1969 01:23:14
7. 7. Karel Jirák (CZE) Tri club Česká Lípa M (7.) Muži B (3.) 1973 01:24:41
8. 8. Michal Kovář (CZE) AO TJ Sokol Unhošť M (8.) Muži B (4.) 1971 01:25:11
9. 9. Tomáš Třešňák (CZE) AC Česká Lípa M (9.) Muži B (5.) 1979 01:25:31
10. 10. David Sirůček (CZE) Multisport team M (10.) Muži A (4.) 1987 01:25:44
11. 11. Daniel Jordán (CZE) TRI CLUB H VEN Česká Lípa M (11.) Muži A (5.) 1997 01:26:07
12. 12. Stanislav Dvořan (CZE) Triatlon Hrádek nad Nisou M (12.) Muži A (6.) 1983 01:26:40
13. 13. Miloň Németh (CZE) AC Česká Lípa M (13.) Muži B (6.) 1978 01:28:29
14. 14. Jan Kubeš (CZE) Sport Future Group M (14.) Muži A (7.) 1980 01:28:48
15. 15. Zdeněk Pleva (CZE) PČR OHS Česká Lípa M (15.) Muži A (8.) 1983 01:28:59
16. 16. Zdeněk Bufka (CZE) AC Česká Lípa M (16.) Muži D (1.) 1957 01:29:10
17. 17. Jan Kučaba (CZE) M (17.) Muži A (9.) 1995 01:30:57
18. 18. Petr Hromádka (CZE) Honzík, Míša a Rozárka M (18.) Muži B (7.) 1976 01:31:13
19. 19. Štěpánka Bisová (CZE) AC Česká Lípa Ž (1.) Ženy A (1.) 2000 01:32:21
20. 20. Jaromír Šimůnek (CZE) SKP Kornspitz Jablonec nad Nisou M (19.) Muži D (2.) 1955 01:33:04
21. 21. Jaroslav Černý (CZE) TT3 sports Česká Lípa M (20.) Muži B (8.) 1979 01:33:11
22. 22. Veronika Roudnická (CZE) AC Rumburk Ž (2.) Ženy A (2.) 1986 01:33:12
23. 23. Pavel Souhrada (CZE) Konverzační výběh na Klíč M (21.) Muži A (10.) 1982 01:33:25
24. 24. Adéla Veselá (CZE) AC Česká Lípa Ž (3.) Ženy A (3.) 1999 01:34:34
25. 25. Vladislav Rozsypal (CZE) StS Chvojkovice Brod M (22.) Muži B (9.) 1970 01:36:00
26. 26. Tomas Svicka (CZE) Uranové doly Hamr 1972 M (23.) Muži A (11.) 1983 01:37:48
27. 27. Milan Pešek (CZE) Dubnice M (24.) Muži A (12.) 1999 01:37:51
28. 28. Vladimír Šrachta (CZE) KV Klíč Cvikov M (25.) Muži C (2.) 1960 01:39:03
29. 29. Ladislav Šíp (CZE) SCMT Liberec M (26.) Muži C (3.) 1964 01:39:26
30. 30. Jan Vaníček (CZE) Srtg Česká Lípa M (27.) Muži A (13.) 1997 01:39:38
31. 31. Jana Svatošová (CZE) "milujujizerky" Ž (4.) Ženy B (1.) 1975 01:39:41
32. 32. Jan Holinka (CZE) Sport Paudera M (28.) Muži B (10.) 1970 01:39:58
33. 33. Marek Dolejš (CZE) GREEN Ways Liberec M (29.) Muži B (11.) 1972 01:40:24
34. 34. Veronika Krásná (CZE) SRTG Jablonec nad Nisou Ž (5.) Ženy A (4.) 1986 01:40:33
35. 35. Tomáš Leurich (CZE) Doksy M (30.) Muži A (14.) 1991 01:41:23
36. 36. Zora Vlčková (CZE) Jen tak pro radost Ž (6.) Ženy C (1.) 1969 01:42:00
37. 37. Lukáš Hrách (CZE) Zákupy M (31.) Muži A (15.) 1986 01:42:35
38. 38. Jiří Petr (CZE) TJ Perníkář M (32.) Muži B (12.) 1973 01:42:40
39. 39. Michal Pilecký (CZE) M (33.) Muži A (16.) 1992 01:42:55
40. 40. Petr Václavík (CZE) Ralsko 696 M (34.) Muži A (17.) 1981 01:43:08
41. 41. Bohumil Drbohlav (CZE) Jablonec nad Nisou M (35.) Muži C (4.) 1963 01:44:03
42. 42. Miroslav Pröller (CZE) Česká Lípa M (36.) Muži B (13.) 1970 01:45:14
43. 43. Ladislav Věchet (CZE) Česká Lípa M (37.) Muži B (14.) 1970 01:45:34
44. 44. Martin Lukeš (CZE) Eleven Run Team JBC M (38.) Muži C (5.) 1968 01:46:29
45. 45. Lenka Pešková (CZE) Bootcamp Team Liberec Ž (7.) Ženy A (5.) 1986 01:46:43
46. 46. Radek Heidrich (CZE) M (39.) Muži B (15.) 1978 01:49:06
47. 47. Vojtěch Šilhán (CZE) Big'O'Band M (40.) Muži A (18.) 1988 01:49:34
48. 48. Zbyněk Týč (CZE) Běžouni z Klánovického lesa M (41.) Muži C (6.) 1965 01:49:37
49. 49. Jan Vaněk (CZE) SK ZŠ Jablonné v Podještědí M (42.) Muži A (19.) 1983 01:49:43
50. 50. Jiří Novotný (CZE) Okříšky Laufteam Fraenxische M (43.) Muži B (16.) 1976 01:49:54