# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Wycliffe Kipkorir Biwot (KEN) Benedek Team M (1.) M (1.) 1988 00:30:34
2. 2. Vít Pavlišta (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (2.) M (2.) 1985 00:30:45
3. 3. Evans Kipngetich Tanui (KEN) Benedek Team M (3.) M (3.) 1997 00:30:51
4. 4. Benard Muinde Matheka (CZE) Benedek Team M (4.) M (4.) 1988 00:31:28
5. 5. Viktor Šinágl (CZE) PSK Olymp Praha, z.s. M (5.) M (5.) 1997 00:31:40
6. 6. Jan Janů (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (6.) M (6.) 1993 00:32:22
7. 7. Jáchym Kovář (CZE) TJ Dukla Praha M (7.) M (7.) 1996 00:32:30
8. 8. Pavel Kubričan (CZE) PSK Olymp Praha, z.s. M (8.) M (8.) 1983 00:32:35
9. 9. Jan Kreisinger (CZE) AK Kroměříž M (9.) M (9.) 1984 00:32:53
10. 10. Jakub Smetana (CZE) Eurofoam sport team M (10.) M (10.) 1996 00:33:01
11. 11. Petr Pechek (CZE) TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. M (11.) M (11.) 1983 00:33:03
12. 12. Milan Janoušek (CZE) TJ Sokol Kolín-atletika M (12.) M (12.) 1991 00:33:07
13. 13. Tomáš Edlman (CZE) ASK Slavia Praha M (13.) M (13.) 1990 00:33:10
14. 14. Michal Šmahel (CZE) ASK Slavia Praha M (14.) M (14.) 1994 00:33:13
15. 15. Roman Budil (CZE) Atletika Klatovy M (15.) M (15.) 1997 00:33:29
16. 16. Jakub Exner (CZE) Atletika Jihlava M (16.) M (16.) 1983 00:33:30
17. 17. Ladislav Kučera (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (17.) MB (1.) 1976 00:33:30
18. 18. Borek Požár (CZE) Běžecký klub F-C Kadaň M (18.) M (17.) 2000 00:33:36
19. 19. Miloš Auersvald (CZE) Spartak Praha 4 M (19.) M (18.) 1992 00:33:38
20. 20. Luboš Gaisl (CZE) AC SYNER Turnov M (20.) M (19.) 1985 00:33:55
21. 21. Jan Švadlenka (CZE) AC Mladá Boleslav z.s. M (21.) M (20.) 1986 00:34:20
22. 22. Vladimír Srb (CZE) Czech Outdoor Extreme Team M (22.) MB (2.) 1978 00:34:20
23. 23. David Pecina (CZE) MIG 36 Vrkoslavice M (23.) MB (3.) 1974 00:34:51
24. 24. Gashine Beyene Genet (ETH) Benedek Team Ž (1.) Z (1.) 1995 00:34:52
25. 25. Jan Videcký (CZE) AC ČESKÁ LÍPA M (24.) M (21.) 1985 00:34:55
26. 26. Petr Muras (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. M (25.) M (22.) 1989 00:35:09
27. 27. Michal Procházka (CZE) Univerzitní sportovní klub Praha M (26.) M (23.) 1982 00:35:20
28. 28. Petr Hošna (CZE) Atletika Písek M (27.) M (24.) 1994 00:35:21
29. 29. Michal Honzíček (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim M (28.) M (25.) 1988 00:35:31
30. 30. Zbyněk Kudrna (CZE) Enduraining Kolín M (29.) M (26.) 1980 00:35:32
31. 31. Libor Eremka (CZE) TJ Jiskra Humpolec M (30.) M (27.) 1988 00:35:47
32. 32. Jakub Rychlík (CZE) TJ Sokol Kolín-atletika M (31.) M (28.) 1994 00:35:59
33. 33. Jiří Brychta (CZE) TJ Nové Město na Moravě M (32.) M (29.) 2000 00:36:01
34. 34. Filip Žižka (CZE) AK Bílina M (33.) M (30.) 1993 00:36:01
35. 35. Matěj Švarc (CZE) ASK Slavia Praha M (34.) M (31.) 1996 00:36:11
36. 36. Vítězslav Šolc (CZE) Redpoint Teplice nad Metují M (35.) M (32.) 1991 00:36:14
37. 37. Jiří Kabelka (CZE) TJ Sokol Praha Královské Vinohrady M (36.) MB (4.) 1977 00:36:17
38. 38. Jiří Brychta (CZE) TJ Nové Město na Moravě M (37.) MB (5.) 1974 00:36:20
39. 39. David Zeman (CZE) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM M (38.) M (33.) 1992 00:36:22
40. 40. Jan Sedláček (CZE) SK Svěrák M (39.) M (34.) 1986 00:36:23
41. 41. Milan Římal (CZE) TJ Sokol Kolín-atletika M (40.) MB (6.) 1975 00:36:26
42. 42. Martin Staněk (CZE) AC Slovan Liberec M (41.) M (35.) 1986 00:36:31
43. 43. Jan Hostička (CZE) VSK FTVS Praha M (42.) MB (7.) 1979 00:36:35
44. 44. Ondřej Sedláček (CZE) SC Radotín Praha M (43.) M (36.) 1982 00:36:37
45. 45. Tadeáš Mahel (CZE) SK BABICE M (44.) M (37.) 1989 00:36:41
46. 46. Petr Harnoš (CZE) TPCA Bike Team (Kolín) M (45.) M (38.) 1986 00:36:42
47. 47. Jiří Kačírek (CZE) Buštěhrad M (46.) MB (8.) 1974 00:36:43
48. 48. Miloš Smrčka (CZE) VETERÁN VK M (47.) MD (1.) 1954 00:36:44
49. 49. Petra Pastorová (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. Ž (2.) ZG (1.) 1977 00:36:44
50. 50. Pavel Pirkl (CZE) Liberec M (48.) MB (9.) 1979 00:36:45