# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Adam Žanda (CZE) TJ Šumperk, z.s. M (1.) A (1.) 1991 00:20:01
2. 2. Pavel Šára (CZE) AC Praha 1890 M (2.) D (1.) 1974 00:20:41
3. 3. Filip Hejkrlík (CZE) AC Pardubice M (3.) C (1.) 1979 00:21:34
4. 4. Jiří Bradáč (CZE) Žďár nad Sázavou M (4.) B (1.) 1982 00:21:45
5. 5. Jaroslav Miler (CZE) SABZO Praha M (5.) A (2.) 1985 00:22:15
6. 6. Jaroslav Zelenka (CZE) Holešovice M (6.) B (2.) 1980 00:22:24
7. 7. Miloš Bukvai (CZE) Povážská Bystrica M (7.) C (2.) 1975 00:22:41
8. 8. Lukáš Lexa (CZE) IRON ADP ASSOCIATES M (8.) A (3.) 1987 00:23:06
9. 9. Alexandr Kasal (CZE) Ješšovice M (9.) A (4.) 1991 00:23:08
10. 10. David Jindra (CZE) AC Obora Hvězda / SABZO M (10.) F (1.) 1960 00:23:10
11. 11. Milan Souček (CZE) Sokol Plavsko M (11.) H (1.) 1953 00:23:18
12. 12. Martin Diviš (CZE) SABZO/SNB Praha M (12.) F (2.) 1963 00:23:20
13. 13. Arnošt Kasal (CZE) JEŠŠOVICE BAJKS M (13.) A (5.) 1989 00:24:21
14. 14. Radoslav Petrányi (CZE) BONBON Praha (Nové Zámky) M (14.) A (6.) 1986 00:24:23
15. 15. Michal Frabša (CZE) TJ Kovo Praha M (15.) E (1.) 1965 00:24:36
16. 16. Jan Korejčík (CZE) Praha 8 M (16.) C (3.) 1975 00:25:17
17. 17. Pavel Novák (CZE) TJ Liga 100 Praha M (17.) H (2.) 1953 00:25:50
18. 18. Jaromír Doležal (CZE) SABZO Praha M (18.) G (1.) 1957 00:25:59
19. 19. Jan Pěkný (CZE) TJ Liga 100 Praha M (19.) H (3.) 1952 00:26:27
20. 20. Josef Ledvinka (CZE) Praha 4 (Přibyslav) M (20.) D (2.) 1972 00:26:30
21. 21. Pavel Rádl (CZE) SABZO Praha M (21.) G (2.) 1956 00:26:32
22. 22. Stanislav Slamiak (CZE) Loko Ostrava M (22.) F (3.) 1962 00:26:41
23. 23. Luděk Pilný (CZE) Sab20 - Žirafa Biket Eam M (23.) G (3.) 1957 00:26:44
24. 24. Marek Strachota (CZE) Lokomotiva Káraný M (24.) A (7.) 1988 00:27:31
25. 25. Jan Hrdlička (CZE) Sabat M (25.) F (4.) 1964 00:27:34
26. 26. Josef Urban (CZE) Chlumec nad Cidlinou M (26.) G (4.) 1956 00:27:38
27. 27. Václav Řápek (CZE) AVC Praha (Praha 9) M (27.) I (1.) 1942 00:28:25
28. 28. Břetislav Nový (CZE) SABZO Praha M (28.) I (2.) 1947 00:28:28
29. 29. Roman Vávra (CZE) Traktor Hemes M (29.) E (2.) 1969 00:28:35
30. 30. Jiří Šnajberk (CZE) SABZO Praha M (30.) G (5.) 1957 00:28:52
31. 31. Petr Matouš (CZE) TT Tálín M (31.) I (3.) 1949 00:29:13
32. 32. Karel Cedrych (CZE) SABZO Praha M (32.) G (6.) 1955 00:29:20
33. 33. Milan Ovčinikov (CZE) SABZO Praha M (33.) H (4.) 1950 00:30:32
34. 34. Petr Rada (CZE) AC Obora Hvezda praha M (34.) F (5.) 1964 00:30:43
35. 35. Michal Mařík (CZE) Praha 10 M (35.) C (4.) 1975 00:31:44
36. 36. Tomáš Ledvina (CZE) Na samotě U Bechyně M (36.) F (6.) 1963 00:32:53
37. 37. Petr Volný (CZE) Relax Medvědice M (37.) G (7.) 1959 00:33:05
38. 38. Vladimír Rožánek (CZE) SABZO Praha M (38.) G (8.) 1958 00:33:06
39. 39. Zdeněk Hruša (CZE) Dolní Jirčany M (39.) I (4.) 1946 00:34:50
40. 40. Tomáš Miřejovský (CZE) SABZO Praha M (40.) F (7.) 1961 00:36:17
41. 41. Radomír Dolejš (CZE) SABZO - AVC Praha M (41.) G (9.) 1958 00:36:44
42. 42. Petr Březina (CZE) SABZO Praha M (42.) I (5.) 1946 00:37:02
43. 43. Miroslav Pucholt (CZE) SABZO / Praha M (43.) H (5.) 1951 00:37:51
44. 44. Tomáš Březina (CZE) SABZO Praha M (44.) D (3.) 1970 00:38:31
45. 45. Ota Pachmann (CZE) SABZO Praha M (45.) I (6.) 1944 00:41:39
46. 46. František Doleček (CZE) TJ SLAVOJ STARÁ BOLESLAV M (46.) I (7.) 1943 00:43:23
47. 47. Václav Černý (CZE) AC Obora hvězda Praha/SABZO M (47.) G (10.) 1957 00:46:10
48. 48. Jiří Plzák (CZE) SABZO Praha M (48.) I (8.) 1946 00:47:14