# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Chyba (CZE) Nutrend Specialized Racing M (1.) MUŽI (1.) 1979 00:30:24
2. 2. Pavel Vlk (CZE) Author Sedláček Příbram M (2.) MUŽI (2.) 1991 00:33:11
3. 3. Jan Klauda (CZE) VK Slavia M (3.) MUŽI (3.) 1998 00:33:14
4. 4. Marek Jerie (CZE) TJ Magla M (4.) MUŽI (4.) 1983 00:34:20
5. 5. Jiří Vašina (CZE) BK SAK Ložiska Karviná M (5.) MUŽI (5.) 1974 00:35:01
6. 6. Ondřej Matlach (CZE) Moose Power M (6.) MUŽI (6.) 1984 00:35:38
7. 7. Jan Beránek (CZE) Adidas Runners Prague M (7.) MUŽI (7.) 1995 00:35:42
8. 8. Matěj Maxa (CZE) VETERÁN VK M (8.) MUŽI (8.) 1975 00:36:37
9. 9. Karel Kodr (CZE) VODIČI/PACEMAKERS M (9.) M (1.) 1970 00:37:43
10. 10. Lujza Sláviková (CZE) Praha 9 Ž (1.) W (1.) 1988 00:37:50
11. 11. Petra Hašková (CZE) Černošice Ž (2.) ŽENY (1.) 1995 00:39:46
12. 12. Bianka Mičke (CZE) Adidas Runners Prague Ž (3.) ŽENY (2.) 1997 00:39:57
13. 13. Patrik Waldhans (CZE) Barbarian Extreme Team M (10.) M (2.) 1991 00:40:14
14. 14. Karolina Portellová (CZE) RAMIRENT Barbarian Extreme Team Ž (4.) W (2.) 1984 00:40:16
15. 15. Vítězslav Olšovský (CZE) Báječné ženy v běhu M (11.) MUŽI (9.) 1983 00:40:33
16. 16. Tereza Tocháčková (CZE) Barbarian Extreame Team Ž (5.) ŽENY (3.) 1997 00:40:56
17. 17. Jindřich Srb (CZE) Horoměřice (Night Run Team) M (12.) M (3.) 1985 00:41:58
18. 18. Kateřina Emingerová (CZE) Night Run Team Ž (6.) W (3.) 1990 00:42:02
19. 19. Tomáš Blodek (CZE) Letiště Praha M (13.) M (4.) 1967 00:43:10
20. 20. Milena Bartíková (CZE) Dexter BSK racing Ž (7.) W (4.) 1971 00:43:15
21. 21. Pavel Němec (CZE) Sk Zlončice M (14.) MUŽI (10.) 1973 00:43:32
22. 22. Pavlína Neubergová (CZE) Letiště Praha Ž (8.) ŽENY (4.) 1979 00:45:34
23. 23. Šárka Sejkorová (CZE) Horoměřice Ž (9.) W (5.) 1978 00:46:35
24. 24. Vít Jirásek (CZE) Běžecký tým Nemocnice na Homolce M (15.) MUŽI (11.) 1976 00:46:50
25. 25. Pavel Řezníček (CZE) Doběhnout a přežít M (16.) M (5.) 1980 00:47:09
26. 26. Kristina Řezníčková (CZE) Doběhnout A Přežít Ž (10.) W (6.) 1981 00:47:10
27. 27. Michal Kulhavý (CZE) Náhodní Kolemjdoucí M (17.) M (6.) 1991 00:47:18
28. 28. Tereza Vacková (CZE) Náhodní Kolemjdoucí Ž (11.) W (7.) 1995 00:47:18
29. 29. Kamila Korimová (CZE) MY DVA TEAM Ž (12.) W (8.) 1990 00:49:00
30. 30. Veronika Pátková (CZE) Libčice nad Vltavou Ž (13.) W (9.) 1987 00:49:01
31. 31. Adam Kaczko (CZE) Volary M (18.) M (7.) 1980 00:49:02
32. 32. Petr Mahel (CZE) Běžouni z Klánovického lesa M (19.) MUŽI (12.) 1981 00:49:05
33. 33. Petra Bačkovská (CZE) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY Ž (14.) W (10.) 1978 00:49:12
34. 34. Lucie Martincová (CZE) Praha Ž (15.) W (11.) 1974 00:49:16
35. 35. Lucie Jelínková (CZE) Praha 13 Ž (16.) ŽENY (5.) 1989 00:49:23
36. 36. Jan Webersinke (CZE) Štefko Running Team M (20.) M (8.) 1988 00:49:36
37. 37. Zuzana Jelínková (CZE) Štefko running team Ž (17.) W (12.) 1989 00:49:41
38. 38. Jiří Charvát (CZE) Jilemnice M (21.) M (9.) 1992 00:50:10
39. 39. Judita Andršová (CZE) Stg Most Ž (18.) W (13.) 1991 00:50:15
40. 40. Klára Komárková (CZE) Letiště Praha Ž (19.) W (14.) 1988 00:52:05
41. 41. Lenka Neumannová (CZE) Team Letiště Praha Ž (20.) ŽENY (6.) 1968 00:52:14
42. 42. Pavlína Beňová (CZE) Gigathlon Czech Republic Ž (21.) W (15.) 1970 00:52:14
43. 43. Zdeněk Fiala (CZE) Praha 6 M (22.) M (10.) 1955 00:52:30
44. 44. Martina Petrová (CZE) Praha 8 Ž (22.) W (16.) 1968 00:52:30
45. 45. Simona Durďáková (CZE) Praha 6 Ž (23.) W (17.) 1994 00:52:43
46. 46. Petra Emilie Votočková (CZE) Gigathlon Czech Republic Ž (24.) ŽENY (7.) 1984 00:52:47
47. 47. Monika Bodláková (CZE) Praha Ž (25.) W (18.) 1984 00:52:54
48. 48. Jiří Martiňák (CZE) Praha M (23.) M (11.) 1974 00:53:38
49. 49. Věra Nuňezová (CZE) Praha Ž (26.) W (19.) 1972 00:53:42
50. 50. Kamila Tkadlecová (CZE) Únětický pivovar Ž (27.) W (20.) 2007 00:55:32