# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Stanislav Juránek (CZE) UNI Brno - Orel Židenice M (1.) A (1.) 1987 00:19:27
2. 2. Matthew Smith (GBR) Tri LAMY Brno M (2.) B (1.) 1978 00:19:54
3. 3. Patrik Kugler (CZE) Orel Brno - Řečkovice M (3.) A (2.) 1992 00:20:09
4. 4. Milan Adamec (CZE) Orel Vyškov M (4.) B (2.) 1977 00:20:24
5. 5. Jiří Huťka (CZE) Brno-Řečkovice M (5.) A (3.) 1991 00:20:35
6. 6. Zdeněk Hrabovský (CZE) Běžecký klub Brno M (6.) A (4.) 1985 00:20:44
7. 7. Martin Šerák (CZE) TJ Sokol Bílovice nad Svitavou M (7.) B (3.) 1978 00:20:53
8. 8. Štěpán Juránek (CZE) UNI Brno - Orel Židenice M (8.) A (5.) 1990 00:21:02
9. 9. David Vlk (CZE) Řetechov M (9.) A (6.) 1993 00:21:05
10. 10. Lukáš Soural (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (10.) A (7.) 1982 00:22:23
11. 11. Petr Jančařík (CZE) AAC Brno M (11.) C (1.) 1968 00:22:26
12. 12. Hana Urbánková Alfery (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (1.) B (1.) 1982 00:22:27
13. 13. Radek Štěpánek (CZE) Orel Brno-Obřany M (12.) A (8.) 1998 00:22:28
14. 14. Jakub Jingr (CZE) M (13.) A (9.) 1988 00:22:35
15. 15. Markéta Vechetová (CZE) SK Meteor Brno Ž (2.) A (1.) 1991 00:22:36
16. 16. Ivo Havelka (CZE) Brno M (14.) C (2.) 1967 00:22:40
17. 17. Alice Zachariášová (CZ) AK Olymp Brno Ž (3.) A (2.) 1987 00:23:13
18. 18. Petr Horák (CZE) Silůvky (Brno) Orel M (15.) B (4.) 1976 00:23:29
19. 19. Jakub Mahdal (CZE) M (16.) B (5.) 1978 00:23:34
20. 20. Jan Daněk (CZE) Brno M (17.) A (10.) 1989 00:23:46
21. 21. Milan Nevěčný (CZE) Brno - Lesná M (18.) B (6.) 1976 00:23:56
22. 22. Pavel Janás (CZE) M (19.) A (11.) 1984 00:24:02
23. 23. Svatopluk Kudlička (CZE) Orel Vyškov M (20.) D (1.) 1950 00:24:09
24. 24. Petr Tauš (CZE) Orel Vyškov M (21.) B (7.) 1976 00:24:21
25. 25. Petra Zachová (CZE) srdcová záležitost Ž (4.) B (2.) 1981 00:24:21
26. 26. Jiří Barvíř (CZE) Brno - Lesná M (22.) A (12.) 1982 00:24:26
27. 27. Petr Šenkýř (CZE) Silůvky (Brno) Orel M (23.) B (8.) 1974 00:24:34
28. 28. Luboš Pecka (CZE) M (24.) A (13.) 1986 00:24:42
29. 29. Ivo Mika (CZE) Orel Brno Obřany M (25.) C (3.) 1966 00:24:53
30. 30. Adam Blažek (CZE) M (26.) A (14.) 1986 00:25:20
31. 31. Anežka Langhammerová (CZE) Orel - Židenice Ž (5.) A (3.) 1994 00:25:23
32. 32. Aleš Radvan (CZE) M (27.) A (15.) 1981 00:25:31
33. 33. Martin Maleček (CZE) MČ Brno-Sever M (28.) C (4.) 1968 00:25:35
34. 34. Josef Chodur (CZE) Český běžecký klub M (29.) B (9.) 1975 00:25:35
35. 35. Jaromír Marek (CZE) STS Chvojkovice-Brod M (30.) C (5.) 1964 00:25:41
36. 36. Zdeněk Provazník (CZE) Orel Vyškov M (31.) B (10.) 1974 00:25:48
37. 37. Jiří Bubeník (CZE) AK Drnovice M (32.) C (6.) 1969 00:25:59
38. 38. Dita Hořínková (CZE) Orel Židenice - Střelka Brno Ž (6.) A (4.) 1994 00:26:01
39. 39. Lucie Lauterbachová (CZE) Líšnice Ž (7.) B (3.) 1981 00:26:07
40. 40. Petr Janek (CZE) Orel Židenice M (33.) C (7.) 1969 00:26:14
41. 41. Lucie Ševčíková (CZE) Sokol Luleč/ Orel Židenice Ž (8.) B (4.) 1979 00:26:22
42. 42. Miroslav Pecháček (CZE) Orel Dolní Čermná M (34.) A (16.) 1998 00:26:36
43. 43. Vojtěch Durna (CZE) Lodní sporty Brno M (35.) B (11.) 1977 00:26:43
44. 44. Lucie Mádrová (CZE) AC Track & Field Brno Ž (9.) B (5.) 1975 00:26:48
45. 45. Kateřina Doubková (CZE) BRNO Ž (10.) B (6.) 1979 00:26:54
46. 46. Thomas Schaefer (CZE) M (36.) B (12.) 1974 00:26:59
47. 47. Dana Skřivánková (CZE) Orel Vyškov Ž (11.) C (1.) 1967 00:27:07
48. 48. Jaroslav Hronek (CZE) Orel Brno Obřany M (37.) A (17.) 1991 00:27:08
49. 49. Pavel Dušek (CZE) Brno - Židenice Orel Ž (12.) B (13.) 1970 00:27:31
50. 50. Jiří Brtník (CZE) Babice nad Svitavou 202 M (38.) D (2.) 1952 00:27:51