# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jaromír Meca (CZE) Ostrava Polanka M (1.) 3MA (1.) 2000 00:09:52
2. 2. Jakub Pachula (CZE) Lido, neotravuj Olina M (2.) 3MB (1.) 1997 00:09:56
3. 3. Petr Pospíšil (CZE) Koberun M (3.) 3MC (1.) 1979 00:10:12
4. 4. Jonáš Mládek (CZE) M (4.) 3MB (2.) 1996 00:10:50
5. 5. Vít Gabzdyl (CZE) M (5.) 3MA (2.) 2006 00:10:52
6. 6. Petr Neuvirt (CZE) Ostrava M (6.) 3MC (2.) 1975 00:11:23
7. 7. Vojtěch Petráš (CZE) Studénka - Butovice M (7.) 3MA (3.) 2004 00:11:30
8. 8. Jakub Stoszek (CZE) M (8.) 3MB (3.) 1983 00:11:41
9. 9. Martin Šír (CZE) ASC Rozsochy M (9.) 3MA (4.) 2008 00:12:09
10. 10. Pavla Falharová (CZE) SSK Vítkovice Ž (1.) 3ZB (1.) 1997 00:12:13
11. 11. Tomáš Navrátil (CZE) Ostrava (Běžecká škola Ostravy-Ji M (10.) 3MC (3.) 1977 00:12:26
12. 12. Lucie Červenková (CZE) Ž (2.) 3ZB (2.) 1999 00:12:34
13. 13. Andrea Šprlová (CZE) Bítov okres Nový Jičín Ž (3.) 3ZC (1.) 1975 00:12:40
14. 14. René Wodecki (CZE) M (11.) 3MC (4.) 1976 00:12:41
15. 15. Tereza Stryková (CZE) Polanka nad Odrou (STRYK team) Ž (4.) 3ZA (1.) 2006 00:12:42
16. 16. Lukáš Neuvirt (CZE) Atletika Polanka M (12.) 3MA (5.) 2008 00:12:57
17. 17. Monika Kubicová (CZE) Ostrava Ž (5.) 3ZB (3.) 1990 00:12:59
18. 18. Vilém Gabzdyl (CZE) M (13.) 3MA (6.) 2007 00:13:00
19. 19. Václav Němec (CZE) LN CONSULTING M (14.) 3MC (5.) 1979 00:13:00
20. 20. Jonáš Siročák (CZE) Ostrava 25 M (15.) 3MA (7.) 2010 00:13:07
21. 21. Irena Tobiášová (CZE) Ostrava-Výškovice Ž (6.) 3ZC (2.) 1975 00:13:15
22. 22. Josef Tyl (CZE) SK Universe M (16.) 3MC (6.) 1971 00:13:15
23. 23. Petra Šarmanová (CZE) Ž (7.) 3ZB (4.) 1999 00:13:28
24. 24. Ondřej Mičan (CZE) M (17.) 3MB (4.) 1998 00:13:33
25. 25. Martin Widenka (CZE) Budišovice M (18.) 3MB (5.) 1980 00:13:46
26. 26. Adéla Edelsbergerová (CZE) Ostrava-Proskovice Ž (8.) 3ZB (5.) 1998 00:13:53
27. 27. Jana Stoszková (CZE) Ostrava Ž (9.) 3ZB (6.) 1988 00:13:57
28. 28. Josef Stromský (CZE) M (19.) 3MB (6.) 1990 00:14:00
29. 29. Kateřina Baierová (CZE) Ostrava Ž (10.) 3ZB (7.) 1988 00:14:02
30. 30. Adéla Pannová (CZE) BK Olbramice Ž (11.) 3ZA (2.) 2008 00:14:03
31. 31. Aleš Prausek (CZE) Polanka M (20.) 3MA (8.) 2010 00:14:11
32. 32. Jiří Turček (CZE) Ostrava M (21.) 3MC (7.) 1972 00:14:14
33. 33. Tereza Maňková (CZE) Ostrava (Atletika Poruba) Ž (12.) 3ZA (3.) 2008 00:14:15
34. 34. Eva Týnová (CZE) Ostrava jede (Běžecká škola Ova Ž (13.) 3ZC (3.) 1978 00:14:15
35. 35. Sylvie Franková (CZE) Osstrava Ž (14.) 3ZB (8.) 1983 00:14:17
36. 36. Ondřej Bartošek (CZE) AC sportguides Rožnov , A M (22.) 3MB (7.) 1990 00:14:25
37. 37. Jitka Červenková (CZE) LK a MŠ Ostrava, p.o. Ž (15.) 3ZC (4.) 1970 00:14:26
38. 38. Michaela Maňková (CZE) Běžecká škola Ostrava-Jih Ž (16.) 3ZB (9.) 1983 00:14:31
39. 39. Hana Hálová (CZE) Palkovice Ž (17.) 3ZB (10.) 1982 00:14:31
40. 40. Daniel Sýkora (CZE) Ostrava-Polanka M (23.) 3MA (9.) 2008 00:14:32
41. 41. Markéta Sedláčková (CZE) Ž (18.) 3ZB (11.) 1990 00:14:32
42. 42. Tomáš Krupa (CZE) Frenštát p.R. M (24.) 3MC (8.) 1968 00:14:33
43. 43. Max Břeska (CZE) Ostrava M (25.) 3MA (10.) 2009 00:14:34
44. 44. Jana Barnetová (CZE) Ostrava Ž (19.) 3ZB (12.) 1987 00:14:35
45. 45. Kateřina Němcová (CZE) Jistebník Ž (20.) 3ZB (13.) 1985 00:14:37
46. 46. Patrik Valchař (CZE) Ostrava-Polanka M (26.) 3MA (11.) 2007 00:14:45
47. 47. Jana Kučová (CZE) Vratimov Ž (21.) 3ZC (5.) 1969 00:14:48
48. 48. Martina Rycková (CZE) Krmelín Ž (22.) 3ZC (6.) 1965 00:14:48
49. 49. Jiří Krejčíř (CZE) Ostrava 15 M (27.) 3MB (8.) 1985 00:14:49
50. 50. Soňa Mohylová (CZE) Frýdek -Místek Ž (23.) 3ZC (7.) 1976 00:14:49