# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jakub Coufal (CZE) AK Bílina M (1.) MA (1.) 1986 00:43:55
2. 2. Martin Sýkora (CZE) RAFTING OHŘE M (2.) V1 (1.) 1978 00:47:01
3. 3. Martin Šindelář (CZE) Hnízdil Team Kadaň M (3.) V1 (2.) 1972 00:47:55
4. 4. Stanislav Ouzký (CZE) Jirkov (Krušnohorci Jirkov) M (4.) V1 (3.) 1974 00:48:06
5. 5. Michal Zbuzek (CZE) Unipetrol Litvínov M (5.) MA (2.) 1985 00:48:32
6. 6. Petr Šmíd (CZE) Baník Osek M (6.) V2 (1.) 1969 00:49:19
7. 7. Martin Růžička (CZE) Little Rose Team M (7.) MA (3.) 1983 00:49:47
8. 8. Tomáš Javornický (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (8.) V1 (4.) 1977 00:50:12
9. 9. Anežka Ševčíková (CZE) TJ Klášterec nad Ohří, z.s. Ž (1.) Jky (1.) 2001 00:50:20
10. 10. Ondřej Podběhlý (CZE) Kadaň M (9.) MA (4.) 1982 00:50:38
11. 11. Pavel Ryzák (CZE) TJ VTŽ Chomutov M (10.) V1 (5.) 1977 00:50:47
12. 12. Milan Vopat (CZE) Pro-Corde Chomutov M (11.) V2 (2.) 1961 00:50:56
13. 13. Martin Heligr (CZE) Autolakovna Heligr M (12.) V1 (6.) 1975 00:51:03
14. 14. Patrik Šmátrala (CZE) TJ VS Kadaň M (13.) J (1.) 2000 00:51:08
15. 15. Michal Stumpf (CZE) Rozběháme Most M (14.) MA (5.) 1980 00:51:16
16. 16. Petr Pasev (CZE) Kovářská M (15.) V2 (3.) 1965 00:51:21
17. 17. Pavel Runt (CZE) Březno u Chomutova M (16.) V1 (7.) 1972 00:51:43
18. 18. Zdeněk Braum (CZE) New Roll Runners M (17.) MA (6.) 1999 00:52:06
19. 19. Vítek Ouzký (CZE) VTŽ Chomutov M (18.) Žci (1.) 2004 00:52:07
20. 20. Petr Hurdich (CZE) Kynšperk nad Ohří M (19.) MA (7.) 1988 00:52:36
21. 21. Pavel Vodicka (CZE) Most M (20.) V2 (4.) 1964 00:52:44
22. 22. Luboš Ml. Krátký (CZE) AK Žatec M (21.) J (2.) 2000 00:52:54
23. 23. Štěpánka Brožková (CZE) Witte bike team Nejdek Ž (2.) ŽA (1.) 1996 00:52:59
24. 24. Matouš Řezníček (CZE) TJ VS Kadaň M (22.) J (3.) 2002 00:53:22
25. 25. Miroslav Dostál (CZE) Hošnice 25 M (23.) V1 (8.) 1974 00:53:25
26. 26. Stanislav St. Zelenka (CZE) DBK Kadaň M (24.) V1 (9.) 1972 00:53:29
27. 27. Aleš Beránek (CZE) Kadaň M (25.) V1 (10.) 1975 00:53:34
28. 28. Miroslav Urban (CZE) Hopman Team Žatec M (26.) V2 (5.) 1969 00:53:47
29. 29. Jan Kubelka (CZE) TJ atletika Klášterec nad Ohří M (27.) MA (8.) 1988 00:54:08
30. 30. Stanislav Zelenka (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (28.) J (4.) 2003 00:54:21
31. 31. Miroslav Molcar (CZE) BK Běkodo Teplice M (29.) V2 (6.) 1964 00:54:27
32. 32. Jan Kalík (CZE) SK-MP KADAŇ M (30.) V1 (11.) 1976 00:54:33
33. 33. Petr Kořán (CZE) AK Žatec M (31.) MA (9.) 1983 00:54:41
34. 34. Jakub Pilek (CZE) SRTG Strupčice A team M (32.) MA (10.) 1989 00:54:43
35. 35. Tomáš Lang (CZE) ŠAK Chodov M (33.) V1 (12.) 1973 00:54:51
36. 36. Martin Neprášek (CZE) AC Heating M (34.) MA (11.) 1987 00:55:07
37. 37. Ludvík Čanda (CZE) Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň M (35.) V1 (13.) 1979 00:55:11
38. 38. Martin Huráň (CZE) Team Bike Perštejn M (36.) V1 (14.) 1974 00:55:19
39. 39. Martin Provazník (CZE) Hopman team Žatec M (37.) V1 (15.) 1976 00:55:28
40. 40. Radek Hanák (CZE) Individuální M (38.) MA (12.) 1984 00:55:34
41. 41. Tomáš Ovčačík (CZE) Březno u Chomutova M (39.) V1 (16.) 1972 00:55:38
42. 42. Tomáš Zach (CZE) Žatec M (40.) MA (13.) 1983 00:56:19
43. 43. Jaroslav Provazník (CZE) Team Louny M (41.) MA (14.) 1981 00:56:30
44. 44. Zdeněk Kacíř (CZE) LOUČNA 956 M (42.) V3 (1.) 1956 00:56:38
45. 45. Zdeněk Řehoř (CZE) Jirkov (SRTG Strupčice) M (43.) V1 (17.) 1978 00:57:02
46. 46. Pavel Neprášek (CZE) Želina M (44.) MA (15.) 1982 00:57:09
47. 47. Karel Grasl (CZE) Postoloprty M (45.) V1 (18.) 1971 00:57:33
48. 48. Miroslav Sapoušek (CZE) Most M (46.) V1 (19.) 1973 00:57:38
49. 49. Václav Holý (CZE) Kadaň (Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň) M (47.) V1 (20.) 1978 00:57:47
50. 50. Hana Malická (CZE) TJ Klášterec Ž (3.) ŽA (2.) 1999 00:57:51