# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Ocásek (CZE) rehabilitace Hanka Krnov M (1.) A (1.) 1980 00:51:25
2. 2. Jan Zemaník (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (2.) A (2.) 1990 00:52:12
3. 3. Jiří Pytlík (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (3.) A (3.) 1991 00:53:55
4. 4. Marek Radomský (CZE) OSTRAVA-Poruba M (4.) A (4.) 1989 00:56:05
5. 5. Jan Lachnit (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (5.) A (5.) 1980 00:56:11
6. 6. Dan Šindelek (CZE) MK Seitl Ostrava/Frýdek-Místek M (6.) C (1.) 1965 00:56:31
7. 7. Petr Hvolka (CZE) JUMP SPORT Frýdek - Místek M (7.) B (1.) 1975 00:56:36
8. 8. Jakub Boček (CZE) Stevens Bolatice M (8.) A (6.) 1987 00:56:53
9. 9. Ondřej Dominik (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. M (9.) B (2.) 1977 00:56:59
10. 10. Aleš Velička (CZE) Crivit outdoor team M (10.) B (3.) 1973 00:57:19
11. 11. Marek Škapa (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (11.) B (4.) 1971 00:57:31
12. 12. Jakub Weimann (CZE) SK Oceláři Ostrava M (12.) B (5.) 1973 00:58:40
13. 13. Vladimír Mazánek (CZE) HO Start Ostrava M (13.) B (6.) 1979 00:59:18
14. 14. Petra Pastorová (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. Ž (1.) F (1.) 1977 00:59:54
15. 15. Radomír Březina (CZE) !!! OSTRAVA !!! M (14.) C (2.) 1967 01:00:01
16. 16. Marius Rebisz (CZE) Easy Run Racibórz M (15.) B (7.) 1971 01:00:14
17. 17. Tomáš Věnsek (CZE) Štefko running team M (16.) A (7.) 1993 01:00:21
18. 18. Petr Škrabánek (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. M (17.) C (3.) 1960 01:00:55
19. 19. Rosťa Kolich (CZE) BK SAK Ložiska Karviná M (18.) C (4.) 1964 01:01:11
20. 20. Martin Hořínek (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (19.) A (8.) 1981 01:01:51
21. 21. Rostislav Trávníček (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (20.) C (5.) 1968 01:02:22
22. 22. Jakub Němec (CZE) Caramba Team Bolatice M (21.) A (9.) 1984 01:02:25
23. 23. Petr Pražák (CZE) Iz 40,31 M (22.) A (10.) 1983 01:03:04
24. 24. Piotr Jeziorski (CZE) Caramba Team - PL M (23.) B (8.) 1978 01:03:29
25. 25. Ondřej Vašíček (CZE) BK Olbramice M (24.) A (11.) 1987 01:03:31
26. 26. Petr Chovanec (CZE) BK SaK Ložiska Karviná M (25.) B (9.) 1973 01:03:32
27. 27. Michak Kasina (CZE) Kasici M (26.) A (12.) 1983 01:03:50
28. 28. Jiří Karásek (CZE) MARATON KLUB SEITL OSTRAVA M (27.) B (10.) 1975 01:04:04
29. 29. Roman Baláž (CZE) Baláž EXTREME-TEAM Frenštát pod Radhoštěm M (28.) C (6.) 1965 01:04:24
30. 30. Martin Řezáč (CZE) Musching team Ostrava M (29.) A (13.) 1982 01:04:30
31. 31. Lubomír Vachutka (CZE) Nadace Leontýnka M (30.) A (14.) 1995 01:04:31
32. 32. Kazimir Grycman (CZE) Ciechovice PL M (31.) B (11.) 1972 01:05:20
33. 33. Petr Jorníček (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (32.) C (7.) 1965 01:05:45
34. 34. Hana Legerská (CZE) SSK Vítkovice, z.s. Ž (2.) E (1.) 1985 01:05:47
35. 35. Dariusz Ratajczak (CZE) CZERNIONKA-CESZCZYNY M (33.) B (12.) 1975 01:05:53
36. 36. Malcolm Collen (GBR) Team GB!!! (Ostrava) M (34.) C (8.) 1960 01:06:01
37. 37. Zbyněk Ocásek (CZE) MP Krnov M (35.) B (13.) 1977 01:06:03
38. 38. Tomáš Vitásek (CZE) Slipka gym M (36.) B (14.) 1975 01:06:13
39. 39. Valdemar Schubert (CZE) BK Ludgeřovice M (37.) B (15.) 1974 01:06:17
40. 40. Petr Polášek (CZE) Bobrovníky M (38.) B (16.) 1976 01:06:46
41. 41. Radek Artim (CZE) BK Ludgeřovice M (39.) B (17.) 1970 01:07:03
42. 42. Tamara Hudečková (CZE) Fialové kobry Ž (3.) F (2.) 1984 01:07:08
43. 43. Adam Galdia (CZE) HEROESRACE M (40.) B (18.) 1977 01:07:15
44. 44. Petr Čížek (CZE) Behej Poděbrady M (41.) A (15.) 1984 01:07:19
45. 45. Patrik Hanzlík (CZE) Dolní Benešov - Zábřeh M (42.) A (16.) 1982 01:07:20
46. 46. Karel Kravčík (CZE) BK SaK Ložiska Karviná M (43.) D (1.) 1956 01:07:33
47. 47. Roman Slowioczek (CZE) MARATON KLUB SEITL OSTRAVA Z.S. M (44.) D (2.) 1959 01:07:57
48. 48. Zuzana Jurajdová (CZE) Bílovec Ž (4.) F (3.) 1984 01:07:59
49. 49. Luděk Štýbar (CZE) Porubští rafani M (45.) C (9.) 1969 01:08:07
50. 50. Ondřej Koktan (CZE) BK Olbramice M (46.) A (17.) 1998 01:08:16