# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Josef Novák (CZE) Horní Čermná M (1.) MA (1.) 1997 00:05:37
2. 2. Martin Vacek (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (2.) MC (1.) 1969 00:05:49
3. 3. Mojmír Dryml (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (3.) MA (2.) 1986 00:05:52
4. 4. Josef Telecký (CZE) M (4.) MA (3.) 1982 00:05:55
5. 5. Michal Jureček (CZE) Iscarex Česká Třebová M (5.) MA (4.) 1996 00:06:23
6. 6. Martin Hájek (CZE) ZŠ Vel.Karl M (6.) MJ (1.) 2001 00:06:23
7. 7. Jiří Doucha (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (7.) MB (1.) 1971 00:06:34
8. 8. Jakub Moravec (CZE) Orel Orlice JM Team Letohrad M (8.) MA (5.) 1999 00:06:37
9. 9. Karel Radiměrský (CZE) ISCAREX Česká Třebová M (9.) MA (6.) 1987 00:06:48
10. 10. Milan Macko (CZE) Funkční trénink Ústí,Třebová M (10.) MB (2.) 1972 00:06:54
11. 11. Pavel Dvořák (CZE) Česká Třebová M (11.) MB (3.) 1975 00:06:55
12. 12. Jan Moravec (CZE) Orel Orlice - JM Team Let M (12.) M5 (1.) 2002 00:06:56
13. 13. Ludvík Svoboda (CZE) SRTG Česká Třebová M (13.) MB (4.) 1973 00:07:07
14. 14. Jana Matyášová (CZE) Silvita s. r. o. Ústí nad Orlicí Ž (1.) ZC (1.) 1965 00:07:07
15. 15. Michal Černoch (CZE) FC Dlouhoňovice M (14.) MB (5.) 1977 00:07:09
16. 16. Michal Beneš (CZE) Run Sport Team Lanšperk M (15.) MA (7.) 1983 00:07:10
17. 17. Martin Borek (CZE) ZAPPA Česká Třebová M (16.) MB (6.) 1972 00:07:14
18. 18. Jan Šimůnek (CZE) Activity Lanškroun M (17.) MA (8.) 1982 00:07:20
19. 19. Martin Švec (CZE) SPORT Bárt Ústí nad Orlicí M (18.) MA (10.) 1987 00:07:24
20. 20. Broňa Frydrych (CZE) MC Metuje M (19.) MA (9.) 1989 00:07:24
21. 21. Martin Maixner (CZE) Česká Třebová M (20.) MA (11.) 1989 00:07:34
22. 22. Ondřej Číž (CZE) Jen Blbni M (21.) MA (12.) 1983 00:07:35
23. 23. Petr Jiruška (CZE) Česká Třebová M (22.) MA (13.) 1985 00:07:43
24. 24. Lenka Flídrová (CZE) Iscarex team Česká Třebová Ž (2.) ZB (1.) 1984 00:07:43
25. 25. Jáchym Cvrček (CZE) Planeta ZEMĚ M (23.) M5 (2.) 2010 00:07:48
26. 26. Jiří Vacek (CZE) Dlouhá Třebová M (24.) MB (7.) 1977 00:07:49
27. 27. Tomáš Kouba (CZE) Sokol Česká Třebová M (25.) MA (14.) 1980 00:07:50
28. 28. Martin Cvrček (CZE) Atletika Polička M (26.) MB (8.) 1979 00:07:53
29. 29. Tomáš Kyncl (CZE) Česká Třebová M (27.) MA (15.) 1980 00:07:54
30. 30. Jan Hruban (CZE) Česká Třebová M (28.) MC (2.) 1966 00:07:56
31. 31. Tadeáš Miškolci (CZE) TJ Atletika Lanškroun M (29.) M5 (3.) 2010 00:07:58
32. 32. Oldřich Klusoň (CZE) Dannyho smečka M (30.) MA (18.) 1980 00:07:58
33. 33. Petr Matějka (CZE) Jen Blbni Team M (31.) MA (17.) 1989 00:07:58
34. 34. Jiří Friml (CZE) M (32.) MA (16.) 1997 00:07:58
35. 35. Radek Němec (CZE) TJ Jiskra Litomyšl M (33.) MB (9.) 1977 00:07:58
36. 36. Jana Mannlová (CZE) AC Pardubice Ž (3.) ZB (2.) 1980 00:08:02
37. 37. Luděk Pilgr (CZE) OB Česká Třebová M (34.) MB (10.) 1976 00:08:04
38. 38. Ludmila Hájková (CZE) CET Česká Třebová Ž (4.) ZB (3.) 1975 00:08:17
39. 39. Martina Rábová (CZE) Česká Třebová M (35.) ZA (1.) 1992 00:08:19
40. 40. Pavla Šimůnková (CZE) ISCAREX Česká Třebová Ž (5.) ZB (4.) 1977 00:08:22
41. 41. Petr Borek (CZE) ISCAREX Česká Třebová M (36.) MB (11.) 1970 00:08:52
42. 42. Lenka Sejkorová (CZE) Iscarerex team Česká Třebová Ž (6.) ZD (1.) 1963 00:09:03
43. 43. Veronika Machalíková (CZE) Česká Třebová Ž (7.) ZB (5.) 1984 00:09:08
44. 44. Alena Pazderová (CZE) Activity Lanškroun Ž (8.) ZB (6.) 1975 00:09:33
45. 45. Michaela Černohousová (CZE) SK Žamberk Ž (9.) ZA (2.) 1994 00:09:34
46. 46. Luděk Grätz (CZE) Activity Lanškroun M (37.) MD (1.) 1958 00:10:15
47. 47. Miloslav Červ (CZE) ATLETIKA Polička, spolek M (38.) MD (2.) 1950 00:10:30
48. 48. Tereza Malá (CZE) Ž (10.) ZA (3.) 1999 00:10:47
49. 49. Aneta Vytlačilová (CZE) Česká Třebová Ž (11.) ZA (4.) 1995 00:10:53
50. 50. Petra Kosárová (CZE) Funkční trénink Ústí,Třebová Ž (12.) ZB (7.) 1978 00:10:57