# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Daniel Roško (CZE) Brno M (1.) 1982 02:25:52
2. 2. Tomáš Nováček (CZE) TJ SPARTAK TŘEBÍČ, SPOLEK M (2.) 1983 02:33:54
3. 3. Radek Civiš (CZE) Rock Point M (3.) 1975 02:37:13
4. 4. Martin Žák (CZE) Teplice M (4.) 1981 02:43:55
5. 5. František Zachař (CZE) František Zachař M (5.) 1979 02:45:22
6. 6. Lukáš Černý (CZE) Sokol Zlatá Olešnice M (6.) 1991 02:50:57
7. 7. Robert Vávra (CZE) KONWA team M (7.) 1978 02:51:00
8. 8. Petr Soukup (CZE) Bootcamps (Liteň) M (8.) 1973 02:51:38
9. 9. Jan Vítů (CZE) The Bay Boys M (9.) 1989 02:52:52
10. 10. Patrik Tmej (CZE) FARMTEC TEAM M (10.) 1991 02:53:19
11. 11. Jakub Fejtek (CZE) Běžci Slaný M (11.) 1988 02:56:46
12. 12. Jiří Kuban (CZE) Mr.A.T. Čerčany M (12.) 1984 02:58:47
13. 13. Roman Dubský (CZE) SK Přibyslav M (13.) 1978 02:58:58
14. 14. Ondřej Pouč (CZE) Individuální M (14.) 1972 02:59:10
15. 15. Martin Šalata (SVK) Košice M (15.) 1995 02:59:17
16. 16. Libor Prochazka (CZE) M (16.) 1987 02:59:20
17. 17. Pavel Svoboda (CZE) SK Vlaška M (17.) 1969 02:59:28
18. 18. Tomáš David (CZE) Red Hat M (18.) 1989 02:59:31
19. 19. Michal Kleštinec (CZE) Šumperk M (19.) 1986 03:00:36
20. 20. Pavla Ferenčáková (CZE) Brno Ž (1.) 1978 03:01:15
21. 21. Dominika Slavotínková (CZE) Ž (2.) 1994 03:02:00
22. 22. David Kuneš (CZE) EUrunner.eu M (20.) 1974 03:02:30
23. 23. Vlasta Vágner (CZE) M (21.) 1989 03:02:45
24. 24. Zuzana Hofová (CZE) Jiří Maryška Ž (3.) 1985 03:02:51
25. 25. Petr Fiala (CZE) Tj Žďár nad Sázavou M (22.) 1982 03:03:04
26. 26. Marek Svoboda (CZE) běžci moravany M (23.) 1977 03:03:14
27. 27. Miroslav Zemánek (CZE) Bořitov / Bořitov M (24.) 1979 03:06:29
28. 28. Ondřej Konečný (CZE) runwiththeflow M (25.) 1992 03:08:54
29. 29. Pavel Kinc (CZE) Blansko VF Sport Team Černá Hora M (26.) 1974 03:09:51
30. 30. Jan Pohlodek (CZE) Hodkovice nad Mohelkou M (27.) 1980 03:10:46
31. 31. Jiří Hájek (CZE) M (28.) 1968 03:12:05
32. 32. Jan Kubíček (CZE) VSP DATA team M (29.) 1978 03:12:25
33. 33. Lukáš Boháč (CZE) RADIMOVICE U ŽELČE M (30.) 1987 03:12:26
34. 34. Pavel Rosenberg (CZE) Neo Warriors M (31.) 1985 03:14:05
35. 35. Dan Dvořáček (CZE) Cookies & Pancakes M (32.) 1979 03:16:02
36. 36. Marian Ozorovský (CZ) BK ČS M (33.) 1975 03:16:13
37. 37. Zbyněk Houžvička (CZE) Hradec Králové M (34.) 1975 03:16:32
38. 38. Jana Brydlová (CZE) FARMTEC TEAM Ž (4.) 1977 03:18:20
39. 39. Michal Zvolánek (CZE) Michal Zvolánek M (35.) 1991 03:18:32
40. 40. Pavel Kubínek (CZE) Team Kámen Dekor - Blansko M (36.) 1977 03:19:08
41. 41. Lenka Vejdělková (CZE) Extreme obstacle runners Ž (5.) 1994 03:19:57
42. 42. Dominik Vajdík (CZE) M (37.) 2001 03:20:03
43. 43. Hana Kopečková (CZE) TJ Sokol Družba Suchdol Ž (6.) 1970 03:20:33
44. 44. Michal Hatlapatka (CZE) hatax M (38.) 1975 03:21:34
45. 45. Lenka Kamenická (CZE) SK OS Nové Město na Moravě Ž (7.) 1969 03:22:06
46. 46. Ivo Nedoma (CZE) MRIA team Příbor M (39.) 1959 03:22:32
47. 47. Barbora Šišková (SVK) Red Hat Ž (8.) 1992 03:22:50
48. 48. Jakub Slavíček (CZE) Bystřice nad Pernštejnem M (40.) 1994 03:24:28
49. 49. David Pejšek (CZE) EarthSurvivor M (41.) 1987 03:25:39
50. 50. Libor Ferenčák (CZE) Brno M (42.) 1963 03:26:04