# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Bohumil Jahn (CZE) BogasTeam 2011 M (1.) 1980 00:11:04
2. 2. Lukáš Havlíček (CZE) M (2.) 1999 00:11:33
3. 3. Jan Hlaváček (CZE) AC TEPO Kladno M (3.) 2001 00:11:34
4. 4. Tomáš Miler (CZE) A.C. Sparta Praha M (4.) 1991 00:11:35
5. 5. Tomáš Čapek (CZE) ASPV Veltrusy M (5.) 2001 00:11:36
6. 6. Ondřej Vojta (CZE) M (6.) 2001 00:12:08
7. 7. Filip Šimek (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (7.) 1979 00:12:30
8. 8. Jakub Procházka (CZE) ASPV Veltrusy M (8.) 1998 00:12:49
9. 9. Miroslav Rohan (CZE) M (9.) 1978 00:13:05
10. 10. Petr Musil (CZE) M (10.) 1981 00:13:05
11. 11. Tereza Šimková (CZE) SK Jeseniova Ž (1.) 2007 00:14:25
12. 12. Michal Hora (CZE) Gladiators M (11.) 1983 00:14:32
13. 13. Jan Procházka (CZE) ASPV Veltrusy M (12.) 1995 00:14:47
14. 14. Gustav Pešek (CZE) M (13.) 1990 00:14:50
15. 15. Markéta Šebelová (CZE) Nelahozeves Ž (2.) 2008 00:14:53
16. 16. Petra Stádníková (CZE) Kralupy nad Vltavou Ž (3.) 1977 00:14:56
17. 17. František Lísek (CZE) ASPV Veltrusy M (14.) 1990 00:15:22
18. 18. Michal Koldinský (CZE) ASPV Veltrusy M (15.) 1998 00:15:39
19. 19. Edita Šimková (CZE) Ž (4.) 2008 00:15:46
20. 20. Evžen Kramer (CZE) M (16.) 1985 00:15:53
21. 21. Lukáš Vojtěchovský (CZE) ????? Gym M (17.) 2000 00:15:58
22. 22. Roman Waciakowski (CZE) ASPV Veltrusy M (18.) 2009 00:15:59
23. 23. Daniel Waciakowski (CZE) Vlci Veltrusy M (19.) 1977 00:15:59
24. 24. Sabina Milerová (CZE) Ž (5.) 1992 00:16:06
25. 25. Jiřina Rybářová (CZE) Ž (6.) 1976 00:16:15
26. 26. Petra Pirkova (CZE) Ž (7.) 1981 00:16:26
27. 27. Petr Pop (CZE) TOM-KČT Kralupy nad Vltavou M (20.) 1971 00:16:38
28. 28. Zuzana Dvořáková (CZE) Ž (8.) 1982 00:16:43
29. 29. Kateřina Popová (CZE) TOM - KČT Kralupy Ž (9.) 2002 00:16:55
30. 30. Zdeněk Vejrosta (CZE) TOM-KČT Kralupy (Kralupy n. Vltavou) M (21.) 1961 00:17:01
31. 31. Marie Ptáčková (CZE) Odolena Voda Ž (10.) 1985 00:17:19
32. 32. Petr Procházka (CZE) ASPV Veltrusy M (22.) 1974 00:17:19
33. 33. Radka Vaňurová (CZE) Gladiators Kralupy Ž (11.) 1985 00:17:40
34. 34. Jan Pírek (CZE) Staré Ouholice M (23.) 1981 00:18:04
35. 35. Kateřina Plamínková (CZE) Ž (12.) 1979 00:18:06
36. 36. Ondřej Melč (CZE) TJ Sokol Unhošť B M (24.) 2002 00:18:06
37. 37. Lenka Husáková (CZE) Ž (13.) 1984 00:18:48
38. 38. Jaroslav Punt (CZE) Avanti tým Most M (25.) 1984 00:19:08
39. 39. Dagmar Balcarová (CZE) P8 Ž (14.) 1981 00:19:34
40. 40. Lucie Pázlerová (CZE) TOM - KČT Kralupy Ž (15.) 1988 00:19:36