# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Marek Škapa (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (1.) MC (1.) 1971 00:37:40
2. 2. Martin Mensik (CZE) DEUTSCHE BÖRSE SERVICES 10 M (2.) MB (1.) 1985 00:38:13
3. 3. Radek Šprla (CZE) Bítov okres Nový Jičín M (3.) MA (1.) 1999 00:38:30
4. 4. Tomáš Věnsek (CZE) Štefko running team M (4.) MA (2.) 1993 00:38:42
5. 5. David Gurin (TJK) Murghab Runners M (5.) MC (2.) 1979 00:38:59
6. 6. Václav Novák (CZE) Ostrava M (6.) MB (2.) 1987 00:39:29
7. 7. Jan Pokorný (CZE) TJ VOKD Poruba M (7.) MC (3.) 1975 00:39:55
8. 8. David Lauterbach (CZE) POLANKA NAD ODROU M (8.) MC (4.) 1977 00:40:16
9. 9. Aleš Valchař (CZE) Ostrava-Polanka M (9.) MC (5.) 1974 00:40:21
10. 10. Filip Burda (CZE) Team Hasiči Kateřinky M (10.) MA (3.) 1991 00:40:45
11. 11. Michael Řeháček (CZE) Colliery Crossfit Ostrava-Bílovec M (11.) MC (6.) 1969 00:41:17
12. 12. Hana Legerská (CZE) SSK Vítkovice, z.s. Ž (1.) ZB (1.) 1985 00:41:27
13. 13. Jana Coufalová (CZE) Baláž Extreme-Team Frenštát p.R. Ž (2.) ZA (1.) 1997 00:41:29
14. 14. Ondřej Koktan (CZE) BK Olbramice M (12.) MA (4.) 1998 00:41:35
15. 15. Jan Tic (CZE) Běžím nebo lezu M (13.) MC (7.) 1977 00:42:05
16. 16. Gary Frost (CZE) Team GB !!! /GBR/ M (14.) MC (8.) 1971 00:42:16
17. 17. Martin Svoboda (CZE) Ostrava M (15.) MC (9.) 1976 00:42:27
18. 18. Kristina Fryzová (CZE) Ostrava (SK Oceláci Ostrava/MTO Ž (3.) ZB (2.) 1987 00:42:34
19. 19. Richard Trávníček (CZE) Klimkovice M (16.) MA (5.) 1990 00:43:00
20. 20. Ladislav Dvorský (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (17.) MC (10.) 1965 00:43:16
21. 21. Marek Tyl (CZE) TJ Dolní Lomná M (18.) MA (6.) 2003 00:43:24
22. 22. Zuzana Jurajdová (CZE) Bílovec Ž (4.) ZB (3.) 1984 00:43:37
23. 23. Dominik Zlý (CZE) Staré Město M (19.) MA (7.) 1993 00:43:40
24. 24. Martin Kovalski (CZE) Ostrava - Prostě běž M (20.) MA (8.) 2000 00:43:40
25. 25. David Vrána (CZE) Ostrava M (21.) MB (3.) 1985 00:44:12
26. 26. Lenka Stryková (CZE) Polanka nad Odrou Ž (5.) ZC (1.) 1975 00:45:23
27. 27. Pavel Šubert (CZE) Neběžecký kroužek M (22.) MC (11.) 1974 00:45:29
28. 28. Ondřej Pavlovič (CZE) Ostrava (Bělský les) M (23.) MB (4.) 1989 00:45:29
29. 29. Martin Prokeš (CZE) The Tampons M (24.) MB (5.) 1987 00:45:51
30. 30. Pavel Franeek (CZE) Ostarava M (25.) MB (6.) 1981 00:46:18
31. 31. Ondřej Muroň (CZE) Ostrava M (26.) MC (12.) 1976 00:46:22
32. 32. Eva Neuvirtová (CZE) Ostrava - Polanka Ž (6.) ZA (2.) 2002 00:46:25
33. 33. Kateřina Polášková (CZE) AK Emila Zátopka Kopřivnice Ž (7.) ZC (2.) 1977 00:46:28
34. 34. Ivana Gróffová (CZE) Vřesina Ž (8.) ZB (4.) 1980 00:46:31
35. 35. Vítězslav Janků (CZE) Unicac M (27.) MA (9.) 1990 00:46:32
36. 36. Peter Faško (SVK) Bratislava M (28.) MC (13.) 1973 00:46:33
37. 37. Ondřej Matúš (CZE) Na pohodu team Ostrava M (29.) MB (7.) 1987 00:46:35
38. 38. Tomáš Lička (CZE) Ostrava Zábřeh M (30.) MB (8.) 1982 00:46:46
39. 39. Pavla Zárubová (CZE) Frýdek-Místek Ž (9.) ZA (3.) 1990 00:46:58
40. 40. Tomáš Lipina (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (31.) MC (14.) 1966 00:46:59
41. 41. Vít Horáček (CZE) TJ Sokol Svinov M (32.) MC (15.) 1979 00:47:04
42. 42. Tomas Grygar (CZE) Ostrava M (33.) MC (16.) 1973 00:47:12
43. 43. Věra Richterová (CZE) Pomalé šípy Kopřivnice Ž (10.) ZC (3.) 1968 00:47:15
44. 44. Jiří Sýkora (CZE) Agata Tea M (34.) MB (9.) 1980 00:47:16
45. 45. Iveta Neprašová (CZE) SSK Vítkovice Ž (11.) ZA (4.) 1992 00:47:23
46. 46. Libor Richter (CZE) Pomalé šípy Kopřivnice M (35.) MC (17.) 1962 00:47:31
47. 47. Radmila Michalová (CZE) Matrix team Ž (12.) ZC (4.) 1975 00:47:33
48. 48. Roman Maršálek (CZE) M (36.) MC (18.) 1974 00:47:45
49. 49. Pavel Pečinka (CZE) Ostrava M (37.) MC (19.) 1976 00:48:12
50. 50. Petr Walder (CZE) Kurnik Šopa Hospoda Runne M (38.) MC (20.) 1973 00:48:23