# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jaroslav Luč (CZE) AK Žatec M (1.) muži mílaři (1.) 1987 00:06:51
2. 2. Radim Filip Drážďanský (CZE) BK Běkodo Teplice M (2.) muži mílaři (2.) 1982 00:07:15
3. 3. Daniel Hýna (CZE) AK Most M (3.) muži mílaři (3.) 1995 00:07:36
4. 4. Luboš Krátký (CZE) Ak Žatec M (4.) muži mílaři (4.) 2000 00:08:05
5. 5. Jan Apolen (CZE) ATLETIKA Kadaň z.s. M (5.) starší žáci (1.) 2005 00:08:13
6. 6. Petr Kelner (CZE) AK Žatec M (6.) starší žáci (2.) 2005 00:08:29
7. 7. Vojtěch Hubka (CZE) ASK ELNA Počerady M (7.) starší žáci (3.) 2004 00:08:31
8. 8. Patrik Hausner (CZE) ASK ELNA Počerady M (8.) starší žáci (4.) 2005 00:08:34
9. 9. Tomáš Sekera (CZE) TJ MDDM ostrov M (9.) starší žáci (5.) 2005 00:08:35
10. 10. Kamil Žigmund (CZE) AK Žatec M (10.) muži mílaři (5.) 2000 00:08:39
11. 11. Jan Kisiel (CZE) Kadaň M (11.) starší žáci (6.) 2005 00:08:44
12. 12. Jakub Kolář (CZE) TJ Klášterec n/O. M (12.) starší žáci (7.) 2005 00:08:47
13. 13. Tomáš Kučera (CZE) Podbořany M (13.) starší žáci (8.) 2004 00:08:49
14. 14. Lukáš Doležal (CZE) Biatlon Kadaň M (14.) starší žáci (9.) 2005 00:08:52
15. 15. Matěj Lněníček (CZE) AK Žatec M (15.) starší žáci (10.) 2004 00:08:56
16. 16. Lukáš Koutecký (CZE) Hopman Žatec M (16.) muži mílaři (6.) 1987 00:09:05
17. 17. Jaroslav Janecký (CZE) TJ MDDM ostrov M (17.) starší žáci (11.) 2005 00:09:15
18. 18. Lukáš Pavlíček (CZE) Atletika Kadaň z.s. M (18.) starší žáci (12.) 2005 00:09:18
19. 19. Tereza Kelnerová (CZE) AK Žatec Ž (1.) dorostenky (1.) 2002 00:09:57
20. 20. Tomáš Herink (CZE) AK Louny M (19.) starší žáci (13.) 2005 00:09:57
21. 21. Kateřina Balášová (CZE) Atletika Litvínov, z.s. Ž (2.) dorostenky (2.) 2002 00:10:15
22. 22. Natálie Beckertová (CZE) ASK ELNA Počerady Ž (3.) dorostenky (3.) 2002 00:11:02
23. 23. Zuzana Porubčanová (CZE) ASK Elna Počerady Ž (4.) dorostenky (4.) 2002 00:11:03
24. 24. Josef Černý (CZE) Hematologie Ústí nad Labem M (20.) muži mílaři (7.) 1972 00:11:20
25. 25. Petr Balvín (CZE) M (21.) muži mílaři (8.) 1992 00:11:31
26. 26. Filip Matějíčka (CZE) Podbořany M (22.) starší žáci (14.) 2005 00:11:31
27. 27. Filip Černý (CZE) Přátelé Ireny krásný Dvůr M (23.) muži mílaři (9.) 1993 00:11:45
28. 28. Jakub Kozohorský (CZE) TJ MDDM Ostrov M (24.) starší žáci (15.) 2005 00:12:00
29. 29. Jan Štůla (CZE) M (25.) muži mílaři (10.) 1990 00:12:14
30. 30. Lukáš Cígl (CZE) M (26.) muži mílaři (11.) 1993 00:12:24
31. 31. Nikolas Pelc (CZE) Mašťov dětský domov M (27.) starší žáci (16.) 2005 00:13:03
32. 32. Vladislav Čech (CZE) M (28.) muži mílaři (12.) 1987 00:13:28