# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Dan  Fiala (CZE) M (1.) M39 (1.) 1997 00:50:27
2. 2. Alois  Kuna (CZE) M (2.) M39 (2.) 1988 00:50:32
3. 3. Ondřej  Teska (CZE) M (3.) M39 (3.) 1986 00:50:58
4. 4. Jan  Kočíb (CZE) Štefko Running Team M (4.) M49 (1.) 1979 00:51:25
5. 5. Michal  Zigl (CZE) M (5.) M39 (4.) 1982 00:51:39
6. 6. Lukáš  Reček (CZE) M (6.) M49 (2.) 1978 00:52:03
7. 7. Andrej  Fiala (CZE) M (7.) M39 (5.) 1998 00:52:24
8. 8. Petr  Králík (CZE) M (8.) M39 (6.) 1985 00:52:38
9. 9. Lukáš  Klíma (CZE) M (9.) M39 (7.) 1984 00:53:07
10. 10. Jiří  Marek (CZE) M (10.) M39 (8.) 1983 00:54:05
11. 11. Lucas Michael  Harris (CZE) M (11.) M18 (1.) 2003 00:54:28
12. 12. Jiří  Bretšnajdr (CZE) M (12.) M49 (3.) 1974 00:54:28
13. 13. Vít  Řezníček (CZE) M (13.) M39 (9.) 1988 00:54:32
14. 14. Barbora  Kopřivová (CZE) TJ Sokol Přísnotice Ž (1.) Z39 (1.) 1993 00:54:44
15. 15. Jiří  Mlčkovský (CZE) M (14.) M39 (10.) 1981 00:55:50
16. 16. Josef  Telecký (CZE) M (15.) M39 (11.) 1982 00:56:02
17. 17. Martin  Daneš (CZ) GUMOTEX Břeclav M (16.) M39 (12.) 1985 00:56:13
18. 18. David  Navrátil (CZE) M (17.) M39 (13.) 1980 00:56:25
19. 19. Dušan  Olajoš (CZE) KPNP Rybí M (18.) M49 (4.) 1975 00:56:45
20. 20. Richard  Staroň (CZE) M (19.) M39 (14.) 1986 00:57:16
21. 21. David  Kovařík (CZE) M (20.) M39 (15.) 1993 00:57:24
22. 22. Tomáš  Kulatý (CZE) Ž (2.) M39 (16.) 1992 00:57:26
23. 23. Jan  Hnízdil (CZE) M (21.) M39 (17.) 1991 00:57:36
24. 24. Kateřina  Švancarová (CZE) Ž (3.) Z18 (1.) 2002 00:57:48
25. 25. Jiří  Synek (CZE) M (22.) M49 (5.) 1974 00:57:54
26. 26. Kateřina  Kubiasová (CZE) Ž (4.) Z49 (1.) 1978 00:58:19
27. 27. Jiří  Brumovský (CZE) M (23.) M39 (18.) 1987 00:58:50
28. 28. Jan  Kyprý (CZE) M (24.) M49 (6.) 1974 00:58:54
29. 29. Tomáš  Brzobohatý (CZE) M (25.) M18 (2.) 2002 00:58:57
30. 30. Luboš  Smejkal (CZE) M (26.) M39 (19.) 1990 00:59:08
31. 31. Zbyněk  Pakandl (CZE) M (27.) M39 (20.) 1991 00:59:10
32. 32. Pavel  Pršala (CZE) M (28.) M49 (7.) 1977 00:59:14
33. 33. Robert  Benčík (CZE) RUN magazíne team M (29.) M39 (21.) 1982 00:59:18
34. 34. Peter  Barcik (CZE) M (30.) M59 (1.) 1966 00:59:21
35. 35. Tomáš  Vorobok (CZE) M (31.) M39 (22.) 1990 00:59:25
36. 36. Jan  Princlík (CZE) M (32.) M39 (23.) 1988 00:59:38
37. 37. Jakub  Pospíšil (CZE) M (33.) M39 (24.) 1989 00:59:43
38. 38. Ondřej  Hnilica (CZE) M (34.) M39 (25.) 1994 00:59:43
39. 39. Jiří  Jindrák (CZE) M (35.) M49 (8.) 1978 00:59:44
40. 40. Jan  Jasenský (CZE) M (36.) M39 (26.) 1987 00:59:50
41. 41. Jan  Zvonek (CZE) M (37.) M39 (27.) 1992 00:59:51
42. 42. David  Potůček (CZE) M (38.) M39 (28.) 1987 00:59:53
43. 43. Prokop  Homola (CZE) M (39.) M39 (29.) 1988 01:00:14
44. 44. Lukáš  Holeček (CZE) M (40.) M18 (3.) 2001 01:00:20
45. 45. Pavel  Kuba (CZE) M (41.) M39 (30.) 1990 01:00:24
46. 46. Petr  Štipčák (CZE) M (42.) M39 (31.) 1982 01:00:24
47. 47. David  Zuska (CZE) M (43.) M39 (32.) 1989 01:00:24
48. 48. Katarína  Kuťková (CZE) Ž (5.) Z39 (2.) 1986 01:00:33
49. 49. Přemysl  Panuška (CZE) M (44.) M49 (9.) 1975 01:00:36
50. 50. Jakub  Strejček (CZE) M (45.) M39 (33.) 1995 01:00:38