# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Vojtěch Mlynář (CZE) Vencl Tým Ústí nad Orlicí M (1.) MA (1.) 1998 00:02:48
2. 2. Jiří Moravec (CZE) ČTBK ISCAREX Č.Třebová M (2.) MA (2.) 1996 00:03:03
3. 3. Mikuláš Karlík (CZE) KB Letohrad M (3.) MJ (1.) 1999 00:03:03
4. 4. Tomáš Mikyska (CZE) TJ Spartak Letohrad M (4.) MJ (2.) 2000 00:03:05
5. 5. Matyáš Urban (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (5.) MJ (3.) 2000 00:03:07
6. 6. Petr Nechvíl (CZE) AC Choceň, spolek M (6.) MA (3.) 1991 00:03:08
7. 7. Jindřich Stříhavka (CZE) AC Choceň/Choceň M (7.) MJ (4.) 2000 00:03:09
8. 8. Tomáš Fliedr (CZE) ATLETIKA Polička, spolek M (8.) MB (1.) 1976 00:03:10
9. 9. Kamil Koblížek (CZE) KOB Ústí nad Orlicí M (9.) MA (4.) 1980 00:03:11
10. 10. Jiří Ondřejka (CZE) KB Letohrad M (10.) MA (5.) 1998 00:03:13
11. 11. Mojmír Dryml (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (11.) MA (6.) 1986 00:03:14
12. 12. Matěj Theo Költö (CZE) KB Letohrad M (12.) M4 (1.) 2003 00:03:16
13. 13. Lukáš Adamec (CZE) Cycling Team Brandýs M (13.) MA (7.) 1987 00:03:16
14. 14. Petr Kánský (CZE) TJ Spartak Letohrad M (14.) MJ (5.) 2000 00:03:18
15. 15. Jakub Moravec (CZE) Orel Orlice JM Team Letohrad M (15.) MJ (6.) 1999 00:03:18
16. 16. Vojta Dostálek (CZE) TJ Spartak Letohrad M (16.) M5 (1.) 2002 00:03:21
17. 17. Jonáš Koditek (CZE) K.O.B. Ústí nad Orlicí M (17.) M5 (2.) 2001 00:03:29
18. 18. Patrik Holubář (CZE) Vencl Tým Ústí nad Orlicí M (18.) MJ (7.) 2000 00:03:29
19. 19. Robert Valíček (CZE) ZŠ Vel.Karl M (19.) M5 (3.) 2001 00:03:30
20. 20. Robert Zieterski (POL) Klodsko M (20.) MB (2.) 1977 00:03:30
21. 21. Michal Vacek (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (21.) M4 (2.) 2004 00:03:31
22. 22. Maciej Cieciuch (CZE) OLANS ZKOTORYJA M (22.) MB (3.) 1975 00:03:31
23. 23. Marek Bukáček (CZE) ATLETIKA Polička, spolek M (23.) M4 (3.) 2004 00:03:35
24. 24. Vojtěch Potoček (CZE) TJ Sokol Jaroměř M (24.) M4 (4.) 2004 00:03:37
25. 25. Jan Gregor (CZE) Iscarex- Junior Č-.T. M (25.) M4 (5.) 2004 00:03:37
26. 26. Dalibor Šuba (CZE) KB Letohrad M (26.) M5 (4.) 2002 00:03:38
27. 27. Jan Kisiel (CZE) (neuvedeno) M (27.) MA (8.) 1989 00:03:40
28. 28. Jan Vařeka (CZE) Žamberk M (28.) MA (9.) 1996 00:03:40
29. 29. Jiří Doucha (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (29.) MB (4.) 1971 00:03:40
30. 30. Sára Serbousková (CZE) Iscarex Junior Team Česká Třebová Ž (1.) Z4 (1.) 2004 00:03:40
31. 31. Michal Harcula (CZE) TJ Spartak Letohrad M (30.) M4 (6.) 2003 00:03:42
32. 32. Martin Fenik (CZE) Atletika Žamberk M (31.) MB (5.) 1976 00:03:42
33. 33. Roman Buriánek (CZE) ISC Arex Česká Třebová M (32.) MC (1.) 1965 00:03:43
34. 34. Jindřich Stříhavka (CZE) AC Choceň/Choceň M (33.) MB (6.) 1971 00:03:44
35. 35. Jakub Vondráček (CZE) TJ Spartak Letohrad M (34.) M4 (7.) 2003 00:03:45
36. 36. Marek Dítě (CZE) TJ Sokol Jaroměř M (35.) M4 (8.) 2004 00:03:45
37. 37. Jakub Hermann (CZE) TJ Spartak Letohrad M (36.) M4 (9.) 2003 00:03:46
38. 38. Filip Forman (CZE) (neuvedeno) M (37.) MA (10.) 1992 00:03:46
39. 39. Petr Dostálek (CZE) My od kopřivy M (38.) MC (2.) 1967 00:03:46
40. 40. Martin Dvořák (CZE) TJ Spartak Letohrad M (39.) M4 (10.) 2003 00:03:47
41. 41. Jaroslav Veselý (CZE) TJ Spartak Letohrad M (40.) M4 (11.) 2003 00:03:47
42. 42. Tomáš Strnad (CZE) 3D Fitness Race Team M (41.) MB (7.) 1969 00:03:47
43. 43. Jan Moravec (CZE) Orel Orlice - JM Team Let M (42.) M5 (5.) 2002 00:03:48
44. 44. Jan Scheuer (CZE) Activity Lanškroun M (43.) MC (3.) 1966 00:03:49
45. 45. Zuzana Haufová (CZE) SDH Lukavice Ž (2.) Z5 (1.) 2002 00:03:49
46. 46. Jaroslav Veselý (CZE) 1. FC Žamberk M (44.) MB (8.) 1974 00:03:51
47. 47. Šimon Knápek (CZE) TJ Spartak Letohrad M (45.) M2 (1.) 2007 00:03:52
48. 48. Michaela Šilarová (CZE) Activity Lanškroun Ž (3.) Z5 (2.) 2002 00:03:53
49. 49. Tereza Kalousová (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. Ž (4.) ZA (1.) 1998 00:03:53
50. 50. Barbora Nováková (CZE) T.J. Sokol Kunvald Ž (5.) ZB (1.) 1983 00:03:55