# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Marek Effenberger (CZE) VSK Univerzita Brno M (1.) Jři (1.) 2001 00:16:10
2. 2. Jakub Urbánek (CZE) BYAC Brno M (2.) Dci (1.) 2003 00:16:32
3. 3. Pavel Staníček (CZE) VSK Univerzita Brno M (3.) Jři (2.) 2001 00:16:32
4. 4. Petr Pazourek (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (4.) Jři (3.) 2000 00:16:35
5. 5. Filip Adámek (CZE) KOB Moira Brno M (5.) Jři (4.) 2001 00:16:49
6. 6. Martin Pohanka (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (6.) Dci (2.) 2002 00:16:52
7. 7. Jáchym Coufal (CZE) SK Žabovřesky Brno M (7.) Dci (3.) 2002 00:16:56
8. 8. Ondřej Němec (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (8.) Dci (4.) 2002 00:17:14
9. 9. Jindřich Martinec (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (9.) XM (1.) 1985 00:17:27
10. 10. Michal Šmída (CZE) Drahanský sport team M (10.) Jři (5.) 2001 00:17:35
11. 11. Ondřej Slavík (CZE) VSK Univerzita Brno M (11.) Jři (6.) 2001 00:17:37
12. 12. Michal Tešnar (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (12.) Jři (7.) 2001 00:17:47
13. 13. Lenka Masná (CZE) PSK Olymp Praha Ž (1.) Ž (1.) 1985 00:17:49
14. 14. Tomáš Růža (CZE) VSK Univerzita Brno M (13.) Dci (5.) 2005 00:17:59
15. 15. Adam Čerbák (CZE) Kakao tým M (14.) Jři (8.) 2000 00:18:01
16. 16. Martin Vodička (CZE) VSK Univerzita Brno M (15.) Jři (9.) 2000 00:18:04
17. 17. Tereza Novotná (CZE) OK99 Hradec Králové Ž (2.) Ž (2.) 1992 00:18:09
18. 18. Barbora Kopřivová (CZE) TJ Sokol Přísnotice Ž (3.) Ž (3.) 1993 00:18:12
19. 19. Tomáš Doušek (CZE) VSK Univerzita Brno M (16.) Dci (6.) 2004 00:18:25
20. 20. Lenka Jančaříková (CZE) AAC Brno Ž (4.) ŽV1 (1.) 1970 00:18:33
21. 21. Jakub Hartmann (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (17.) Dci (7.) 2003 00:18:36
22. 22. Alena Matějáková (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (5.) Jky (1.) 2000 00:18:36
23. 23. Adam Urbánek (CZE) SK Žabovřesky M (18.) Dci (8.) 2003 00:18:39
24. 24. Lucie Vaculová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (6.) Ž (4.) 1982 00:18:39
25. 25. Natálie Hluší (CZE) SK Speed Brno Ž (7.) Dky (1.) 2002 00:18:41
26. 26. Klára Mirvaldová (CZE) SportRaces Ž (8.) Ž (5.) 1993 00:19:00
27. 27. Hana Urbánková Alfery (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (9.) Ž (6.) 1982 00:19:07
28. 28. Luděk Králík (CZE) Athletic Runners Club Brno z. s. M (19.) Jři (10.) 2000 00:19:15
29. 29. František Křivánek (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (20.) Dci (9.) 2002 00:19:29
30. 30. Karolína Kleiblová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (10.) Dky (2.) 2002 00:19:30
31. 31. Vojtěch Krčma (CZE) VSK UNI BRNO M (21.) Dci (10.) 2003 00:19:45
32. 32. Lucie Johaníková (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (11.) Ž (7.) 1986 00:19:47
33. 33. Jakub Košťál (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (22.) Dci (11.) 2003 00:19:51
34. 34. Marta Klobásková (CZE) JAC Brno Ž (12.) Dky (3.) 2003 00:19:51
35. 35. Lenka Hrabovská (CZE) Agel Sport Clinic Ž (13.) Ž (8.) 1983 00:19:51
36. 36. Eva Zemánková (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (14.) Ž (9.) 1991 00:20:06
37. 37. Antonín Sekerka (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (23.) Dci (12.) 2003 00:20:10
38. 38. Veronika Burešová (CZE) ABND Racing Team Ž (15.) Dky (4.) 2005 00:20:13
39. 39. Alžběta Jeřábková (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (16.) Ž (10.) 1999 00:20:15
40. 40. Lenka Topinková (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek Ž (17.) ŽV1 (2.) 1976 00:20:16
41. 41. Klára Odehnalová (CZE) fKlidu sport team Ž (18.) ŽV1 (3.) 1979 00:20:19
42. 42. Ivana Martincová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (19.) ŽV2 (1.) 1963 00:20:21
43. 43. Barbora Názlerová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (20.) Dky (5.) 2002 00:20:26
44. 44. Adam Kosina (CZE) Přísnotice M (24.) Dci (13.) 2004 00:20:28
45. 45. Dagmar Doležalová (CZE) VSK Univerzita Brno Ž (21.) Jky (2.) 2001 00:20:35
46. 46. Martin Koumal (CZE) JetSurf Club M (25.) XM (2.) 1989 00:20:36
47. 47. Petra Seberová (CZE) AK Tišnov Ž (22.) ŽV1 (4.) 1979 00:20:39
48. 48. Jiří Čupr (CZE) Lidl M (26.) XM (3.) 1992 00:20:47
49. 49. Matyáš Oujezdský (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (27.) Dci (14.) 2003 00:20:49
50. 50. Veronika Levíčková (CZE) Lodní sporty Brno Ž (23.) Dky (6.) 2004 00:20:49