# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Kamil Krunka (CZE) SK Nové Město nad Metují M (1.) 1986 00:20:45
2. 2. David Plný (CZE) Borský klub lyžařů Machov M (2.) 1993 00:21:06
3. 3. Ondřej Volák (CZE) Spartak Police nad Metují M (3.) 2000 00:21:10
4. 4. Jindřich Král (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (4.) 1973 00:21:13
5. 5. Pavel Brýdl (CZE) SK Nové Město nad Metují M (5.) 1980 00:21:23
6. 6. Pavel Jelen (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (6.) 1991 00:21:29
7. 7. Milan Vlček (CZE) SK Nové Město nad Metují M (7.) 1989 00:22:02
8. 8. Jan Dostál (CZE) VELLA TEAM NÁCHOD M (8.) 1986 00:22:07
9. 9. Jan Beran (CZE) TJ Spartak Police nad Metují M (9.) 1983 00:22:20
10. 10. Adrien Zámečník (CZE) BULOWAAH M (10.) 1998 00:22:24
11. 11. Jan Žaluda (CZE) SK Nové město nad Metují M (11.) 1998 00:22:34
12. 12. Vladislav Dufka (CZE) Páslerův statek Bischofstein M (12.) 1991 00:22:54
13. 13. Radek Jansa (CZE) TJ Spartak Police nad Metují M (13.) 2000 00:23:15
14. 14. Jakub Divišek (CZE) Florbal Primátor Náchod M (14.) 1999 00:23:31
15. 15. Jiří Kulda (CZE) Hock Horolezecký Oddíl M (15.) 2002 00:23:41
16. 16. Pepek Petrů (CZE) STS Chvojkovice-Brod M (16.) 1986 00:23:45
17. 17. Tomáš Heller (CZE) Hradec Králové M (17.) 1981 00:23:50
18. 18. Vincent Lukášek (CZE) BULOWAAH M (18.) 1998 00:23:51
19. 19. František Buřil (CZE) Vidochov M (19.) 1966 00:23:51
20. 20. Adam Kolář (CZE) SK Nové Město nad Metují M (20.) 2001 00:24:08
21. 21. Marek Kratochvíl (CZE) Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký Mládenci M (21.) 1989 00:24:25
22. 22. Miroslav Holub (CZE) SK Nové Město nad Metují M (22.) 1966 00:24:28
23. 23. Jiří Doucha (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (23.) 1971 00:24:34
24. 24. Josef Mrázek (CZE) SK Nové Město Nad Metují M (24.) 2000 00:24:35
25. 25. Jakub Hanousek (CZE) Police nad Metují M (25.) 1991 00:24:40
26. 26. Tomáš Dohnanský (CZE) Decathlon Hradec Králové M (26.) 1994 00:24:45
27. 27. Jan Melišík (CZE) Olfin Car Ski team Trutnov M (27.) 1974 00:24:47
28. 28. Martin Habr (CZE) ŠSK Sprint Trutnov M (28.) 1996 00:25:02
29. 29. David Šrůtek (CZE) Borský klub lyžařů Machov M (29.) 1980 00:25:10
30. 30. Daniel Kábrt (CZE) Sokol Studnice M (30.) 1998 00:25:19
31. 31. Miroslav Rautenkrauc (CZE) Sk Donochice M (31.) 1964 00:25:30
32. 32. Markéta Zeisková (CZE) Rajbas klub Náchod Ž (1.) 1998 00:25:33
33. 33. Denisa Kozáková (CZE) Hvězda SKP Pardubice Ž (2.) 1979 00:25:39
34. 34. Lukáš Růžička (CZE) RunSport Team M (32.) 1986 00:25:41
35. 35. Michal Krtička (CZE) Wikov Hronov M (33.) 1973 00:25:43
36. 36. Martin Cöger (CZE) Náchod M (34.) 1994 00:25:47
37. 37. Ondřej Kubík (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (35.) 1981 00:25:50
38. 38. Martin Šupich (CZE) Wikov Hronov M (36.) 1977 00:25:50
39. 39. Jiří Vlk (CZE) Vernéřovice M (37.) 1982 00:25:50
40. 40. Pavel Kozák (CZE) Fc Ležák Česká Skalice M (38.) 1983 00:25:50
41. 41. Matěj Zelený (CZE) Bražecký mládenci M (39.) 1989 00:25:54
42. 42. Vladimír Souček (CZE) Sokol Lhota Červený Kostelec M (40.) 1973 00:25:59
43. 43. Patrik Brejla (CZE) Kostelní Lhota M (41.) 1993 00:26:04
44. 44. Jakub Petr (CZE) běžecká skupina Posázaví M (42.) 1987 00:26:21
45. 45. Drahomir Koudelka (CZE) Meixner Consulting M (43.) 1971 00:26:21
46. 46. Jan Valášek (CZE) Hronov M (44.) 1985 00:26:33
47. 47. Petr Bubeníček (CZE) VELKÉ POŘÍČÍ M (45.) 1980 00:26:35
48. 48. Vladimír Kolisko (CZE) TJ HORNÍ KOSTELEC M (46.) 1980 00:26:42
49. 49. Petr Habr (CZE) Žernov Pro Radost M (47.) 1965 00:26:45
50. 50. Lukáš Richter (CZE) Ocr Psinek M (48.) 1982 00:26:48