# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jan Kolárik (CZE) Edhouse.cz M (1.) 1990 00:09:51
2. 2. Andrej Višněvský (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team M (2.) 1992 00:10:44
3. 3. Jiří Kubíček (CZE) M (3.) 1992 00:11:27
4. 4. Josef Hubáček (CZE) Kesbuk M (4.) 1974 00:11:51
5. 5. Ondřej Dvorský (CZE) M (5.) 1989 00:12:03
6. 6. Dalibor Jedlička (CZE) SSK Vítkovice M (6.) 1991 00:12:12
7. 7. Adam Gajdůšek (CZE) M (7.) 2001 00:12:14
8. 8. Ivo Haničinec (CZE) BS Slopné M (8.) 1967 00:12:17
9. 9. Marek Spurný (CZE) Výukové Vymalovánky M (9.) 1976 00:12:23
10. 10. Miroslav Švihel (CZE) BS SLOPNÉ M (10.) 1959 00:12:24
11. 11. Daniel Brázdil (CZE) Continental Barum- Ultra: Warr M (11.) 1975 00:12:39
12. 12. Zdeněk Jonášek (CZE) SK Tlumačova M (12.) 1983 00:12:46
13. 13. Petr Pančocha (CZE) Ludkovice M (13.) 1973 00:12:48
14. 14. Libor Reich (CZE) Mattoni Free Run Zlín M (14.) 1980 00:12:49
15. 15. Veronika Jínková (CZE) AK Drnovice Ž (1.) 1987 00:13:08
16. 16. Ondřej Hubáček (CZE) Biathlon Halenkovice M (15.) 2008 00:13:45
17. 17. Vinati Docziová (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team Ž (2.) 1978 00:13:59
18. 18. Martin Macek (CZE) EASY FITNESS ZLÍN M (16.) 1983 00:14:03
19. 19. František Krutílek (CZE) M (17.) 1973 00:14:14
20. 20. Olga Pekařová (CZE) Lukov Ž (3.) 1985 00:14:25
21. 21. Zuzana Fišerová (CZE) Kolokroužek Zlín Ž (4.) 1980 00:14:41
22. 22. Libor Železník (CZE) Biathlon Halenkovice M (18.) 1979 00:14:43
23. 23. Vlastimil Gajdůšek (CZE) M (19.) 1985 00:14:44
24. 24. Vít Jelínek (CZE) SKOB ZLÍN M (20.) 1952 00:14:54
25. 25. Dhuni Vančát (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team M (21.) 1972 00:15:06
26. 26. Radim Valerián (CZE) M (22.) 1976 00:15:14
27. 27. Jiří Prokop (CZE) CGS-TYRES M (23.) 1957 00:15:20
28. 28. Martin Vaculík (CZE) Výukové vymalovánky M (24.) 1989 00:15:31
29. 29. Lucie Košinová (CZE) Ž (5.) 2002 00:15:39
30. 30. Zbyněk Schneider (CZE) M (25.) 1968 00:15:46
31. 31. Natálie Pavlenková (CZE) Ž (6.) 2010 00:15:49
32. 32. Pavel Freitinger (CZE) M (26.) 1965 00:15:50
33. 33. Petr Riessler (CZE) Zlín M (27.) 1973 00:15:56
34. 34. Ladislav Višněvský (CZE) M (28.) 1963 00:16:14
35. 35. Divyata Malíšková (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team Ž (7.) 1980 00:16:18
36. 36. Jiří Vidomus (CZE) M (29.) 1954 00:16:38
37. 37. Agnikana Šenkýřová (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team Ž (8.) 1979 00:16:38
38. 38. Iveta Macek (CZE) E SY FITNESS ZLÍN Ž (9.) 1988 00:16:39
39. 39. Pavel Kupec (CZE) LIGA 100 M (30.) 1944 00:16:49
40. 40. Karel Batík (CZE) M (31.) 1969 00:16:55
41. 41. Kristýna Marková (CZE) Ž (10.) 1983 00:16:56
42. 42. Martin Valerián (CZE) M (32.) 2003 00:16:58
43. 43. Andrea Damíková (CZE) Ž (11.) 2002 00:17:03
44. 44. Kristýna Chudárková (CZE) Ž (12.) 2004 00:17:03
45. 45. Vanda Dospíšilová (CZE) Ž (13.) 1996 00:17:04
46. 46. Ondřej Pokluda (CZE) SP Malenovice M (33.) 1970 00:17:08
47. 47. Pavla Višněvská (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team Ž (14.) 1963 00:17:11
48. 48. David Čech (CZE) Chevers team M (34.) 1970 00:17:16
49. 49. David Dospíšil (CZE) M (35.) 1969 00:17:45
50. 50. Anežka Janečková (CZE) AK ZLÍN Ž (15.) 1948 00:17:57