# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Zdeněk Pinc (CZE) MMB Třebenice M (1.) 1996 00:23:08
2. 2. Jan Karko (CZE) AC Česká Lípa M (2.) 1992 00:23:22
3. 3. Petr Cmunt (CZE) AC Česká Lípa M (3.) 1996 00:24:11
4. 4. Filip Augusta (CZE) MMB Třebenice M (4.) 1990 00:24:46
5. 5. Jiří Vlček (CZE) ASK DĚČÍN M (5.) 1973 00:25:31
6. 6. Jan Řebíček (CZE) Sport team Brozany M (6.) 1982 00:26:20
7. 7. Lubomír Čapek (CZE) KÚC Bikesport Ústí nad Labem M (7.) 1974 00:26:34
8. 8. Jan Bureš (CZE) CK Slavoj Terezín-Cyklo city M (8.) 1982 00:26:42
9. 9. Jaroslav Jira (CZE) TRI CLUB HAVEN ČESKÁ LÍPA M (9.) 1971 00:26:48
10. 10. Martin Horkulič (CZE) Povrlské běhny M (10.) 1981 00:26:59
11. 11. David Grbavčic (CZE) Roudnice nad Labem M (11.) 1986 00:27:11
12. 12. Milan Vopat (CZE) Pro-Corde Chomutov M (12.) 1961 00:27:25
13. 13. Jan Chott (CZE) Ústí nad Labem M (13.) 1976 00:27:31
14. 14. Lukáš Eliáš (CZE) BK Běkodo Teplice M (14.) 1980 00:27:33
15. 15. Pavel Mráček (CZE) RoomsterClub M (15.) 1983 00:27:39
16. 16. Jaroslav Hendrych (CZE) Tri club Haven Česká Lípa M (16.) 1975 00:27:46
17. 17. Matěj Prchlík (CZE) ASK Lovosice M (17.) 2003 00:27:56
18. 18. Petr Čuchal (CZE) MMB Třebebnice M (18.) 1980 00:28:02
19. 19. Ondřej Cmunt (CZE) AC Česká Lípa M (19.) 2003 00:28:09
20. 20. Jaroslav Grosman (CZE) Ploskovice M (20.) 1980 00:28:32
21. 21. Vladimír Valtr (CZE) Roudnice nad Labem M (21.) 1967 00:28:55
22. 22. Alena Hájková (CZE) ASK Lovosice Ž (1.) 1985 00:28:56
23. 23. Harald Scheu (CZE) Praha 3 M (22.) 1969 00:29:00
24. 24. Jan Šindrbal (CZE) Roudnice nad Labem M (23.) 1990 00:29:07
25. 25. Petr Janda (CZE) Roudnice nad Labem M (24.) 1982 00:29:19
26. 26. Jonatan Rauchfuss (CZE) REVIT BUILD MTB TEAM M (25.) 2003 00:29:20
27. 27. Petr Bláha (CZE) Libochovice M (26.) 1976 00:29:30
28. 28. Barbora Králová (CZE) ASK Lovosice Ž (2.) 1998 00:29:33
29. 29. Josef Čarný (CZE) MMB Třebenice M (27.) 1973 00:29:45
30. 30. Martin Diviš (CZE) SABZO / SNB Praha M (28.) 1963 00:30:11
31. 31. Pavel Klug (CZE) Chotěšov M (29.) 1995 00:30:17
32. 32. Zdeněk Pavlíček (CZE) Polevsko M (30.) 1954 00:30:33
33. 33. Tomáš Krejčí (CZE) Sport team Brozany M (31.) 1989 00:30:42
34. 34. Jiří Kopčanský (CZE) Lovosice M (32.) 1979 00:30:42
35. 35. Martin Hájek (CZE) BTT Libochovice M (33.) 1980 00:31:18
36. 36. Vendulka Ryšavá (CZE) AC Česká Lípa Ž (3.) 2002 00:31:20
37. 37. Lenka Nekvasilová (CZE) Líbeznice Ž (4.) 1981 00:31:21
38. 38. Jan Sauer (CZE) SPONA Teplice M (34.) 1977 00:31:28
39. 39. Ivan Shamin (CZE) Petrohrad M (35.) 1993 00:31:33
40. 40. Vladimír Dlouhý (CZE) Dlouháni Roudnice M (36.) 1960 00:31:42
41. 41. Martin Švejda (CZE) Los Lovoš M (37.) 1974 00:32:05
42. 42. Ondřej Maršík (CZE) ROCK CO ROK o. s. M (38.) 1988 00:32:34
43. 43. René Pospíšil (CZE) MMB Třebenice M (39.) 1979 00:32:55
44. 44. Jaroslav Holub (CZE) Liga 100 Praha M (40.) 1962 00:32:56
45. 45. Šimon Lacko (CZE) Roudnice nad Labem M (41.) 2003 00:33:06
46. 46. Vladimír Slavík (CZE) Polepy M (42.) 1965 00:33:14
47. 47. Karel Švec (CZE) Sport team Brozany M (43.) 1980 00:33:21
48. 48. Vladimír Burda (CZE) Veslaři Bohemians Praha M (44.) 1952 00:33:28
49. 49. Oldřich Hašlar (CZE) KL Sport Most M (45.) 1977 00:33:46
50. 50. Petr Hinterholzinger (CZE) BS team M (46.) 1967 00:33:54