# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Hynek Škrabal (CZE) Czech Wild Runners Team M (1.) 2001 01:05:08
2. 2. Petr Bolha (CZE) M (2.) 1989 01:05:17
3. 3. Michal Vank (CZE) SK Skol Brno M (3.) 1992 01:06:02
4. 4. Michael Pozdenkov (CZE) Běžecký klub Brno M (4.) 1994 01:08:54
5. 5. Mirek Bětík (CZE) GEOHUNTER TEAM M (5.) 1972 01:10:21
6. 6. Jindřich Borovský (CZE) Praha Hradčany M (6.) 1982 01:10:33
7. 7. Petra Kotlíková (CZE) TJ Slavoj BANES Pacov Ž (1.) 1982 01:11:19
8. 8. Adam Lisický (CZE) Rock Point Running zone Brno M (7.) 1992 01:11:31
9. 9. Juraj Strecha (SVK) Považská Bystrica M (8.) 1989 01:14:00
10. 10. Kamil Kotlík (CZE) Amcykl Humpolec M (9.) 1977 01:14:23
11. 11. Ondřej Gramel (CZE) SK Černé plíce M (10.) 1989 01:16:04
12. 12. Tereza Procházková (CZE) Orel Ořechov Ž (2.) 1990 01:16:39
13. 13. Milan Súkenik (CZE) Sanasport M (11.) 1970 01:17:05
14. 14. Tomáš Kašpárek (CZE) Prostějov - Vrahovice M (12.) 1973 01:17:11
15. 15. Jiří Vyhlídal (CZE) M (13.) 1980 01:17:57
16. 16. Ondřej Kaláb (CZE) OPAK Běhání M (14.) 1992 01:19:13
17. 17. Ondřej Snášil (CZE) GABONi M (15.) 1975 01:21:52
18. 18. Václav Holeček (CZE) Dětský svět Lvíček M (16.) 1984 01:22:31
19. 19. Lukáš Heřman (CZE) SPONA Teplice M (17.) 1980 01:23:20
20. 20. Eva Novotná (CZE) Ž (3.) 1981 01:23:43
21. 21. Pavla Vencelová (CZE) Ž (4.) 1975 01:24:01
22. 22. Anika Netolická (CZE) Havlíčkův Brod Ž (5.) 1994 01:24:03
23. 23. Martin Hečko (CZE) SKP Havlíčkův Brod M (18.) 1967 01:24:57
24. 24. Martin Haša (CZE) Brno M (19.) 1974 01:25:42
25. 25. Jan Zan (CZE) M (20.) 1987 01:26:53
26. 26. Jakub Hannich (CZE) Na Emila a Verče za Flojdy, Mě M (21.) 1984 01:27:04
27. 27. Juraj Šimon (CZE) M (22.) 2019 01:29:02
28. 28. Martin Javorček (CZE) CS TEAM M (23.) 1984 01:29:18
29. 29. Jan Verner (CZE) Jan Verner M (24.) 1988 01:29:23
30. 30. Jan Náhlík (CZE) Total Vital M (25.) 1981 01:29:36
31. 31. Denisa Lesslová (CZE) Atletic Třebíč Ž (6.) 1987 01:29:38
32. 32. Tomáš Hájek (CZE) žádný klub M (26.) 1986 01:30:13
33. 33. Ludmila Vondrová (CZE) Ž (7.) 1986 01:30:18
34. 34. Michal Komárek (CZE) Bystřice nad Pernštejnem M (27.) 1981 01:30:22
35. 35. Pavel Poslušný (CZE) Vysoké Mýto M (28.) 1983 01:31:23
36. 36. Ivan Konečný (CZE) OSŽ Česká republika M (29.) 1962 01:32:30
37. 37. Petr Hajšel (CZE) #rozhejbejse M (30.) 1986 01:32:44
38. 38. Kamila Kubaštová (CZE) Ž (8.) 1979 01:33:00
39. 39. Rostislav Pražák (CZE) Atletika Šumperk M (31.) 1973 01:33:27
40. 40. Jakub Vencel (CZE) M (32.) 2004 01:33:45
41. 41. Jaroslav Sedlák (CZE) stržanov runners M (33.) 1994 01:33:57
42. 42. Zdeněk Lasovský (CZE) Žďár nad Sázavou M (34.) 1991 01:33:59
43. 43. Jitka Bendová (CZE) www.behamprohospic.cz Ž (9.) 1974 01:34:05
44. 44. Klára Jarošová (CZE) Z roviny na kopce Ž (10.) 1988 01:34:14
45. 45. Zbyněk Vysoudil (CZE) Brno M (35.) 1988 01:34:24
46. 46. Michal Valenta (CZE) Hi5 Runners M (36.) 1985 01:35:07
47. 47. Petr Vrubel (CZE) Brno M (37.) 1981 01:35:21
48. 48. Helena Souchová (CZE) SPONA Teplice Ž (11.) 1974 01:36:37
49. 49. Bohuslava Ježková (CZE) běžecký klub Bechyně Ž (12.) 1979 01:36:46
50. 50. Vít Štrupl (CZE) M (38.) 1978 01:36:48