# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Chyba (CZE) Nutrend Specialized Racing M (1.) M35 (1.) 1979 00:33:36
2. 2. Vuk Vukovic (CZE) Ak Kotlarka M (2.) M35 (2.) 1976 00:34:44
3. 3. Pavel Vlk (CZE) Author Sedláček Příbram M (3.) M20 (1.) 1991 00:35:29
4. 4. David Marek (CZE) Praha 6 - Suchdol M (4.) M35 (3.) 1976 00:35:37
5. 5. Jindrich Borovsky (CZE) Hradcany M (5.) M35 (4.) 1982 00:35:46
6. 6. Martin Hejný (CZE) Silvini Madshus team M (6.) M45 (1.) 1968 00:36:35
7. 7. Jan Hejna (CZE) Malé Svatoňovice M (7.) M35 (5.) 1984 00:36:49
8. 8. Jakub Hanousek (CZE) Police nad Metují M (8.) M20 (2.) 1991 00:37:33
9. 9. Tomáš Nohejl (CZE) SK DNF M (9.) M45 (2.) 1967 00:37:43
10. 10. Karel Filip (CZE) BŘÍZA & TRUBAČ, ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ M (10.) M20 (3.) 1985 00:38:17
11. 11. Robert Sára (CZE) Roztoky M (11.) M35 (6.) 1980 00:38:38
12. 12. Lujza Sláviková (CZE) Praha 9 Ž (1.) Z20 (1.) 1988 00:38:41
13. 13. Pavel Dušek (CZE) Atletika Stará Boleslav M (12.) M55 (1.) 1960 00:39:22
14. 14. Matěj Maxa (CZE) VETERÁN VK M (13.) M35 (7.) 1975 00:39:25
15. 15. Anna-marie Hejná (CZE) Silvini Madshus team Ž (2.) Z20 (2.) 1999 00:39:29
16. 16. Richard Barcal (CZE) dos amigos M (14.) M35 (8.) 1981 00:39:35
17. 17. Michal Korchan (CZE) Roztoky M (15.) M35 (9.) 1980 00:39:42
18. 18. Michal Holeček (CZE) Gigathlon Czech Republic M (16.) M45 (3.) 1974 00:39:48
19. 19. Pavel Bohuslav (CZE) Venumteam M (17.) M20 (4.) 1997 00:40:01
20. 20. Jindřich Srb (CZE) Horoměřice (Night Run Team) M (18.) M20 (5.) 1985 00:40:45
21. 21. Václav Mikula (CZE) RUN LIKE SAP 19 M (19.) M20 (6.) 1986 00:40:46
22. 22. Jiří Stránský (CZE) KP BKÚ Mělník M (20.) M55 (2.) 1963 00:40:47
23. 23. Andrea Frantová (CZE) Lokomotiva Beroun Ž (3.) Z20 (3.) 1985 00:40:47
24. 24. Magda Nováková (CZE) Suchdol Ž (4.) Z35 (1.) 1980 00:40:58
25. 25. Jiří Hanika (CZE) Praha M (21.) M45 (4.) 1974 00:41:07
26. 26. Katarína Třísková (CZE) (Praha 6) Ž (5.) Z45 (1.) 1971 00:41:54
27. 27. Tomáš Blodek (CZE) Letiště Praha M (22.) M45 (5.) 1967 00:42:34
28. 28. Břetislav Mazgaj (CZE) Odolena Voda M (23.) M35 (10.) 1983 00:42:53
29. 29. Jaroslav Lenc (CZE) Cheza Litvinov M (24.) M35 (11.) 1979 00:42:53
30. 30. Miriam Stewartová (CZE) Spartak Praha 4 Ž (6.) Z55 (1.) 1964 00:43:33
31. 31. Roman Jung (CZE) Gigathlon Czech Republic M (25.) M35 (12.) 1979 00:43:55
32. 32. Václav Šlais (CZE) Letiště Praha M (26.) M35 (13.) 1982 00:44:02
33. 33. Jan Petera (CZE) Statenice M (27.) M35 (14.) 1975 00:44:31
34. 34. Miroslav Basel (CZE) (Kralupy n. Vltavou) M (28.) M45 (6.) 1967 00:44:45
35. 35. Dana Hradecká (CZE) Bubeneč Ž (7.) Z35 (2.) 1976 00:45:00
36. 36. Karla Mališová (CZE) USK Praha Ž (8.) Z55 (2.) 1960 00:45:30
37. 37. Vaclav Prochazka (CZE) Praha M (29.) M20 (7.) 1987 00:46:13
38. 38. Nicol Holečková (CZE) TJ Karlštejn Ž (9.) Z15 (1.) 2004 00:46:45
39. 39. Martina Podoláková (SVK) Dos Amigos Ž (10.) Z20 (4.) 1989 00:47:00
40. 40. Milena Bartíková (CZE) Dexter BSK racing Ž (11.) Z45 (2.) 1971 00:47:14
41. 41. Jan Webersinke (CZE) Štefko Running Team M (30.) M20 (8.) 1988 00:47:31
42. 42. Vendula Swiderová (CZE) Rungo pro ženy Ž (12.) Z35 (3.) 1982 00:47:48
43. 43. Andrea Šímová (CZE) Gladiator Race Team Ž (13.) Z35 (4.) 1981 00:49:03
44. 44. Zdeněk Roubal (CZE) Letiště Praha M (31.) M55 (3.) 1953 00:49:42
45. 45. Pavlína Neubergová (CZE) Letiště Praha Ž (14.) Z35 (5.) 1979 00:49:56
46. 46. Klára Březinová (CZE) Bublina Hostivice Ž (15.) Z35 (6.) 1979 00:50:04
47. 47. Kristina Řezníčková (CZE) Doběhnout A Přežít Ž (16.) Z35 (7.) 1981 00:50:49
48. 48. Veronika Pátková (CZE) Libčice nad Vltavou Ž (17.) Z20 (5.) 1987 00:51:00
49. 49. Tereza Opolecká (CZE) Opolencovi Ž (18.) Z35 (8.) 1979 00:54:19
50. 50. Kamila Korimová (CZE) MY DVA TEAM Ž (19.) Z20 (6.) 1990 00:54:45