# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Natanael Procházka (CZE) AK Žatec M (1.) dorostenci (1.) 2002 00:11:02
2. 2. Tomáš Bernášek (CZE) TJ Klášterec n/O. M (2.) dorostenci (2.) 2002 00:11:28
3. 3. Lucie Svobodová (CZE) AK Most Ž (1.) ženy (1.) 1996 00:11:32
4. 4. Pavel Řapek (CZE) AK Žatec M (3.) dorostenci (3.) 2003 00:11:52
5. 5. Hana Pavelková (CZE) AK Most Ž (2.) juniorky (1.) 2000 00:12:04
6. 6. Tomáš Hrdina (CZE) Žatec M (4.) dorostenci (4.) 2002 00:12:23
7. 7. Sára Lošťáková (CZE) AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. Ž (3.) juniorky (2.) 2006 00:13:49
8. 8. Anna Porubčanová (CZE) ASK Elna Počerady Ž (4.) ženy (2.) 1999 00:14:45
9. 9. Helena Hudáková (CZE) BK Žatec Ž (5.) ženy (3.) 1967 00:14:59
10. 10. Zdeňka Spáčilová (CZE) krusnenakole.cz Ž (6.) ženy (4.) 1984 00:15:18
11. 11. Lucie Šimkovičová (CZE) Hopman Žatec Ž (7.) ženy (5.) 1984 00:15:27
12. 12. Kamila Ekrtová (CZE) ASK ELNA Počerady Ž (8.) ženy (6.) 1980 00:15:35
13. 13. Kateřina Stejskalová (CZE) Stejsky Team Žatec Ž (9.) ženy (7.) 1982 00:16:00
14. 14. Eliška Šimůnková (CZE) Atletika Kadaň Ž (10.) juniorky (3.) 2001 00:16:05
15. 15. Anežka Hustáková (CZE) Buřtíci Jihlava Ž (11.) ženy (8.) 2009 00:16:10
16. 16. Marcel Zelenka (CZE) Florbal Chomutov M (5.) dorostenci (5.) 2003 00:16:13
17. 17. Iveta Hartlová (CZE) Březno u Chomutova Ž (12.) ženy (9.) 1987 00:16:15
18. 18. Věra Nagyová (CZE) Klašterec nad Ohří Ž (13.) ženy (10.) 1976 00:16:30
19. 19. Michaela Hofmanová (CZE) Zámek Krásný Dvůr Ž (14.) ženy (11.) 1977 00:16:35
20. 20. Šárka Plevková (CZE) Hopman Žatec Ž (15.) ženy (12.) 1985 00:16:40
21. 21. Nataša Slavíková (CZE) BK Žatec Ž (16.) ženy (13.) 1954 00:16:50
22. 22. Kateřina Graslová (CZE) Postoloprty Ž (17.) ženy (14.) 1992 00:17:00
23. 23. Marcela Žatecká (CZE) Hopman Žatec Ž (18.) ženy (15.) 1971 00:17:10
24. 24. Irena Malá (CZE) Hopman Žatec Ž (19.) ženy (16.) 1978 00:17:20
25. 25. Michaela Hrdinová (CZE) N/A Ž (20.) ženy (17.) 1992 00:18:00
26. 26. Kateřina Hesterini (CZE) N/A Ž (21.) ženy (18.) 1987 00:18:10
27. 27. Jitka Žáková (CZE) RUN FOR FUN Ž (22.) ženy (19.) 1981 00:18:31
28. 28. Michael Šucha (CZE) VÚ Buškovice M (6.) dorostenci (6.) 2003 00:18:42
29. 29. Vendula Hustáková (CZE) Buřtíci Jihlava Ž (23.) ženy (20.) 1982 00:18:48
30. 30. Barbora Salačová (CZE) N/A Ž (24.) ženy (21.) 1983 00:19:00
31. 31. Kamila Zernerová (CZE) Buřtíci Jihlava Ž (25.) ženy (22.) 1975 00:19:35
32. 32. Simona Žiačiková (CZE) Líšná Ž (26.) ženy (23.) 1996 00:19:41
33. 33. Martina Matějíčková (CZE) Podbořany Ž (27.) ženy (24.) 1978 00:20:26
34. 34. Petra Králíčková (CZE) Běžci Chomutov Ž (28.) ženy (25.) 1975 00:20:35
35. 35. Petra Černá (CZE) Běžci Chomutov Ž (29.) ženy (26.) 1989 00:21:08
36. 36. Lenka Barancová (CZE) Most Ž (30.) ženy (27.) 1967 00:22:37