# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Lubomír Knápek (CZE) LK Šumperk M (1.) M60 (1.) 1959 00:34:27
2. 2. Bedřich Vynikal (CZE) AVA Olomouc M (2.) M60 (2.) 1952 00:35:13
3. 3. Alena Losertová (CZE) Zapro - Team Skoky Ž (1.) Z18 (1.) 1988 00:35:58
4. 4. Ladislav Špacír (CZE) TJ Lokomotiva Břeclav M (3.) M60 (3.) 1955 00:36:14
5. 5. Kateřina Ondrušík (CZE) AK Šternberk M (4.) Z18 (2.) 1983 00:36:20
6. 6. Jana Václavková (CZE) Liga stovkařů Olomouc Ž (2.) Z18 (3.) 1989 00:36:44
7. 7. Iva Kavánková (CZE) SK OB Zlín Ž (3.) Z18 (4.) 1997 00:36:53
8. 8. Veronika Drtilová (CZE) Litovel Ž (4.) Z18 (5.) 1985 00:37:34
9. 9. Markéta Bídová (CZE) SOB Olomouc Ž (5.) Z18 (6.) 2003 00:37:50
10. 10. Petr Zdražil (CZE) Quovsque – tandem M (5.) M60 (4.) 1957 00:37:52
11. 11. Kristýna Zvěřová (CZE) VSO Ž (6.) Z18 (7.) 2004 00:37:53
12. 12. Kateřina Šišková (CZE) Ladermon Team Ž (7.) Z40 (1.) 1977 00:38:22
13. 13. Iva Podjuklová (CZE) SK Hranice, z.s. Ž (8.) Z40 (2.) 1974 00:38:40
14. 14. Linda Lorencová (CZE) TJ Sokol Plumlov Ž (9.) Z40 (3.) 1976 00:38:47
15. 15. Ivana Poklopová (CZE) SK UP Olomouc Ž (10.) Z50 (1.) 1964 00:38:55
16. 16. Milan Kobliha (CZE) LRS Vyškov / Prostějov M (6.) M60 (5.) 1957 00:39:02
17. 17. Marie Hynštová (CZE) (ČR) AK Drnovice Ž (11.) Z50 (2.) 1957 00:39:26
18. 18. Iva Pachtová (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. Ž (12.) Z40 (4.) 1970 00:39:46
19. 19. Magda Valentová (CZE) Prostějov Ž (13.) Z18 (8.) 1991 00:40:05
20. 20. Helena Urbánková (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc Ž (14.) Z40 (5.) 1977 00:40:40
21. 21. Josef Smolicha (CZE) Nový Malín M (7.) M60 (6.) 1956 00:40:40
22. 22. Pavel Podešva (CZE) CK Stará Ves - Běžci z Rya M (8.) M70 (1.) 1949 00:41:03
23. 23. Blanka Doleželová (CZE) TJ LIga stovkařů Olomouc Ž (15.) Z40 (6.) 1979 00:41:56
24. 24. Václav Svak (CZE) SK Almex Atletika M.B. M (9.) M60 (7.) 1954 00:42:55
25. 25. Pavel Jašek (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (10.) M70 (2.) 1945 00:43:36
26. 26. Simona Jaklová (CZE) *Samotišky Ž (16.) Z40 (7.) 1973 00:44:02
27. 27. Viktorie Smékalová (CZE) SOB Olomouc Ž (17.) Z18 (9.) 2004 00:44:18
28. 28. Vlastimil Dedek (CZE) IDS Olomouc, a.s. M (11.) M60 (8.) 1952 00:45:05
29. 29. Zuzana Raclavská (CZE) SOB Olomuc Ž (18.) Z18 (10.) 2002 00:45:39
30. 30. Jaromír Vaněk (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (12.) M70 (3.) 1948 00:45:49
31. 31. Veronika Čižíková (CZE) AK Olomouc Ž (19.) Z18 (11.) 2005 00:47:30
32. 32. Zuzana Śuřanská (CZE) DK mont Ž (20.) Z18 (12.) 2006 00:47:31
33. 33. Lucie Gremlicová (CZE) TJ Liga stovkarů Olomouc Ž (21.) Z50 (3.) 1969 00:48:42
34. 34. Andrea Freudenreich (CZE) Prostějofv Ž (22.) Z18 (13.) 1992 00:49:32
35. 35. Jitka Kopecká (CZE) SOB Olomouc Ž (23.) Z40 (8.) 1977 00:56:51
36. 36. Helena Vránová (CZE) SOB Olomouc Ž (24.) Z40 (9.) 1976 00:57:43
37. 37. Jindřich Tomíšek (CZE) Orel Horní Moštěnice M (13.) M70 (4.) 1939 00:59:53