# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (1.) M18 (1.) 1982 00:19:01
2. 2. Michal Špičan (CZE) Cholina M (2.) M18 (2.) 1987 00:19:33
3. 3. Michal Hroch (CZE) AK Olomouc M (3.) M18 (3.) 2003 00:19:39
4. 4. Michal Šmída (CZE) Drahanský sport team M (4.) M18 (4.) 2001 00:19:52
5. 5. Martin Lorenc (CZE) TJ Liga 100 Olomouc M (5.) M40 (1.) 1975 00:20:45
6. 6. Jan Šmída (CZE) Drahanský sport team M (6.) M18 (5.) 1999 00:21:13
7. 7. Tomáš Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (7.) M18 (6.) 1986 00:21:44
8. 8. Adam Fritscher (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (8.) M40 (2.) 1975 00:21:57
9. 9. Jan Kuchař (CZE) SDH V. Vojnice M (9.) M40 (3.) 1976 00:22:34
10. 10. Tomáš Rašner (CZE) Trisk Olomouc M (10.) M40 (4.) 1979 00:22:48
11. 11. Zbyněk Hroch (CZE) Těšetiice M (11.) M40 (5.) 1973 00:23:32
12. 12. Petr Ondryáš (CZE) TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ M (12.) M18 (7.) 1980 00:23:56
13. 13. Jiří Drtil (CZE) Lípy M (13.) M50 (1.) 1968 00:24:43
14. 14. Josef Bátěk (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (14.) M50 (2.) 1961 00:24:45
15. 15. Libor Zaťko (CZE) TJ Liga 100 Olomouc M (15.) M50 (3.) 1968 00:24:50
16. 16. Linda Lorencová (CZE) TJ Sokol Plumlov Ž (1.) Z40 (1.) 1976 00:24:58
17. 17. Marek Lapáček (CZE) Prusinovice M (16.) M40 (6.) 1976 00:24:59
18. 18. Bohuš Barbořák (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (17.) M60 (1.) 1959 00:25:25
19. 19. Magda Zdráhalová (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc Ž (2.) Z40 (2.) 1979 00:25:54
20. 20. Lenka Doubravová (CZE) Olomouc Ž (3.) Z18 (1.) 1980 00:26:01
21. 21. Petr Ondráček (CZE) KVS Olomouc M (18.) M18 (8.) 1981 00:26:04
22. 22. Jaromír Bučík (CZE) Olomouc M (19.) M60 (2.) 1957 00:26:10
23. 23. Libor Teplíček (CZE) KVS Náměšť na Hané M (20.) M50 (4.) 1968 00:26:22
24. 24. Peter Kosztyu (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (21.) M60 (3.) 1958 00:26:34
25. 25. Ludmila Písková (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc Ž (4.) Z50 (1.) 1966 00:28:02
26. 26. Sabina Hájíčková (CZE) Cholina Ž (5.) Z18 (2.) 1994 00:28:35
27. 27. Jaromír Vaněk (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (22.) M70 (1.) 1948 00:29:12
28. 28. Blažena Svačinová (CZE) Pampeliška Olomouc Ž (6.) Z50 (2.) 1952 00:29:54
29. 29. Aneta Laštůvková (CZE) Benešov Ž (7.) Z18 (3.) 2002 00:30:33
30. 30. Hana Tučková (CZE) TJ LIGA Stovkařů Olomouc Ž (8.) Z50 (3.) 1955 00:35:40
31. 31. Karel Pikal (CZE) OSŽ Česká republika M (23.) M70 (2.) 1949 00:36:19
32. 32. Jindřich Tomíšek (CZE) Orel Horní Moštěnice M (24.) M70 (3.) 1939 00:39:01