# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Černý (CZE) AK Škoda Plzeň M (1.) M20 (1.) 1991 00:35:20
2. 2. Nobuyuki Yamaguchi (CZE) Daikin Industires Czech Republic M (2.) M50 (1.) 1967 00:36:17
3. 3. Tomáš Stančík (CZE) Plzeň M (3.) M40 (1.) 1976 00:37:16
4. 4. Teodora Chvalová (CZE) Forrest Gump Team Ž (1.) Ž20 (1.) 1990 00:37:31
5. 5. Dimitrije Crnokrak (CZE) ZF Engineering Plzeň M (4.) M20 (2.) 1982 00:37:40
6. 6. Petr Hrabák (CZE) AF Team Plzeň M (5.) M20 (3.) 1989 00:37:49
7. 7. Petr Pešek (CZE) AF ELITE TEAM M (6.) M20 (4.) 1990 00:38:31
8. 8. Adam Matulka (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek M (7.) M20 (5.) 2001 00:39:50
9. 9. Jaroslav Stahl (CZE) Kladrubska pětka 16.9.2018 - SV Stříbro M (8.) M20 (6.) 1980 00:39:58
10. 10. Lukáš Hodaň (CZE) SAFEREX - AF TEAM PLZEŇ M (9.) M20 (7.) 1980 00:39:58
11. 11. Jaroslav Váňa (CZE) SK Plzeň Bolevec M (10.) M40 (2.) 1979 00:41:48
12. 12. Jan Magoči (CZE) Střelské Hoštice M (11.) M20 (8.) 1991 00:41:59
13. 13. Zbyněk Mach (CZE) Tri Klub Příbram M (12.) M40 (3.) 1970 00:42:18
14. 14. Jiří Vrabec (CZE) OSŽ Česká republika M (13.) M50 (2.) 1961 00:43:39
15. 15. Zdeněk Procházka (CZE) ACES Team Karlovy Vary M (14.) M50 (3.) 1967 00:43:59
16. 16. Martin Špína (CZE) Nilfisk ALTO pro cycling team M (15.) M40 (4.) 1974 00:45:05
17. 17. Martin Pavelek (CZE) Eurosoftware M (16.) M20 (9.) 1987 00:45:13
18. 18. Helena Adamcová (CZE) PSP - klub koloběhu Plzeň Ž (2.) Ž40 (1.) 1975 00:45:17
19. 19. Václav Král (CZE) Rozběháme Česko-Litice M (17.) M20 (10.) 1983 00:46:49
20. 20. Klára Lokajíčková (CZE) AF team Plzeň Ž (3.) Ž20 (2.) 2000 00:47:57
21. 21. Jana Hocká (CZE) Rozběháme Česko Ž (4.) Ž20 (3.) 1980 00:48:34
22. 22. Věra Záhorová (CZE) Hrádek Ž (5.) Ž20 (4.) 1985 00:48:35
23. 23. Pavel Les (CZE) Burger Maniacs Plzeň M (18.) M20 (11.) 1988 00:48:37
24. 24. Věra Hamplová (CZE) Plzeň Ž (6.) Ž20 (5.) 1988 00:49:39
25. 25. Gabriela Janásová (CZE) AF TEAM PLZEŇ Ž (7.) Ž40 (2.) 1977 00:49:49
26. 26. Zdeňka Pěčková (CZE) AF TEAM Plzeň Ž (8.) Ž40 (3.) 1976 00:50:05
27. 27. Milan Skála (CZE) Čenkov M (19.) M50 (4.) 1960 00:50:15
28. 28. Věra Bielková (CZE) I.PKO Praha Ž (9.) Ž40 (4.) 1976 00:53:10
29. 29. Vojtěch Červený (CZE) AF TEAM PLZEŇ M (20.) žáci (1.) 2007 00:53:35
30. 30. Petr Janový (CZE) AC- TRIAL PLZEŇ M (21.) M70 (1.) 1945 00:54:40
31. 31. David Lukeš (CZE) Ejpovice M (22.) M40 (5.) 1970 00:57:49
32. 32. Pavel Černý (CZE) JISKRA KŘELOVICE M (23.) M50 (5.) 1965 00:57:54
33. 33. Vladimíra Hodaňová (CZE) AF TEAM PLZEŇ Ž (10.) Ž50 (1.) 1960 00:58:01
34. 34. Tereza Šarlingerová (CZE) Horní Bělá Ž (11.) žačky (1.) 2007 00:58:37
35. 35. Andrea Lišková (CZE) Zdemyslice Ž (12.) Ž20 (6.) 1981 00:58:54
36. 36. Jarek Berdych (CZE) Nebeští běžci Kaznějov M (24.) M50 (6.) 1965 00:58:55
37. 37. Miloš Polák (CZE) Zkumavky M (25.) M60 (1.) 1950 00:59:35
38. 38. Milada Krauseová (CZE) Rokycany Ž (13.) Ž40 (5.) 1979 01:02:46
39. 39. Dana Michnicová (CZE) KAREL Ž (14.) Ž40 (6.) 1971 01:04:12
40. 40. Jiří Pejpal (CZE) TJ Liga 100 Praha M (26.) M70 (2.) 1934 01:19:41