# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Václavík (CZE) M (1.) 1987 00:10:27
2. 2. Václav Barák (CZE) AC Slovan Liberec M (2.) 1991 00:10:39
3. 3. Petr Havelka (CZE) Eleven Run Team M (3.) 1973 00:10:49
4. 4. Santošánand V Král (CZE) JDŽ M (4.) 1977 00:10:57
5. 5. Janis Mach (CZE) AC Sparta M (5.) 2003 00:11:13
6. 6. Milan Demeter (CZE) DD Dolní Počernice M (6.) 2003 00:11:34
7. 7. Michal Dobrovodský (CZE) SZ Tábor M (7.) 1984 00:11:52
8. 8. Petr Stohwasser (CZE) M (8.) 1983 00:11:54
9. 9. Michal Šíma (CZE) Asper Šumperk M (9.) 1991 00:11:57
10. 10. Milan Javornický (CZE) SRI CHINMOY MARATHON TEAM. M (10.) 1974 00:11:57
11. 11. Jan Rubeš (CZE) M (11.) 1974 00:12:01
12. 12. Michal Čagánek (CZE) M (12.) 1979 00:12:02
13. 13. Harald Scheu (CZE) LMB M (13.) 1970 00:12:04
14. 14. Jiří Syrovátko (CZE) M (14.) 2005 00:12:08
15. 15. Tomáš Rychecký (CZE) HH Smíchov M (15.) 1967 00:12:11
16. 16. Milan Švajcr (CZE) M (16.) 1992 00:12:18
17. 17. Jiří Vystavěl (CZE) Pivo a Myslivec M (17.) 1982 00:12:23
18. 18. Lubomír Jokel (CZE) Atlet Šestajovice M (18.) 1965 00:12:24
19. 19. Vladimír Vaněk (CZE) M (19.) 1981 00:12:27
20. 20. Martin Viktora (CZE) M (20.) 1990 00:12:35
21. 21. Petr Kotlář (CZE) TERC M (21.) 1983 00:12:37
22. 22. Ludvík Valíček (CZE) Praha Kobylisy M (22.) 1968 00:12:51
23. 23. Pavel Richter (CZE) M (23.) 1973 00:12:53
24. 24. Pavel Junger (CZE) Šestajovice atletika M (24.) 1976 00:12:55
25. 25. Mirka Ernestová (CZE) Spona Teplice Ž (1.) 1989 00:12:57
26. 26. Daniel Dürr (CZE) M (25.) 1991 00:12:57
27. 27. Petr Daubner (CZE) Otrokáři (Praha) M (26.) 1973 00:12:59
28. 28. Ivo Petrouš (CZE) M (27.) 1968 00:13:00
29. 29. Jiří Zbytovský (CZE) Bonbon M (28.) 1963 00:13:10
30. 30. Radoslav Petrányi (CZE) M (29.) 1987 00:13:10
31. 31. Jindřich Franta (CZE) M (30.) 1984 00:13:12
32. 32. Josef Krupička (CZE) M (31.) 1991 00:13:12
33. 33. Max Zámorský (CZE) ASK Slávia Praha M (32.) 2006 00:13:14
34. 34. Tomáš Dvořák (CZE) Atlet Šestajovice M (33.) 1973 00:13:18
35. 35. Katarína Pomorská (CZE) Ž (2.) 1992 00:13:24
36. 36. Helena Vavrušová (CZE) AC PRAHA 1890 Ž (3.) 1961 00:13:28
37. 37. Jan Šedivý (CZE) DD Dolní Počernice M (34.) 2001 00:13:32
38. 38. Klára Kobosová (CZE) Spartak Praha 4 Ž (4.) 1975 00:13:33
39. 39. Ondřej Štogl (CZE) Stodůlky Praha M (35.) 1999 00:13:34
40. 40. Karel Štogl (CZE) Stodůlky M (36.) 1974 00:13:35
41. 41. Jakub Žák (CZE) M (37.) 1985 00:13:35
42. 42. Telmo Andrade (PRT) Benfica Lissabon M (38.) 1974 00:13:35
43. 43. Zdeňka Štěpánová (CZE) Ž (5.) 1993 00:13:36
44. 44. František Roubík (CZE) M (39.) 1957 00:13:36
45. 45. Filip Oplt (CZE) Mon Dieu, BIO FEL! M (40.) 1998 00:13:36
46. 46. Jakub Svoboda (CZE) Mon Dieu, BIO FEL! M (41.) 1999 00:13:36
47. 47. Jiří Chmela (CZE) M (42.) 1970 00:13:36
48. 48. Adéla Šeflová (CZE) Ž (6.) 1986 00:13:37
49. 49. Jakub Prahl (CZE) M (43.) 1979 00:13:45
50. 50. Jan Vočko (CZE) SK Včelničná (Praha 9) M (44.) 1960 00:13:52