# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Adam Matulka (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek M (1.) Muži (1.) 2001 00:16:54
2. 2. Lukáš Kopča (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek M (2.) Muži (2.) 1990 00:17:14
3. 3. Ivan Stach (CZE) Stříbro M (3.) Muži (3.) 1986 00:17:19
4. 4. Ivan David (CZE) Cyklodrak Stříbro M (4.) Veteráni II (1.) 1964 00:17:46
5. 5. Josef Suda (CZE) SK Stříbro M (5.) Veteráni I (1.) 1978 00:17:51
6. 6. Jan Pospíšil (CZE) Utah team Pytlov M (6.) Veteráni I (2.) 1970 00:18:05
7. 7. Karel Jukl (CZE) Skviřín M (7.) Veteráni I (3.) 1977 00:18:18
8. 8. Jaroslav Stahl (CZE) Kladrubska pětka 16.9.2018 - SV Stříbro M (8.) Muži (4.) 1980 00:18:41
9. 9. Jiří Trávníček (CZE) Sdružení vytrvalců Stříbro M (9.) Veteráni I (4.) 1972 00:18:46
10. 10. Petr Bukovjan (CZE) BUKY MALAMUT M (10.) Muži (5.) 1985 00:18:57
11. 11. Jiří Špiroch (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek M (11.) Starší žáci (1.) 2005 00:19:10
12. 12. Radek Andrle (CZE) TJ Baník Stříbro M (12.) Muži (6.) 2002 00:19:22
13. 13. Tomáš Vlasák (CZE) AVL Stříbro M (13.) Muži (7.) 1986 00:19:38
14. 14. Lucie Davidová (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek Ž (1.) Ženy (1.) 1994 00:20:21
15. 15. Michal Novák (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek M (14.) Muži (8.) 2003 00:20:31
16. 16. Karolína Hrubá (CZE) TJ Baník Stříbro Ž (2.) Ženy (2.) 1993 00:20:34
17. 17. Tomáš Poláček (CZE) Stříbro M (15.) Muži (9.) 1991 00:20:39
18. 18. Radek Andrle (CZE) TJ Baník Stříbro M (16.) Veteráni I (5.) 1978 00:20:51
19. 19. Pavla Stachová (CZE) SV Stříbro Ž (3.) Ženy (3.) 1985 00:20:53
20. 20. Jan Macák (CZE) SV Stříbro M (17.) Veteráni II (2.) 1961 00:20:59
21. 21. Jaroslav Kroupa (CZE) Sport klub Chodová Planá M (18.) Veteráni II (3.) 1964 00:21:07
22. 22. Daniel Vynáhlovský (CZE) Bor u Tachova M (19.) Muži (10.) 1976 00:21:10
23. 23. Jan Šůcha (CZE) Buldoci Stříbro M (20.) Veteráni I (6.) 1978 00:21:43
24. 24. Štefan Kučík (CZE) Cyklodrak Stříbro M (21.) Veteráni II (4.) 1967 00:21:50
25. 25. Šárka Bláhová (CZE) Vytrvalci Stříbro Ž (4.) Ženy II (1.) 1978 00:22:07
26. 26. Jan Lörik (CZE) Kladruby M (22.) Muži (11.) 1988 00:22:12
27. 27. Stanislava Forsterová (CZE) SC MARATHON Plzeň Ž (5.) Ženy II (2.) 1978 00:22:26
28. 28. Silvestr Kotek (CZE) Atletclub Nýřany M (23.) Veteráni II (5.) 1962 00:22:43
29. 29. Jan Bláha (CZE) Stříbro M (24.) Veteráni I (7.) 1973 00:22:49
30. 30. Soňa Müllerová (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek Ž (6.) Ženy (4.) 1989 00:22:55
31. 31. Pavel Schubert (CZE) BK Babí Hora M (25.) Veteráni I (8.) 1975 00:23:19
32. 32. Štefan Labanc (CZE) Sokol Konstantinovy Lázně M (26.) Veteráni III (1.) 1954 00:23:39
33. 33. Romana Petrovičová (CZE) Černošín Ž (7.) Ženy II (3.) 1977 00:23:45
34. 34. Jaroslav Vlasák (CZE) Sdružení vytrvalců Stříbro M (27.) Veteráni III (2.) 1958 00:24:10
35. 35. Václav Krček (CZE) Tachov M (28.) Muži (12.) 1984 00:24:28
36. 36. Marek Havlík (CZE) Vegrunners Stříbro M (29.) Muži (13.) 1994 00:24:37
37. 37. Petr Houška (CZE) SV Stříbro M (30.) Muži (14.) 1985 00:24:46
38. 38. Jiří Kalista (CZE) Cyklodrak Stříbro M (31.) Veteráni II (6.) 1965 00:24:53
39. 39. Jan Peterka (CZE) TJ Baník Stříbro M (32.) Starší žáci (2.) 2005 00:25:27
40. 40. Veronika Podracká (CZE) Úterý Ž (8.) Starší žákyně (1.) 2004 00:25:28
41. 41. Petr Rabada (CZE) Kermi Stříbro M (33.) Veteráni I (9.) 1976 00:25:37
42. 42. Ondřej Petrovič (CZE) TJ Baník Stříbro M (34.) Starší žáci (3.) 2005 00:25:55
43. 43. Pavel Černý (CZE) JISKRA KŘELOVICE M (35.) Veteráni II (7.) 1965 00:26:08
44. 44. Jana Hrubá (CZE) SV Stříbro Ž (9.) Ženy II (4.) 1964 00:28:39
45. 45. Markéta Andrlová (CZE) TJ Baník Stříbro Ž (10.) Ženy (5.) 1980 00:28:54
46. 46. Pavlína Nováková (CZE) TJ Baník Stříbro Ž (11.) Ženy II (5.) 1977 00:28:59
47. 47. Veronika Jáňová (CZE) Vegrunners Ž (12.) Ženy (6.) 1998 00:29:20
48. 48. Zdeněk Škarda (CZE) SV Stříbro M (36.) Veteráni II (8.) 1968 00:29:38
49. 49. Anna Konstantinovičová (CZE) Úterý Ž (13.) Starší žákyně (2.) 2005 00:29:38
50. 50. Lenka Pazderková (CZE) Stříbro Ž (14.) Ženy (7.) 1984 00:29:41