# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jindřich Král (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (1.) muži B (1.) 1973 00:55:25
2. 2. Přemysl Ježek (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (2.) muži A (1.) 1982 00:55:58
3. 3. František Vabenknecht (CZE) Aster Jičín M (3.) muži B (2.) 1977 00:56:45
4. 4. Ondřej Motl (CZE) ASK Slavia Praha M (4.) muži A (2.) 1994 00:58:44
5. 5. Martin Cupák (CZE) TJ LO Spartak Vrchlabí M (5.) muži B (3.) 1971 00:59:10
6. 6. Bořek Jančík (CZE) Svartcs. Hořice M (6.) muži C (1.) 1964 00:59:17
7. 7. Tomáš Pich (CZE) Doldy Ruksaky M (7.) muži A (3.) 1995 00:59:41
8. 8. Vladislav Dufka (CZE) Páslerův statek Bischofstein M (8.) muži A (4.) 1991 00:59:47
9. 9. František Buřil (CZE) Vidochov M (9.) muži C (2.) 1966 01:01:22
10. 10. Vítězslav Král (CZE) TJ Sokol Praha Královské Vinohrady M (10.) muži B (4.) 1976 01:02:06
11. 11. Martin Tichý (CZE) Apache loko Trutnov M (11.) muži A (5.) 1999 01:04:20
12. 12. Roman Buriánek (CZE) ISC Arex Česká Třebová M (12.) muži C (3.) 1965 01:04:52
13. 13. Hobert Nesporý (CZE) Jiskra Humpolec M (13.) muži C (4.) 1966 01:05:34
14. 14. Lenka Dušková (CZE) Iscarex team Česká Třebová Ž (1.) ženy B (1.) 1980 01:06:11
15. 15. Jan Havelka (CZE) Cyklo Pokr Pardubice M (14.) muži B (5.) 1979 01:07:06
16. 16. Michal Rosenauer (CZE) M (15.) muži C (5.) 1969 01:07:09
17. 17. Martin Nowakowski (CZE) Wrocław M (16.) muži A (6.) 1983 01:07:26
18. 18. Jakub Vacek (CZE) PSK Olymp Praha M (17.) muži A (7.) 1981 01:07:41
19. 19. Yannick Maravaud (CZE) LIBNIATOV M (18.) muži B (6.) 1971 01:07:48
20. 20. Josef Provazník (CZE) SVS Krkonoše Vrchlabí M (19.) muži A (8.) 1999 01:07:51
21. 21. Petr Mašek (CZE) Atletický oddíl Spartak Vrchlabí M (20.) muži B (7.) 1979 01:07:55
22. 22. Dagmar Kynčlová (CZE) TJ JILEMNICE Ž (2.) ženy C (1.) 1972 01:09:11
23. 23. Aleš Škoda (CZE) Olfin Car Ski team Trutnov M (21.) muži B (8.) 1975 01:09:19
24. 24. Jiří Kubasa (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (22.) muži B (9.) 1977 01:09:50
25. 25. Vladimír Vacarda (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (23.) muži D (1.) 1959 01:10:11
26. 26. Kristýna Běloušková (CZE) Ž (3.) ženy A (1.) 1989 01:10:15
27. 27. František Pechek (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (24.) muži D (2.) 1953 01:11:03
28. 28. Jana Klinecká (CZE) MK Hlinsko Ž (4.) ženy B (2.) 1981 01:11:06
29. 29. Gabriela Weissová (CZE) Jeseník Ž (5.) ženy A (2.) 1991 01:11:10
30. 30. Jana Matyášová (CZE) Silvita s. r. o. Ústí nad Orlicí Ž (6.) ženy C (2.) 1965 01:11:20
31. 31. Jan Friede (CZE) Terova Bezděkov M (25.) muži B (10.) 1977 01:11:25
32. 32. Lumír Koutník (CZE) AO TJ Spartak Vrchlabí M (26.) muži C (6.) 1967 01:11:33
33. 33. Romana Brumlichová (CZE) Medvědí doupě Hronov Ž (7.) ženy B (3.) 1976 01:11:53
34. 34. Petr Čamek (CZE) In life M (27.) muži B (11.) 1977 01:12:36
35. 35. Hana Klampflová (CZE) TRAINEE CONTINENTAL TRUTNOV Ž (8.) ženy A (3.) 1993 01:12:49
36. 36. Jakub Houdek (CZE) Nechťák HoroTeam M (28.) muži A (9.) 1987 01:13:00
37. 37. Sylva Fabová (CZE) Spinning Eva Lanškroun Ž (9.) ženy B (4.) 1979 01:13:01
38. 38. Ondřej Buchtík (CZE) Slavia Liberec Orienteerint M (29.) muži A (10.) 1981 01:13:03
39. 39. Petr Huňáček (CZE) Pardubice M (30.) muži A (11.) 1980 01:13:11
40. 40. Jiří Odvárka (CZE) Kosm. Jiskra M (31.) muži B (12.) 1977 01:13:27
41. 41. Pavel Šimeček (CZE) Maraton klub Kladno M (32.) muži D (3.) 1952 01:13:30
42. 42. Martin Sýkora (CZE) In life M (33.) muži B (13.) 1979 01:13:44
43. 43. Josef Gambita (CZE) Most M (34.) muži D (4.) 1958 01:13:49
44. 44. Vítězslav Šolc (CZE) BKL Machovo M (35.) muži D (5.) 1957 01:14:06
45. 45. Aleš Lhota (CZE) PIVOVAR MILETÍN M (36.) muži B (14.) 1978 01:14:28
46. 46. Martin Macek (CZE) Hradec Králové M (37.) muži C (7.) 1964 01:14:34
47. 47. Jana Uherová (CZE) Přibyslav Ž (10.) ženy C (3.) 1972 01:14:56
48. 48. Henryk Drygalski (CZE) Triatlon Team Trutnov M (38.) muži B (15.) 1979 01:14:57
49. 49. Patrik Holodina (CZE) M - 40 M (39.) muži B (16.) 1978 01:15:02
50. 50. Jiří Šlégr (CZE) SK AUTOREST M (40.) muži D (6.) 1954 01:15:21