# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. David Kákona (CZE) Atletický klub Hodonín,z.s. M (1.) Muži (1.) 1996 00:32:06
2. 2. Roman Paulík (CZE) TJ Lokomotiva Břeclav M (2.) Muži (2.) 1988 00:32:08
3. 3. Martin Kučera (CZE) VSK Univerzita Brno M (3.) Muži (3.) 1980 00:32:15
4. 4. Tomáš Navrátil (CZE) AK Kroměříž M (4.) Muži (4.) 1988 00:32:45
5. 5. Petr Buček (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (5.) Muži (5.) 1994 00:33:20
6. 6. Jan Matuš (CZE) AK Junior Holíč M (6.) Muži (6.) 1988 00:33:38
7. 7. Ondřej Rosa (CZE) VSK Univerzita Brno M (7.) Muži (7.) 1988 00:33:52
8. 8. Lukáš Soural (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (8.) Muži (8.) 1982 00:33:56
9. 9. Martin Kleibl (CZE) AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO M (9.) Muži 40 (1.) 1973 00:34:00
10. 10. Rostislav Pukl (CZE) VSK Univerzita Brno M (10.) Muži (9.) 1982 00:34:04
11. 11. Tomáš Skala (CZE) Záhorácký Frišký Team M (11.) Muži (10.) 1995 00:34:19
12. 12. Martin Vintrlík (CZE) Triatlon Křepice M (12.) Muži 40 (2.) 1977 00:35:34
13. 13. Jiří Daněk (CZE) Uherské Hradiště M (13.) Muži 40 (3.) 1976 00:35:59
14. 14. Martin Žigo (SVK) Behame.sk M (14.) Muži (11.) 1989 00:36:11
15. 15. Zdeněk Hochman (CZE) SK ICA / Orel Blučina M (15.) Muži (12.) 1985 00:36:30
16. 16. Dušan Tomčal (CZE) Lipov M (16.) Muži 40 (4.) 1973 00:36:52
17. 17. Petr Kadlec (CZE) obec Milotice M (17.) Muži 50 (1.) 1965 00:37:12
18. 18. Filip Josef (CZE) KSD international fast running club M (18.) Muži (13.) 1984 00:37:18
19. 19. Martin Neumann (CZE) Orel Strážnice M (19.) Muži (14.) 1986 00:37:39
20. 20. Pavel Vencbauer (CZE) Předkláštěří M (20.) Muži 40 (5.) 1978 00:37:43
21. 21. Jiří Hýbl (CZE) Hrušovany u Brna M (21.) Muži 50 (2.) 1967 00:37:49
22. 22. Jiří Škrobák (CZE) Klub přátel svatého Jána M (22.) Muži (15.) 1982 00:38:07
23. 23. Irena Pospíšilová (CZE) AK Drnovice Ž (1.) Ženy 35 (1.) 1983 00:38:12
24. 24. Oldřich Jasenský (CZE) AK Kroměříž M (23.) Muži (16.) 1982 00:38:17
25. 25. Lukáš Ryba (CZE) BB Cyklosport Superior M (24.) Muži 40 (6.) 1979 00:38:40
26. 26. Roman Komárek (CZE) Schaeffler DHZ Skalica M (25.) Muži 40 (7.) 1977 00:38:44
27. 27. Marcel Hašpl (CZE) Oddíl 2015 / Pohořelice M (26.) Muži 40 (8.) 1977 00:38:47
28. 28. Michal Chadim (CZE) Zastávka M (27.) Muži 40 (9.) 1978 00:38:49
29. 29. Patrik Damborský (CZE) Dolní Bojanovice M (28.) Muži (17.) 2003 00:38:53
30. 30. Jan Mitošinka (CZE) Břeclav M (29.) Muži 40 (10.) 1975 00:39:04
31. 31. Josef Veverka (CZE) AC Čejkovice M (30.) Muži 60 (1.) 1958 00:39:13
32. 32. Tomáš Zavadil (SVK) AŠK Grafobal Skalica M (31.) Muži (18.) 1981 00:39:15
33. 33. Martin Daneš (CZE) Gumotex Břeclav M (32.) Muži (19.) 1985 00:39:17
34. 34. Pavel Jiřikovský (CZE) Moravský Krumlov M (33.) Muži 40 (11.) 1973 00:39:26
35. 35. Martin Kollár (CZE) Gbelskí strýci-Nafta a.s. M (34.) Muži 40 (12.) 1974 00:39:27
36. 36. Václav Janů (CZE) SDH Dolní Bojanovice M (35.) Muži (20.) 1986 00:39:32
37. 37. Jan Darmovzal (CZE) M (36.) Muži (21.) 1990 00:39:35
38. 38. Kamil Ševčík (CZE) Bučovice M (37.) Muži 40 (13.) 1978 00:39:36
39. 39. Václav Guliš (CZE) Dolní­ Bojanovice M (38.) Muži 60 (2.) 1959 00:39:41
40. 40. Dušan Brezovský (SVK) Gbelský strýci M (39.) Muži 50 (3.) 1965 00:39:42
41. 41. Gabriel Čermák (SVK) AK Junior Holíč M (40.) Muži 40 (14.) 1979 00:39:45
42. 42. Aleš Březina (CZE) newline M (41.) Muži 50 (4.) 1962 00:39:50
43. 43. David Ryšavý (CZE) SK Meteor Brno M (42.) Muži (22.) 1989 00:40:01
44. 44. Pavel Kratochvíl (CZE) Atletic Třebíč Ž (2.) Muži 50 (5.) 1960 00:40:17
45. 45. Lenka Jančaříková (CZE) AAC Brno Ž (3.) Ženy 45 (1.) 1970 00:40:20
46. 46. Miroslav Mikula (CZE) Radošovce (okr. Skalica) M (43.) Muži 60 (3.) 1957 00:40:24
47. 47. Adam Zubák (CZE) ŠK Jablonica M (44.) Muži (23.) 2004 00:40:25
48. 48. Adam Herceg (CZE) Záhorácký Frišký tým Senica M (45.) Muži (24.) 1981 00:40:30
49. 49. Stanislav Výmola (CZE) Mikulčice M (46.) Muži (25.) 1987 00:40:34
50. 50. Hana Urbánková (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (4.) Ženy 35 (2.) 1982 00:40:44