# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Blaha (CZE) AK Kroměříž M (1.) B (1.) 1976 00:33:09
2. 2. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (2.) A (1.) 1982 00:33:48
3. 3. Lukáš Koudelka (CZE) AK Drnovice/AC Okrouhlá/SK Olšany M (3.) A (2.) 1983 00:35:34
4. 4. Stanislav Krajča (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (4.) A (3.) 1983 00:35:37
5. 5. Petr Bořil (CZE) Moravec Sokol Benešov M (5.) A (4.) 1986 00:35:42
6. 6. Zdeněk Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (6.) A (5.) 1988 00:35:47
7. 7. Radim Perknovský (CZE) SK OOS Prostějov M (7.) A (6.) 1982 00:35:53
8. 8. Tomáš Langer (CZE) Velká Bystřice M (8.) A (7.) 1989 00:35:55
9. 9. Petr Kučera (CZE) KESBUK / Otrokovice M (9.) B (2.) 1975 00:36:04
10. 10. Jakub Sklenář (CZE) VK Olomouc M (10.) A (8.) 1983 00:36:29
11. 11. Zdeněk Hochman (CZE) SK ICA / Orel Blučina M (11.) A (9.) 1985 00:36:34
12. 12. Radim Garnol (CZE) Elite Sport Max-Training M (12.) A (10.) 1987 00:36:58
13. 13. Radek Polák (CZE) SHORT BIKE Olomouc M (13.) B (3.) 1979 00:36:59
14. 14. Pavel Adámek (CZE) Rebel Bean runners M (14.) A (11.) 1990 00:37:06
15. 15. Josef Sojka (CZE) Zapro Team M (15.) A (12.) 1987 00:37:07
16. 16. Petra Kamínková (CZE) Atletický klub Olomouc z.s. Ž (1.) G (1.) 1973 00:37:39
17. 17. Martin Lorenc (CZE) TJ Liga 100 Olomouc M (16.) B (4.) 1975 00:37:42
18. 18. Petr Hrabovský (CZE) Racers Club M (17.) A (13.) 1981 00:38:42
19. 19. Miroslav Pšenica (CZE) AO SVČ Rožnov pod Radhoštěm M (18.) A (14.) 1980 00:38:48
20. 20. Oldřich Jesenský (CZE) AK Kroměříž M (19.) A (15.) 1982 00:38:52
21. 21. Vladimír Kučera (CZE) Cyklosport Chropyně M (20.) B (5.) 1973 00:39:03
22. 22. Marek Svoboda (CZE) Fitklub Přerov M (21.) A (16.) 1995 00:39:04
23. 23. Libor Vysloužil (CZE) AC Prostějov M (22.) A (17.) 1989 00:39:10
24. 24. Jana Matějíková (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. Ž (2.) F (1.) 1990 00:39:28
25. 25. Jaromír Czmero (CZE) Hanácký větre M (23.) A (18.) 1981 00:39:33
26. 26. Dušan Olajoš (CZE) KPNP Rybí M (24.) B (6.) 1975 00:39:34
27. 27. Adam Fritscher (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (25.) B (7.) 1975 00:39:43
28. 28. Lenka Dušková (CZE) Iscarex team Česká Třebová Ž (3.) F (2.) 1980 00:39:53
29. 29. Tomáš Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (26.) A (19.) 1986 00:39:56
30. 30. Jan Frankovič (CZE) Listoprďák.cz M (27.) B (8.) 1976 00:40:21
31. 31. Josef Zálešák (CZE) Orel Vyškov M (28.) E (1.) 1967 00:40:30
32. 32. Petra Ivanová (CZE) PÍSEČNÁ Ž (4.) F (3.) 1983 00:40:35
33. 33. Marek Haluzík (CZE) DR.A.CY M (29.) B (9.) 1974 00:40:42
34. 34. Marek Horák (CZE) Olomouc M (30.) A (20.) 1990 00:40:45
35. 35. Jiří Skřeček (CZE) Sportovní klub Přerov 1908 z.s. M (31.) B (10.) 1974 00:40:48
36. 36. Petr Švorčík (CZE) ISCAREX Česká Třebová M (32.) B (11.) 1976 00:41:18
37. 37. Zbyněk Jelínek (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (33.) C (1.) 1963 00:41:19
38. 38. Petr Dohnal (CZE) Zapro AD Team M (34.) A (21.) 1981 00:41:23
39. 39. Ondřej Zela (CZE) TJ Sokol Paršovice M (35.) B (12.) 1979 00:41:27
40. 40. Jiří Balihar (CZE) Olomouc M (36.) B (13.) 1973 00:41:32
41. 41. Jitka Hudáková (CZE) Durikam team Trenčín (SK) Ž (5.) G (2.) 1971 00:41:42
42. 42. Michal Sadloň (CZE) Ďurikam Trenčín M (37.) B (14.) 1978 00:42:18
43. 43. Petr Punge (CZE) Sportovní klub Přerov 1908 z.s. M (38.) C (2.) 1967 00:42:51
44. 44. Jiří Jakeš (CZE) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM M (39.) B (15.) 1977 00:43:04
45. 45. Oldřich Adámek (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (40.) C (3.) 1966 00:43:10
46. 46. Lenka Hrabovská (CZE) Agel Sport Clinic Ž (6.) F (4.) 1983 00:43:13
47. 47. Tomáš Tvarůžka (CZE) Bez klubové příslušnosti M (41.) B (16.) 1972 00:43:15
48. 48. Alena Losertová (CZE) Intrener Opava Ž (7.) F (5.) 1988 00:43:34
49. 49. Martin Hráček (CZE) SVVAT Tučapy M (42.) A (22.) 1988 00:43:36
50. 50. Eva Zemánková (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (8.) F (6.) 1991 00:43:38