# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (1.) K muži 1999-1980 (1.) 1982 00:36:19
2. 2. Filip Vabroušek (CZE) AK Zlín M (2.) K muži 1999-1981 (2.) 1999 00:37:48
3. 3. Martin Čmelík (CZE) Leskovec M (3.) J1 junioři 2000 a mladší (1.) 2001 00:38:08
4. 4. Milan Vinklárek (CZE) TJ Sokol Opatovice M (4.) K muži 1999-1982 (3.) 1988 00:38:16
5. 5. Jan Zela (CZE) TJ Sokol Opatovice M (5.) K muži 1999-1983 (4.) 1990 00:38:20
6. 6. Petr Zajíček (CZE) Rocktechnik triatlon / SKIBI Akademie VM M (6.) L muži 1979 a starší (1.) 1974 00:39:11
7. 7. Vilém Měrka (CZE) Valašská Bystřice M (7.) L muži 1979 a starší (2.) 1977 00:40:25
8. 8. Dušan Olajoš (CZE) KPNP Rybí M (8.) L muži 1979 a starší (3.) 1975 00:41:09
9. 9. Marek Hoštálek (CZE) Bystřice pod Hoetýnem M (9.) L muži 1979 a starší (4.) 1969 00:42:25
10. 10. Roman Janoš (CZE) TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM M (10.) K muži 1999-1984 (5.) 1980 00:43:48
11. 11. Jan Blokeš (CZE) Hranice M (11.) K muži 1999-1985 (6.) 1992 00:44:36
12. 12. Martin Prusek (CZE) SK Hranice M (12.) K muži 1999-1986 (7.) 1983 00:44:47
13. 13. Jan Havrlant (CZE) AC Ostrava M (13.) L muži 1979 a starší (5.) 1965 00:44:52
14. 14. Jáchym Kouba (CZE) SK Přerov M (14.) J1 junioři 2000 a mladší (2.) 2004 00:46:18
15. 15. Nina Bartoňková (CZE) Brno Žabiny Ž (1.) M ženy 1999-1985 (1.) 1990 00:46:20
16. 16. Jan Kolář (CZE) Hranice M (15.) K muži 1999-1987 (8.) 1981 00:47:17
17. 17. Antonín Kovařík (CZE) Hranice M (16.) L muži 1979 a starší (6.) 1972 00:47:58
18. 18. Tomáš Dohnal (CZE) Prostějov M (17.) K muži 1999-1988 (9.) 1984 00:48:55
19. 19. Ladislav Gočaltovský (CZE) Rocktechnic triatlon Hranice M (18.) L muži 1979 a starší (7.) 1960 00:49:06
20. 20. Jan Kvaček (CZE) Hranice M (19.) K muži 1999-1989 (10.) 1985 00:50:47
21. 21. Martin Kolář (CZE) Ústí nad Labem M (20.) L muži 1979 a starší (8.) 1977 00:50:57
22. 22. Jana Matějíková (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. Ž (2.) M ženy 1999-1986 (2.) 1990 00:51:41
23. 23. Matěj Obermayer (CZE) SKIBI Akademie M (21.) J1 junioři 2000 a mladší (3.) 2007 00:51:56
24. 24. Lucie Kuráňová (CZE) SKIBI Akademie Ž (3.) J2 juniorky 2000 a mladší (1.) 2006 00:52:19
25. 25. Alena Paličková (CZE) Hranice Ž (4.) N ženy 1984 a starší (1.) 1981 00:52:35
26. 26. Pavel Pernica (CZE) Zubří (TJ Gumárny Zubří) M (22.) L muži 1979 a starší (9.) 1965 00:52:44
27. 27. Miroslav Burget (CZE) 1.Mdt M (23.) L muži 1979 a starší (10.) 1961 00:52:58
28. 28. Lenka Běhalová (CZE) Podolí Ž (5.) N ženy 1984 a starší (2.) 1975 00:54:21
29. 29. Jan Vlkovský (CZE) Prostějov M (24.) L muži 1979 a starší (11.) 1975 00:54:59
30. 30. Matěj Pilát (CZE) Nový Jičín M (25.) J1 junioři 2000 a mladší (4.) 2007 00:56:00
31. 31. Eliška Manáková (CZE) SKIBI Akademie Ž (6.) J2 juniorky 2000 a mladší (2.) 2003 00:56:36
32. 32. Marek Zetocha (CZE) Nový Jičín M (26.) K muži 1999-1990 (11.) 1991 00:57:07
33. 33. Monika Obermayerová (CZE) SKIBI Akademie Ž (7.) J2 juniorky 2000 a mladší (3.) 2005 00:57:25
34. 34. Zdenka Frankovičová (CZE) listoprdak.cz Ž (8.) N ženy 1984 a starší (3.) 1975 00:57:58
35. 35. Milan Vinkler (CZE) Hranice M (27.) L muži 1979 a starší (12.) 1952 00:58:29
36. 36. Martin Sieklik (CZE) SKIBI Akademie M (28.) L muži 1979 a starší (13.) 1978 00:58:38
37. 37. Anna Matošková (CZE) SKIBI Akademie Ž (9.) J2 juniorky 2000 a mladší (4.) 2003 00:58:58
38. 38. Martina Skřebská (CZE) Olomouc Ž (10.) N ženy 1984 a starší (4.) 1966 01:00:14
39. 39. Michaela Zetochová (CZE) Nový Jičín Ž (11.) N ženy 1984 a starší (5.) 1978 01:02:34
40. 40. Kateřina Gočaltovská (CZE) Rocktechnic triatlon Hranice Ž (12.) N ženy 1984 a starší (6.) 1965 01:02:45
41. 41. Eliška Způrná (CZE) Hranice Ž (13.) J2 juniorky 2000 a mladší (5.) 2002 01:04:03
42. 42. Jaroslav Obermayer (CZE) SKIBI Akademie M (29.) L muži 1979 a starší (14.) 1970 01:05:17
43. 43. Milada Dudíková (CZE) Hranice Ž (14.) N ženy 1984 a starší (7.) 1979 01:06:47
44. 44. Dominik Zetocha (CZE) Nový Jičín M (30.) J1 junioři 2000 a mladší (5.) 2001 01:07:12
45. 45. Radek Honzek (CZE) Hranice M (31.) L muži 1979 a starší (15.) 1975 01:08:01
46. 46. Kristýna Šťastná (CZE) Prostějov Ž (15.) M ženy 1999-1987 (3.) 1985 01:08:08
47. 47. Eva Marková (CZE) Štramberk Ž (16.) N ženy 1984 a starší (8.) 1979 01:12:16
48. 48. Ivana Siekliková (CZE) Kelč Ž (17.) N ženy 1984 a starší (9.) 1978 01:12:18
49. 49. Zdeňka Tvrdá (CZE) SK Hranice Ž (18.) N ženy 1984 a starší (10.) 1956 01:19:17
50. 50. Alice Vítková (CZE) Ostrava Ž (19.) N ženy 1984 a starší (11.) 1979 01:29:22