# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Veselý (CZE) GLASSMAN TRIATHLON TEAM TEPLICE M (1.) M1 (1.) 1990 00:16:10
2. 2. Stanislav Holub (CZE) Koloshop Team M (2.) M3 (1.) 1978 00:16:37
3. 3. Michal Zbuzek (CZE) Unipetrol Litvínov M (3.) M2 (1.) 1985 00:16:56
4. 4. Lukáš Eliáš (CZE) BK Běkodo Teplice M (4.) M2 (2.) 1980 00:17:30
5. 5. Ladislav Vojtěchovský (CZE) VitaSport.cz (Krupka -Unčín) M (5.) M2 (3.) 1980 00:18:05
6. 6. Petr Watzke (CZE) Vita Sport.cz / Teplice M (6.) M4 (1.) 1966 00:18:11
7. 7. Jaroslav Lang (CZE) dtrias.rajce.net M (7.) M3 (2.) 1972 00:18:31
8. 8. Mical Oppetl (CZE) Teplice M (8.) M2 (4.) 1983 00:18:36
9. 9. Míra Molcar (CZE) BK BĚKODO Teplice M (9.) M4 (2.) 1964 00:18:55
10. 10. Petr Farda (CZE) Krušnoman TT Litvínov M (10.) M3 (3.) 1973 00:19:32
11. 11. Lukáš Heřman (CZE) SPONA Teplice M (11.) M2 (5.) 1980 00:19:39
12. 12. Martin Šťastný (CZE) SK Hit Office M (12.) M3 (4.) 1975 00:19:47
13. 13. Světla Karešová (CZE) BK Běkodo Teplice Ž (1.) Ž2 (1.) 1977 00:19:51
14. 14. Jana Fílova (CZE) BK BĚKODO Teplice Ž (2.) Ž2 (2.) 1975 00:19:56
15. 15. Josef Gombita (CZE) Most M (13.) M5 (1.) 1958 00:19:58
16. 16. Jaroslav Zbuzek (CZE) Spona Teplice M (14.) M4 (3.) 1965 00:20:02
17. 17. Miloš Hruška (CZE) Větruše Ústí nad Labem M (15.) M3 (5.) 1970 00:20:05
18. 18. Olga Kantová (CZE) SPONA Teplice Ž (3.) Ž2 (3.) 1979 00:20:07
19. 19. Martin Brejša (CZE) Zápas Teplice M (16.) M2 (6.) 1981 00:20:18
20. 20. Miroslav Duda (CZE) SKOB Roudnice nad Labem M (17.) M2 (7.) 1980 00:20:21
21. 21. Tadeáš Klemsa (CZE) Rozběháme Teplice M (18.) M2 (8.) 1989 00:20:21
22. 22. Pavel Majer (CZE) Klub Domažlice M (19.) M3 (6.) 1976 00:20:29
23. 23. Karel Lang (CZE) BAK Most M (20.) M3 (7.) 1972 00:20:38
24. 24. Jan Sauer (CZE) SPONA Teplice M (21.) M3 (8.) 1977 00:20:41
25. 25. Ondřej Drábek (CZE) Bílina M (22.) M2 (9.) 1987 00:20:46
26. 26. Pavel Vacek (CZE) SPONA Teplice M (23.) M2 (10.) 1983 00:21:00
27. 27. Roman Aron (CZE) Proboštovské Střely M (24.) M3 (9.) 1972 00:21:06
28. 28. Jan Molcar (CZE) BK Běkodo Teplice M (25.) M1 (2.) 2004 00:21:09
29. 29. Petra Bublová (CZE) TJ Krupka Ž (4.) Ž1 (1.) 2000 00:21:11
30. 30. Renata Fišerová (CZE) BK BĚKODO Teplice Ž (5.) Ž2 (4.) 1975 00:21:30
31. 31. Blanka Zbuzková (CZE) Unipetrol Litvínov Ž (6.) Ž1 (2.) 1992 00:21:34
32. 32. Michal Hampl (CZE) Glassman TT Teplice M (26.) M3 (10.) 1973 00:21:36
33. 33. Filip Hampl (CZE) Glassman TT Teplice M (27.) M1 (3.) 2000 00:21:40
34. 34. Radek Zajac (CZE) Proboštovské Střely M (28.) M1 (4.) 1994 00:21:41
35. 35. Viktorie Ševčíková (CZE) TJ Atletika Klášterec Ž (7.) Ž1 (3.) 2001 00:21:44
36. 36. Veronika Vágnerová (CZE) VitaSport.cz / SPONA Teplice Ž (8.) Ž2 (5.) 1973 00:21:44
37. 37. Tomáš Olšer (CZE) AK Duchcov M (29.) M3 (11.) 1972 00:22:16
38. 38. Josef Hradský (CZE) Fan Klub Milešovka M (30.) M2 (11.) 1985 00:22:36
39. 39. Žaneta Plevová (CZE) Osek Ž (9.) Ž2 (6.) 1979 00:22:52
40. 40. Rudolf Vorlíček (CZE) BK Běkodo Teplice M (31.) M6 (1.) 1947 00:22:55
41. 41. Helena Souchová (CZE) SPONA Teplice Ž (10.) Ž2 (7.) 1974 00:23:00
42. 42. František Farda (CZE) x M (32.) M1 (5.) 2004 00:23:29
43. 43. Matyáš Fischer (CZE) x M (33.) M1 (6.) 2003 00:23:30
44. 44. Naďa Bublová (CZE) KOLOSHOP TEAM / Teplice Ž (11.) Ž2 (8.) 1976 00:23:51
45. 45. Miroslav Matěcha (CZE) TJ Hvězda Trnovany M (34.) M5 (2.) 1955 00:23:58
46. 46. Janis Basbas (CZE) BK BĚKODO Teplice M (35.) M4 (4.) 1965 00:24:03
47. 47. Jana Molcarová (CZE) BK Běkodo Teplice Ž (12.) Ž2 (9.) 1973 00:24:13
48. 48. Libuše Beránková (CZE) Glassman TT Teplice Ž (13.) Ž2 (10.) 1973 00:24:16
49. 49. Lenka Špírková (CZE) LOSAN Teplice Ž (14.) Ž3 1969 00:24:21
50. 50. Miloslav Bečka (CZE) železničáři (muži 40+) M (36.) M5 (3.) 1955 00:24:27