# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Matěj Kříž (CZE) Czech Tri K. Team M (1.) Junioři 15 - 17 let (1.) 2003 00:18:11
2. 2. Jan Bača (CZE) Atletika Chrudim, z.s. M (2.) Muži 18 + (1.) 1976 00:18:38
3. 3. Jan Tikal (CZE) NAC Pardubice M (3.) Muži 18 + (2.) 1987 00:19:08
4. 4. Jan Šenkýř (CZE) Sparťan Race Training Group Pardubice M (4.) Muži 18 + (3.) 1992 00:19:38
5. 5. Matyáš Bača (CZE) Czech tri. K Team M (5.) Junioři 15 - 17 let (2.) 2004 00:20:01
6. 6. Matyáš Fiala (CZE) SK Ráby M (6.) Junioři 15 - 17 let (3.) 2003 00:20:28
7. 7. Novák Jakub (CZE) DT Břehy M (7.) Muži 18 + (4.) 1983 00:20:50
8. 8. Ema Fialová (CZE) SK Ráby Ž (1.) Žákyně 11 - 14 let (1.) 2005 00:20:51
9. 9. Roman Hlava (CZE) Běháme v Holicích a okolí M (8.) Muži 18 + (5.) 1978 00:20:58
10. 10. Ondřej Kubias (CZE) CommScope CZ spol. s r.o. M (9.) Muži 18 + (6.) 1974 00:21:36
11. 11. Jaroslav Hromádko (CZE) AČR - Vojenská policie Pce M (10.) Muži 18 + (7.) 1971 00:21:49
12. 12. Michaela Pajorová (CZE) Polabiny 3 Ž (2.) Ženy 18 + (1.) 1986 00:22:24
13. 13. Ladislav Rybyšar (CZE) KIEKERT M (11.) Muži 18 + (8.) 1986 00:22:29
14. 14. Adéla Hlaváčková (CZE) Hvězda Pardubice Ž (3.) Žákyně 11 - 14 let (2.) 2006 00:22:35
15. 15. Daniel Pavlis (CZE) Enervite Team M (12.) Muži 18 + (9.) 1985 00:22:39
16. 16. Lukáš Bauer (CZE) M (13.) Muži 18 + (10.) 2000 00:22:43
17. 17. Vít Zavřel Ml. (CZE) AC Pardubice M (14.) Junioři 15 - 17 let (4.) 2003 00:22:46
18. 18. Kateřina Juklová (CZE) Magistrát města Pardubic Ž (4.) Ženy 18 + (2.) 1996 00:22:51
19. 19. Štěpán Vinkler (CZE) M (15.) Junioři 15 - 17 let (5.) 2004 00:23:06
20. 20. Ladislav Šanda (CZE) Anička&Ládík Chlumec nad Cidlinou M (16.) Muži 18 + (11.) 1982 00:23:14
21. 21. Martin Srdínko (CZE) Pardubice M (17.) Muži 18 + (12.) 1981 00:23:22
22. 22. Tomáš Ráliš (CZE) Staré Hradiště M (18.) Muži 18 + (13.) 1973 00:23:25
23. 23. Lucie Tikalová (CZE) Sezemice Ž (5.) Ženy 18 + (3.) 1982 00:23:27
24. 24. Dušan Jirásko (CZE) SK Srch M (19.) Muži 18 + (14.) 1973 00:23:33
25. 25. Monika Černá (CZE) Ž (6.) Ženy 18 + (4.) 1991 00:23:39
26. 26. Iva Panchártková (CZE) KIEKERT Ž (7.) Ženy 18 + (5.) 1994 00:23:43
27. 27. Ereich Neugebauer (CZE) M (20.) Muži 18 + (15.) 1981 00:24:56
28. 28. Lukáš Demele (CZE) Pardubice M (21.) Muži 18 + (16.) 1997 00:24:59
29. 29. Radek Friedl (CZE) Pardubice M (22.) Muži 18 + (17.) 1979 00:25:05
30. 30. Michaela Křížová (CZE) SK Ráby Ž (8.) Ženy 18 + (6.) 1974 00:25:21
31. 31. Michaela Kmoníčková (CZE) Ž (9.) Ženy 18 + (7.) 1998 00:25:46
32. 32. Leona Blažková (CZE) Ž (10.) Ženy 18 + (8.) 1980 00:25:50
33. 33. Vlasta Huňáčková (CZE) Prosetín Ž (11.) Ženy 18 + (9.) 2001 00:25:51
34. 34. Majorová Kateřina (CZE) Mattoni FreeRun Pardubice Ž (12.) Ženy 18 + (10.) 1987 00:26:08
35. 35. Martin Koblic (CZE) PCE AVANTGARD M (23.) Žáci 6 - 10 let (1.) 2010 00:26:23
36. 36. Petra Kučerová (CZE) JRT Agit Pardubice Ž (13.) Ženy 18 + (11.) 1985 00:26:59
37. 37. Marta Holická (CZE) Pardubice Ž (14.) Ženy 18 + (12.) 1975 00:27:02
38. 38. Ondra Podzimek (CZE) Farmáři M (24.) Žáci 6 - 10 let (2.) 2011 00:27:35
39. 39. Lukáš Podzimek (CZE) Růžová prasátka M (25.) Muži 18 + (18.) 1984 00:27:40
40. 40. Ali Solmaz (CZE) M (26.) Muži 18 + (19.) 1986 00:27:52
41. 41. Andrea Ševčíková (CZE) KIEKERT Ž (15.) Ženy 18 + (13.) 1988 00:28:07
42. 42. Eliška Přichystalová (CZE) Ž (16.) Ženy 18 + (14.) 1995 00:28:23
43. 43. Zdeněk Koblic (CZE) PCE AVANTGARD M (27.) Muži 18 + (20.) 1969 00:28:36
44. 44. Lucie Koblicová (CZE) Avantgard.cz | košile | vázanky | doplňk Ž (17.) Žákyně 11 - 14 let (3.) 2007 00:28:36
45. 45. Renata Eisová (CZE) Podmoklany Ž (18.) Ženy 18 + (15.) 1998 00:28:46
46. 46. Kateřina Kafková (CZE) SDH Pokřikov Ž (19.) Ženy 18 + (16.) 2001 00:29:38
47. 47. Martina Krpatová (CZE) Prvňáci Ž (20.) Ženy 18 + (17.) 1981 00:29:47
48. 48. Nina Zvěřinová (CZE) OK Lokomotiva Pardubice Ž (21.) Žákyně 6 - 10 let (1.) 2012 00:29:58
49. 49. Zdeněk Roček (CZE) Dolní Roveň - Litětiny M (28.) Muži 18 + (21.) 1958 00:30:01
50. 50. Marana Jará (CZE) Ž (22.) Žákyně 6 - 10 let (2.) 2009 00:32:11