# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Zdeněk Pinc (CZE) MMB Třebenice M (1.) M39 (1.) 1996 00:33:42
2. 2. Jan Zaloudek (CZE) AK Most M (2.) M39 (2.) 1981 00:34:31
3. 3. Jan Rada (CZE) Štefko Running Team M (3.) M59 (1.) 1969 00:35:40
4. 4. Miroslav Daňko (CZE) ASK Děčín M (4.) M49 (1.) 1977 00:35:46
5. 5. Jiří Vlček (CZE) ASK DĚČÍN M (5.) M49 (2.) 1973 00:36:52
6. 6. Lukáš Landovský (CZE) Jablonec nad Nisou M (6.) M39 (3.) 1994 00:37:45
7. 7. Václav Šlechta (CZE) Ústí nad Labem M (7.) M39 (4.) 1998 00:37:45
8. 8. Miloslav Petrášek (CZE) TJ Rumburk M (8.) M49 (3.) 1978 00:37:46
9. 9. Stanislav Ouzký (CZE) Jirkov (Krušnohorci Jirkov) M (9.) M49 (4.) 1974 00:37:47
10. 10. Josef Unger (CZE) Světlo pro svět - Litvínov M (10.) M49 (5.) 1978 00:37:53
11. 11. Martin Růžička (CZE) Little Rose Team M (11.) M39 (5.) 1983 00:38:02
12. 12. David Sirůček (CZE) Multisport team M (12.) M39 (6.) 1987 00:38:08
13. 13. Tomáš Brychta (CZE) thletic club Ústí nad Labem M (13.) M39 (7.) 1993 00:38:54
14. 14. Jan Chott (CZE) Ústí nad Labem M (14.) M49 (6.) 1976 00:39:15
15. 15. Miroslav Svoboda (CZE) KOMASTAV DS Ústí nad Labem M (15.) M49 (7.) 1971 00:39:16
16. 16. Michal Jalovecký (CZE) TJ Doksy M (16.) M49 (8.) 1977 00:39:21
17. 17. Petr Šmíd (CZE) Baník Osek M (17.) M59 (2.) 1969 00:39:26
18. 18. Michal Stumpf (CZE) Rozběháme Most M (18.) M39 (8.) 1980 00:39:29
19. 19. Miroslav Unger (CZE) Most M (19.) M49 (9.) 1978 00:39:40
20. 20. Pavel Budín (CZE) Predator Workout Ústí nad Labem M (20.) M39 (9.) 1993 00:39:45
21. 21. Pavel Stuchlý (CZE) Brozany nad Ohří M (21.) M39 (10.) 1990 00:40:40
22. 22. Ján Lörinc (CZE) Ústí nad Labem M (22.) M49 (11.) 1972 00:40:51
23. 23. Martin Horkulič (CZE) Povrlské běhny M (23.) M39 (11.) 1981 00:40:54
24. 24. Tomáš Ovčačík (CZE) Březno u Chomutova M (24.) M49 (12.) 1972 00:41:16
25. 25. Jarmila Sobecká (CZE) USK Provod Ústí nad Labem Ž (1.) Z49 (1.) 1977 00:41:29
26. 26. Ladislav Vojtěchovský (CZE) VitaSport.cz (Krupka -Unčín) M (25.) M39 (12.) 1980 00:41:37
27. 27. Jaroslava Bredlová (CZE) Ústí nad Labem Ž (2.) Z39 (1.) 1987 00:41:39
28. 28. Karel Klinkáček (CZE) Děčín M (26.) M59 (5.) 1967 00:41:45
29. 29. Zdeněk Jahoda (CZE) Eddie Edwards Team M (27.) M49 (13.) 1977 00:42:01
30. 30. Jiří Masorsič (CZE) Střížák (Ústí n. Labem) M (28.) M59 (6.) 1963 00:42:08
31. 31. Milan Dufek (CZE) Už tam budeeem?! M (29.) M49 (14.) 1978 00:42:17
32. 32. Jindřich Fischer (CZE) M (30.) M39 (13.) 1987 00:42:22
33. 33. Petr Vácha (CZE) VAPE Jablonec nad Nisou M (31.) M60+ (1.) 1954 00:42:26
34. 34. Lenka Berrouche (CZE) USK Praha Ž (3.) Z39 (2.) 1980 00:42:39
35. 35. Pavel Vorlik (CZE) Řehlovice, Stadice M (32.) M59 (7.) 1966 00:42:52
36. 36. Barbora Radová (CZE) Štefko running team Ž (4.) Z50+ (1.) 1967 00:43:00
37. 37. Zdeněk Kacíř (CZE) LOUČNA 956 M (33.) M60+ (2.) 1956 00:43:23
38. 38. Petr Pohůnek (CZE) USK Provod Ústí nad Labem M (34.) M49 (15.) 1974 00:43:25
39. 39. Lenka Bucharová (CZE) Ústí nad Labem Ž (5.) Z50+ (2.) 1969 00:43:26
40. 40. Ivana Vávrů (CZE) TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. Ž (6.) Z39 (3.) 1988 00:43:57
41. 41. Karel Linhart (CZE) M (35.) M60+ (3.) 1950 00:44:03
42. 42. Michal Ippoldt (CZE) M (36.) M49 (16.) 1975 00:44:10
43. 43. Radek Ženíšek (CZE) TJ DOKSY M (37.) M49 (17.) 1976 00:44:17
44. 44. Jiří Kapitán (CZE) Ústí nad Labem M (38.) M59 (8.) 1962 00:44:20
45. 45. Miloš Hruška (CZE) Větruše Ústí nad Labem M (39.) M49 (18.) 1970 00:44:23
46. 46. Maroslav Civín (CZE) Spona Teplice M (40.) M49 (19.) 1979 00:44:32
47. 47. Karel Grasl (CZE) Postoloprty M (41.) M49 (20.) 1971 00:44:38
48. 48. Jiří Marek (CZE) Spona Teplice M (42.) M39 (14.) 1981 00:44:44
49. 49. Zbyněk Bařtipán (CZE) Los Kafos (Ústí n. Labem) M (43.) M49 (21.) 1973 00:45:00
50. 50. Miroslav Volf (CZE) TJ Slávie Chomutov M (44.) M49 (22.) 1973 00:45:03