# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Milan Hochmut (CZE) AK ŠKODA Plzeň M (1.) M20 (1.) 1987 02:41:26
2. 2. Libor Eremka (CZE) TJ Jiskra Humpolec M (2.) M20 (2.) 1988 02:44:43
3. 3. Jan Videcký (CZE) AC ČESKÁ LÍPA M (3.) M20 (3.) 1985 02:44:52
4. 4. Radek Brunner (CZE) SK BABICE M (4.) M40 (1.) 1974 02:46:48
5. 5. Radka Churaňová (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov Ž (1.) Ž40 (1.) 1977 02:55:41
6. 6. Michal Černý (CZE) TRISK České Budějovice M (5.) M40 (2.) 1978 02:59:49
7. 7. Tomáš Friedl (CZE) Sám za sebe M (6.) M40 (3.) 1979 03:00:53
8. 8. Konstantin Kasík (CZE) JKM Tábor M (7.) M40 (4.) 1978 03:01:15
9. 9. Marek Jirásek (CZE) TJ SOKOL KBELY PRAHA M (8.) M40 (5.) 1973 03:02:43
10. 10. Marcel Šulej (CZE) ToniCzech Runners Club M (9.) M20 (4.) 1980 03:05:41
11. 11. Jiří Horčička (CZE) SDH Ostřetín M (10.) M20 (5.) 1981 03:06:42
12. 12. Kateřina Kašparová (CZE) Maratón klub Kladno Ž (2.) Ž20 (1.) 1986 03:10:06
13. 13. Michal Černý (CZE) MAGNA Liberec M (11.) M50 (1.) 1964 03:10:10
14. 14. Miroslav Štefl (CZE) Baroko maraton M (12.) M40 (6.) 1972 03:11:05
15. 15. Ivan Šarlinger (CZE) SC MARATHON PLZEŇ,Z.S. M (13.) M40 (7.) 1974 03:13:03
16. 16. Dušan Miškovič (CZE) Cross Running Plzeň M (14.) M40 (8.) 1971 03:14:48
17. 17. Mirek Touška (CZE) Fitness Svět pod Palmovkou M (15.) M20 (6.) 1988 03:22:35
18. 18. Jan Pojsl (CZE) Intelis Písek M (16.) M40 (9.) 1972 03:23:21
19. 19. Ctibor Kačer (CZE) Borci od soutoku M (17.) M20 (7.) 1982 03:24:02
20. 20. Tomáš Jirkal (CZE) Kaplanka M (18.) M20 (8.) 1987 03:35:16
21. 21. Jan Němec (CZE) Plzeňští běžci KLUB M (19.) M40 (10.) 1978 03:35:53
22. 22. Daniel Reiprich (CZE) Hvozd M (20.) M40 (11.) 1970 03:36:51
23. 23. Zdeněk Braum (CZE) New Roll Runners M (21.) M20 (9.) 1999 03:40:00
24. 24. Vladimír Chvátal (CZE) Úvaly M (22.) M50 (2.) 1967 03:42:45
25. 25. Zdeněk Plachý (CZE) Endurance Lab M (23.) M40 (12.) 1974 03:43:00
26. 26. Jiří Havránek (CZE) Na Sekerách Záluží M (24.) M40 (13.) 1972 03:44:21
27. 27. Pavel Sedlák (CZE) MARATON KLUB SEITL OSTRAVA M (25.) M40 (14.) 1971 03:46:16
28. 28. Milan Brož (CZE) M (26.) M20 (10.) 1982 03:52:17
29. 29. Michael Scheuringer (CZE) Trirun Linz M (27.) M40 (15.) 1971 03:56:10
30. 30. Ivan Raffay (CZE) ŠTEFKO RUNNING TEAM M (28.) M50 (3.) 1966 03:56:32
31. 31. Petr Nejedlý (CZE) Praha 5 M (29.) M40 (16.) 1974 03:58:43
32. 32. Jiří Tomášek (CZE) Boršov nad Vltavou M (30.) M50 (4.) 1969 03:59:58
33. 33. Vlastimil Dvořáček (CZE) DOUDLEBY nad ORLICÍ M (31.) M60 (1.) 1959 04:00:34
34. 34. Luboš Fistr (CZE) VSK Profi Plzeň M (32.) M40 (17.) 1976 04:00:36
35. 35. Žaneta Havalcová (CZE) MP Praha Ž (3.) Ž20 (2.) 1983 04:07:01
36. 36. Jakub Řehořek (CZE) 50RUN M (33.) M20 (11.) 1987 04:09:57
37. 37. Martin Toman (CZE) SK Babice M (34.) M40 (18.) 1971 04:12:16
38. 38. Martin Leitl (CZE) Cross Running Plzeň M (35.) M40 (19.) 1972 04:12:37
39. 39. Josef Beránek (CZE) Krušovice (Maraton Klub Kladno) M (36.) M60 (2.) 1958 04:17:17
40. 40. Vladimír Pavlinský (CZE) New Roll Runners M (37.) M50 (5.) 1969 04:23:09
41. 41. Jiří Pucholt (CZE) Unhošť (TJ Sokol Unhošť) M (38.) M60 (3.) 1959 04:25:49
42. 42. Miroslav Osladil (CZE) AK Olomouc M (39.) M60 (4.) 1952 04:31:22
43. 43. Martina Medřická (CZE) Ž (4.) Ž20 (3.) 1991 04:32:06
44. 44. Ivana Šarlingerová (CZE) SC MARATHON PLZEŇ , z.s. Ž (5.) Ž40 (2.) 1975 04:32:44
45. 45. Herbert Emil Orlinger (CZE) Der Multimarathoni aus OÖ M (40.) M50 (6.) 1960 04:34:25
46. 46. Jana Pavlinská (CZE) New Roll Runners Ž (6.) Ž20 (4.) 2001 04:41:51
47. 47. Miroslav Vostry (CZE) Maratón klub Kladno M (41.) M40 (20.) 1977 04:48:51
48. 48. Michal Rezek (CZE) PIM Kings Říčany M (42.) M50 (7.) 1965 04:53:27
49. 49. Jan Dolejš (CZE) AO TJ Sokol Unhošť M (43.) M70 (1.) 1949 04:53:34
50. 50. Martina Němečková (CZE) SK Čtyři Dvory České Budějovice Ž (7.) Ž50 (1.) 1965 04:57:28