# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Aleš Filingr (CZE) AK Most M (1.) MA (1.) 1992 00:16:28
2. 2. Jakub Coufal (CZE) AK Bílina M (2.) MA (2.) 1986 00:17:20
3. 3. Martin Sýkora (CZE) RAFTING OHŘE M (3.) V1 (1.) 1978 00:18:11
4. 4. Vítek Brožek (CZE) Witte bike team Nejdek M (4.) MA (3.) 1999 00:18:14
5. 5. Richard Pleticha (CZE) SKMP Kadaň M (5.) V1 (2.) 1975 00:18:23
6. 6. Tomáš Javornický (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (6.) V1 (3.) 1977 00:18:25
7. 7. Michal Zbuzek (CZE) Unipetrol Litvínov M (7.) MA (4.) 1985 00:18:31
8. 8. Martin Růžička (CZE) Little Rose Team M (8.) MA (5.) 1983 00:18:51
9. 9. Patrik Šmátrala (CZE) TJ VS Kadaň M (9.) J (1.) 2000 00:19:00
10. 10. Stanislav Ouzký (CZE) Jirkov (Krušnohorci Jirkov) M (10.) V1 (4.) 1974 00:19:02
11. 11. Anežka Ševčíková (CZE) TJ Klášterec nad Ohří, z.s. Ž (1.) Jky (1.) 2001 00:19:08
12. 12. Simona Nekolová (CZE) Maratón klub Kladno Ž (2.) ŽA (1.) 1985 00:19:13
13. 13. Lubomír Bašus (CZE) Kolová M (11.) MA (6.) 1984 00:19:24
14. 14. Pavel Ryzák (CZE) TJ VTŽ Chomutov M (12.) V1 (5.) 1977 00:19:28
15. 15. Jiří Alferi (CZE) Kadaň M (13.) MA (7.) 1980 00:19:42
16. 16. Milan Vopat (CZE) Pro-Corde Chomutov M (14.) V2 (1.) 1961 00:19:45
17. 17. Jiří Procházka (CZE) Canicross Karlovy Vary M (15.) MA (8.) 1980 00:19:46
18. 18. Martin Heligr (CZE) Autolakovna Heligr M (16.) V1 (6.) 1975 00:19:47
19. 19. Stanislav Zelenka (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (17.) J (2.) 2003 00:19:49
20. 20. Matouš Řezníček (CZE) TJ VS Kadaň M (18.) J (3.) 2002 00:19:51
21. 21. Stanislav St. Zelenka (CZE) DBK Kadaň M (19.) V1 (7.) 1972 00:19:53
22. 22. Zdeněk Řehoř (CZE) Jirkov (SRTG Strupčice) M (20.) V1 (8.) 1978 00:20:04
23. 23. Pavel Runt (CZE) Březno u Chomutova M (21.) V1 (9.) 1972 00:20:05
24. 24. Jan Kubelka (CZE) TJ atletika Klášterec nad Ohří M (22.) MA (9.) 1988 00:20:26
25. 25. Petr Pasev (CZE) Kovářská M (23.) V2 (2.) 1965 00:20:33
26. 26. Miroslav Molcar (CZE) BK Běkodo Teplice M (24.) V2 (3.) 1964 00:20:37
27. 27. Tomáš Ovčačík (CZE) Březno u Chomutova M (25.) V1 (10.) 1972 00:20:39
28. 28. Jakub Pilek (CZE) SRTG Strupčice A team M (26.) MA (10.) 1989 00:20:54
29. 29. Miroslav Volf (CZE) TJ Slávie Chomutov M (27.) V1 (11.) 1973 00:20:58
30. 30. David Šmíd (CZE) Biatlon Kadaň M (28.) MA (11.) 1994 00:20:59
31. 31. Hana Malická (CZE) TJ Klášterec Ž (3.) ŽA (2.) 1999 00:21:07
32. 32. Radek Hanák (CZE) Individuální M (29.) MA (12.) 1984 00:21:16
33. 33. Martin St. Janda (CZE) VS Kadaň M (30.) V2 (4.) 1963 00:21:19
34. 34. Martin Provazník (CZE) Hopman team Žatec M (31.) V1 (12.) 1976 00:21:24
35. 35. Jiří Vadlejch (CZE) Kadaň M (32.) V1 (13.) 1977 00:21:31
36. 36. Karel Grasl (CZE) Postoloprty M (33.) V1 (14.) 1971 00:21:33
37. 37. Marek Kratochvíl (CZE) Team Kadaň M (34.) MA (13.) 1983 00:21:34
38. 38. Nela Kristenová (CZE) Triatlet Karlovy Vary Ž (4.) ŽA (3.) 1987 00:21:37
39. 39. Dita Ševčíková (CZE) TJ Atletika Klášterec Ž (5.) ŽV1 (1.) 1973 00:21:43
40. 40. Dušan Prokeš (CZE) TJ Cykloteam Chotumov M (35.) V1 (15.) 1970 00:21:47
41. 41. Zuzana Vítková (CZE) Most Ž (6.) ŽV2 (1.) 1962 00:21:48
42. 42. Stanislav Bernášek (CZE) Klášterec nad Ohří M (36.) V1 (16.) 1974 00:22:04
43. 43. Jaroslav Zbuzek (CZE) Spona Teplice M (37.) V2 (5.) 1965 00:22:20
44. 44. Nikola Formanová (CZE) Chomutov Ž (7.) ŽA (4.) 1989 00:22:24
45. 45. Lukáš Směšný (CZE) Borci Z Klášterce M (38.) V1 (17.) 1977 00:22:27
46. 46. František Fialka (CZE) Běžci Chomutov M (39.) V1 (18.) 1975 00:22:29
47. 47. Josef Brynda (CZE) GEOSAN GROUP RUN - Kadaň M (40.) V1 (19.) 1972 00:22:32
48. 48. Jiří Runt (CZE) TJ VTŽ Chomutov M (41.) V1 (20.) 1976 00:22:35
49. 49. Petr Kubáč (CZE) Koloshop Teplice M (42.) V2 (6.) 1963 00:22:44
50. 50. Vladimír Pavlinský (CZE) New Roll Runners M (43.) V2 (7.) 1969 00:22:54