# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Šimon Lopour (CZE) BYAC Brno M (1.) Mladší žáci (1.) 2006 00:06:45
2. 2. Jakub Odehnal (CZE) VSK Univerzita Brno M (2.) Mladší žáci (2.) 2006 00:06:46
3. 3. Vojtěch Turek (CZE) TJ TŽ Třinec M (3.) Mladší žáci (3.) 2006 00:06:56
4. 4. Dalibor Dvořák (CZE) TJ Olympia Bruntál z.s. M (4.) Mladší žáci (4.) 2006 00:06:59
5. 5. Alžbeta Garguláková (CZE) Slovensko Ž (1.) Mladší žákyně (1.) 2006 00:07:04
6. 6. František Kuhn (CZE) TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. M (5.) Mladší žáci (5.) 2006 00:07:06
7. 7. Barbora Míková (CZE) TJ Lokomotiva Beroun z.s. Ž (2.) Mladší žákyně (2.) 2007 00:07:08
8. 8. Veronika Vávrová (CZE) AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. Ž (3.) Mladší žákyně (3.) 2006 00:07:11
9. 9. Šimon Slavík (CZE) Atletika Stará Boleslav, z.s. M (6.) Mladší žáci (6.) 2006 00:07:14
10. 10. Lucie Hudečková (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek Ž (4.) Mladší žákyně (4.) 2006 00:07:14
11. 11. Karolína Jarošová (CZE) ASK Slavia Praha Ž (5.) Mladší žákyně (5.) 2006 00:07:14
12. 12. Štěpán Zahálka (CZE) ASK Lovosice M (7.) Mladší žáci (7.) 2006 00:07:15
13. 13. Josef Bureš (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (8.) Mladší žáci (8.) 2006 00:07:16
14. 14. Matěj Melčák (CZE) Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice M (9.) Mladší žáci (9.) 2006 00:07:18
15. 15. Ondřej Souček (CZE) TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. M (10.) Mladší žáci (10.) 2006 00:07:21
16. 16. David Pavlas (CZE) USK PROVOD Ústí n/L. M (11.) Mladší žáci (11.) 2006 00:07:23
17. 17. Daniel Hanzelka (CZE) Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice M (12.) Mladší žáci (12.) 2006 00:07:25
18. 18. Adéla Štefanová (CZE) TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Ž (6.) Mladší žákyně (6.) 2007 00:07:27
19. 19. Václav Vorálek (CZE) Atletika Jihlava z.s. M (13.) Mladší žáci (13.) 2006 00:07:28
20. 20. Kateřina Dušková (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. Ž (7.) Mladší žákyně (7.) 2006 00:07:28
21. 21. Daniela Mandíková (CZE) Atletika Jižní Město z.s. Ž (8.) Mladší žákyně (8.) 2007 00:07:28
22. 22. Petr Klíček (CZE) TRIATLET Karlovy Vary z.s. M (14.) Mladší žáci (14.) 2006 00:07:29
23. 23. Vendula Chvátalová (CZE) ASK Slavia Praha Ž (9.) Mladší žákyně (9.) 2006 00:07:29
24. 24. Vojtěch Šelong (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (15.) Mladší žáci (15.) 2007 00:07:31
25. 25. Jan Vodička (CZE) TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. M (16.) Mladší žáci (16.) 2006 00:07:31
26. 26. Jakub Dohnal (CZE) TJ VS Tábor, z. s. M (17.) Mladší žáci (17.) 2007 00:07:31
27. 27. Ondřej Tůma (CZE) TJ Dukla Praha M (18.) Mladší žáci (18.) 2006 00:07:32
28. 28. Ondřej Kozojed (CZE) Bechyňský atlet.klub Bechyně M (19.) Mladší žáci (19.) 2007 00:07:32
29. 29. Jan Filipec (CZE) AC Mladá Boleslav z.s. M (20.) Mladší žáci (20.) 2006 00:07:32
30. 30. Tadeáš Küschner (CZE) TJ Šumperk, z.s. M (21.) Mladší žáci (21.) 2006 00:07:33
31. 31. David Folwarczny (CZE) TJ TŽ Třinec M (22.) Mladší žáci (22.) 2006 00:07:33
32. 32. Dan Kačur (CZE) ASK Lovosice M (23.) Mladší žáci (23.) 2007 00:07:34
33. 33. Ondřej Mlích (CZE) ASK Slavia Praha M (24.) Mladší žáci (24.) 2007 00:07:35
34. 34. Jan Škarban (CZE) AK ŠKODA Plzeň M (25.) Mladší žáci (25.) 2006 00:07:37
35. 35. Vojtěch Raška (CZE) Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice M (26.) Mladší žáci (26.) 2006 00:07:37
36. 36. Richard Hübner (CZE) TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. M (27.) Mladší žáci (27.) 2007 00:07:37
37. 37. Jan Machalický (CZE) ŠSK Újezd nad Lesy-Praha M (28.) Mladší žáci (28.) 2007 00:07:39
38. 38. Mikuláš Dreisig (CZE) Atletika Jihlava z.s. M (29.) Mladší žáci (29.) 2006 00:07:39
39. 39. Oldřich Daněk (CZE) A. C. Sparta Praha M (30.) Mladší žáci (30.) 2006 00:07:40
40. 40. Matěj Mařas (CZE) AC Turnov, z. s. M (31.) Mladší žáci (31.) 2007 00:07:41
41. 41. Benjamín Vaníček (CZE) AC Turnov, z. s. M (32.) Mladší žáci (32.) 2006 00:07:41
42. 42. Karolína Kučerová (CZE) Atletika Benešov Ž (10.) Mladší žákyně (10.) 2006 00:07:42
43. 43. Michal Rada (CZE) T. J. Sokol České Budějovice M (33.) Mladší žáci (33.) 2007 00:07:43
44. 44. Tomáš Kraus (CZE) TJ Sokol SG Plzeň-Petřín M (34.) Mladší žáci (34.) 2007 00:07:44
45. 45. Adéla Šeflová (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. Ž (11.) Mladší žákyně (11.) 2007 00:07:44
46. 46. Adéla Holubová (CZE) T. J. Sokol České Budějovice Ž (12.) Mladší žákyně (12.) 2007 00:07:44
47. 47. Barbora Bystřičanová (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. Ž (13.) Mladší žákyně (13.) 2006 00:07:46
48. 48. David Surga (CZE) TJ Dukla Praha M (35.) Mladší žáci (35.) 2007 00:07:47
49. 49. Jáchym Bača (CZE) Atletika Chrudim, z.s. M (36.) Mladší žáci (36.) 2007 00:07:49
50. 50. Kateřina Šebrlová (CZE) SK Aritma Praha Ž (14.) Mladší žákyně (14.) 2006 00:07:51