# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Nikodém Janypka (CZE) Litomyšl M (1.) 1994 00:12:00
2. 2. Jan Janypka (CZE) Strakov M (2.) 1996 00:12:13
3. 3. Radek Novotný (CZE) VK Litomyšl M (3.) 1977 00:12:26
4. 4. Lukáš Kubíček (CZE) Jiskra Litomyšl M (4.) 1977 00:12:46
5. 5. Martin Veselík (CZE) TEPLO DOMOVA M (5.) 1965 00:12:59
6. 6. Miroslav Štyndl (CZE) Atletika Polička M (6.) 1957 00:13:01
7. 7. Ladislav Socha (CZE) Sloupnice M (7.) 1975 00:13:40
8. 8. Petr Vilček (CZE) Bohuňovice M (8.) 1994 00:13:49
9. 9. Martin Večeřa (CZE) Litomyšl M (9.) 2000 00:13:53
10. 10. Dominik Hrdonka (CZE) Litomyšl M (10.) 1996 00:13:54
11. 11. Aleš Bárta (CZE) Litomyšl M (11.) 1979 00:13:56
12. 12. Jáchym Cvrček (CZE) Planeta ZEMĚ M (12.) 2010 00:14:10
13. 13. Miroslav Vilček (CZE) Jiskra Litomyšl M (13.) 2000 00:14:37
14. 14. Jan Rožek (CZE) Litomyšl M (14.) 1975 00:14:55
15. 15. Marek Bogdan (CZE) Litomyšl M (15.) 1999 00:14:56
16. 16. Matyáš Svoboda (CZE) Otvovice M (16.) 2007 00:14:56
17. 17. Matyáš Premauer (CZE) Litomyšl M (17.) 2008 00:14:57
18. 18. Samuel Svodoba (CZE) Otvovice M (18.) 2009 00:15:00
19. 19. Jakub Dostál (CZE) Equilibrium Slacklines M (19.) 1987 00:15:04
20. 20. Daniel Večeřa (CZE) Litomyšl M (20.) 2008 00:15:13
21. 21. Martin Renza (CZE) Litomyšl M (21.) 1977 00:15:14
22. 22. Marek Štegner (CZE) Litomyšl M (22.) 2003 00:15:16
23. 23. Jan Janypka (CZE) Strakov M (23.) 1963 00:15:19
24. 24. Anna Jeřábková (CZE) Litomyšl Ž (1.) 1996 00:15:22
25. 25. Adéla Peřinová (CZE) Strakov Ž (2.) 2007 00:15:24
26. 26. Ondra Schmíd (CZE) Litomyšl M (24.) 2007 00:15:34
27. 27. Zuzana Lammelová (CZE) Litomyšl Ž (3.) 1998 00:15:42
28. 28. Petr Kovář (CZE) Litomyšl M (25.) 1971 00:15:43
29. 29. Lukáš Dvořák (CZE) Litomyšl M (26.) 1974 00:15:53
30. 30. Zdenka Fliedrová (CZE) F-bike klub Sádek Ž (4.) 1980 00:15:57
31. 31. Michal Premauer (CZE) Litomyšl M (27.) 1975 00:16:06
32. 32. Tomáš Jiruše (CZE) Litomyšl M (28.) 2002 00:16:12
33. 33. Vratislav Vysoký (CZE) Litomyšl M (29.) 1974 00:16:13
34. 34. Jan Nekvinda (CZE) Litomyšl M (30.) 1978 00:16:20
35. 35. Honza Kabrhel (CZE) Litomyšl M (31.) 2008 00:16:22
36. 36. Pavlína Nekvindová (CZE) Litomyšl Ž (5.) 1980 00:16:27
37. 37. Vojtěch Dvořák (CZE) Litomyšl M (32.) 2010 00:16:32
38. 38. Svatopluk Bulva (CZE) Jiskra Litomyšl M (33.) 1944 00:16:35
39. 39. Martin Vodehnal (CZE) Litomyšl M (34.) 2007 00:16:49
40. 40. Oliver Jonáš (CZE) Litomyšl M (35.) 2008 00:16:50
41. 41. Jiří Ouda (CZE) Litomyšl M (36.) 1949 00:16:59
42. 42. Petr Vaňásek (CZE) Litomyšl M (37.) 1975 00:17:00
43. 43. Michaela Večeřová (CZE) Litomyšl Ž (6.) 1994 00:17:03
44. 44. Adam Kodýtek (CZE) Strakov M (38.) 2009 00:17:04
45. 45. Lukáš Peřina (CZE) Strakov M (39.) 2009 00:17:06
46. 46. Daniel Veselík (CZE) Kozlov M (40.) 2005 00:17:31
47. 47. Jan Veselík (CZE) Kozlov M (41.) 1979 00:17:31
48. 48. Michael Fryauf (CZE) Jiskra Litomyšl M (42.) 2007 00:17:43
49. 49. Zuzana Baňouchová (CZE) Litomyšl Ž (7.) 2008 00:18:00
50. 50. Ivana Baňouchová (CZE) Litomyšl Ž (8.) 2011 00:18:02